Ποδήλατο

Μηνύματα
19.208
Reaction score
13.481
Έχουμε και αιχμηρές πέτρες Χρήστο, πέφτουν από τις πλαγιές συνέχεια σε πάρα πολλούς δρόμους και δεν τις προλαβαίνεις όλες. Βέβαια μπορεί να ήταν όντως και κάτι άλλο, δεν έχω ιδέα φυσικά, αφού το ανακάλυψα τυχαία και ίσως να μην ήταν καν από την τελευταία διαδρομή (έχω κάνει άλλες 2-3 μετά αφότου το είδα, με την ελπίδα να μην μπει κάτι μέσα εκεί! :geek: ).
 

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Πάντως αυτή τη στιγμή έχει πολύ καλή προσφορά τα gatorskin τα folding το wiggle. Πριν μια βδομάδα ήταν out of stock στα 25αρια και πήρα wired.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.214
Reaction score
41.808
Το gatorskin είναι λαστιχάρα για όλες τις συνθήκες, βουρ για τη προσφορά!
Είναι η χρυσή τομή για όλες τις συνθήκες, μακάρι να ήταν λίγο πιο γρήγορο και θα ήταν το λάστιχο όλων!!
Εκτός ότι είναι δύσκολη η διάτρηση δεν θα δεις χαρακιά σε αυτό το λάστιχο ποτέ, ακόμα και αν τρως όλο το φαγητό σου.
 



Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
...δεν λήγουν στο εξάμηνο :geek: :gamer: :rolleyes:
Κοίτα Σωτο, όταν μπω στη φάση κάθε πρωί ξύπνημα στις έξι, 20k γύρω γύρω κοντά στο σπίτι με ανηφόρες, 7:30 πίσω μπάνιο και ξεκίνημα ημέρας πάμε 5x20=100k συν ένα μεγάλο 50αρι το Σκ πάμε 150k τη βδομάδα άρα 600 k το μήνα άρα 5000k στους οκτώμιση μήνες.... Ωπ καλό ακούγετε..... Ρε μήπως να τα πάρω;;;;;
 



Μηνύματα
19.208
Reaction score
13.481
Εγώ είμαι πεσμένος φέτος (με το ζόρι κι αν, ίσως βγουν 10.000 χμ μέχρι το τέλος του μήνα), ας όψεται ειδικά το πρώτο lockdown, αλλά και μετά δεν είχα και πολλή όρεξη για κάποιες μεγάλες διαδρομές που είχα κάνει πέρυσι κι ειχα φτάσει τα 13.000 χμ...
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.214
Reaction score
41.808
Κάτσε ρε φίλε ζαλίστηκα....
Ωπα μισό να πιω μια γουλιά νερό ασουμε και τα ξαναλέμε....
30.000k σε δύο χρόνια και με τον τραυματισμό?
Στο vitara δεν έχω τόσα....
Ο τραυματισμός ήταν το Σεπτέμβρη του 19 όπου έχει μια μόνο προπόνηση, ήταν η Αναγνωριστική μετά τη επισκευή του ποδηλάτου και αν μπορώ να ξανά κάνω ποδήλατο.
Ήταν 10km πάνω κάτω στο δρόμο που βρεθήκαμε, ήταν τα 10 πιο δύσκολα χλμ. που έκανα ποτέ!
Ρε πως τα πετάτε έτσι τα χιλιόμετρα....
Θέτε να μετρήσουμε πίτογυρα? Ε θέτε γατάκια?
Αν νομίζεις πως είναι πολλά, ψάξε στο στραβάδι έναν John jiv...από Αθήνα

IMG_20201206_195828.jpg
 
Last edited:

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Τώρα σε τσιμπάει καθόλου? Η είναι σαν να μην έγινε ποτέ? Φαντάζομαι πως ακόμα θα το νιώθεις....
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.214
Reaction score
41.808
Τώρα σε τσιμπάει καθόλου? Η είναι σαν να μην έγινε ποτέ? Φαντάζομαι πως ακόμα θα το νιώθεις....
Η αποκατάσταση σε τέτοιου είδους τραυματισμούς δεν είναι ποτέ 100%
Μαθαίνεις να ζεις με αυτό, άλλωστε οι πλάκες και οι βίδες είναι ακριβώς κάτω από το δέρμα και εκτός ότι φαίνονται πονάνε στις κινήσεις, όταν πας να βάλεις δύναμη επίσης, η περιοχή του χειρουργείου είναι μόνιμα μουδιασμένη
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.214
Reaction score
41.808
Ο συγκεκριμένος εκτός από τη wolt που γράφει χλμ. Κάνει και πάρα πολλά στο λιγοστό προσωπικό χρόνο που του απομένει, δλδ όλη τη ώρα πάνω σε ένα ποδήλατο.
Εντός αστικού ιστού καθημερινά κάνει 80-100 χλμ
 

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Αυτά τα challenges τι είναι ρε μαγκες στο strava? Αυτό ας πούμε το december gran fondo με τα 100k τι είναι δηλαδή? Να κάνεις όλο το Δεκέμβρη 100k? H να κάνεις μέσα στο Δεκέμβριο ένα κατοστάρι?
 

Μηνύματα
19.208
Reaction score
13.481
Το Gran Fondo είναι απόσταση 100χμ (ή και παραπάνω φυσικά) σε μία διαδρομή... άλλα challenges, είναι για την απόσταση σε ένα μήνα, για τα υψομετρικά, κλπ. Έχει διαφορετικά για ποδήλατο ή τρέξιμο.
 

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Το Gran Fondo είναι απόσταση 100χμ (ή και παραπάνω φυσικά) σε μία διαδρομή... άλλα challenges, είναι για την απόσταση σε ένα μήνα, για τα υψομετρικά, κλπ. Έχει διαφορετικά για ποδήλατο ή τρέξιμο.
Οκ φχαριστω.... Δε θα πάρω...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.482
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top