Ποδήλατο

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Πες μου πχιός σε πείραξε να τον κανονίσω, έχει κόκκινο φαράγγι και το παίζει ήρωας? :lolsign:
Ε μα είναι να μη με πιάσουν τα ψυχολογικά μου με τα watt που βλέπω; :fuckyou::fuckyou::fuckyou:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.297
Reaction score
42.015
Εγω καλέ σε κατάντησα ετσά? :roflmao:
Καλά άμα είναι σήμερα για να σε σιάξω το κέφι θα κάνω μια προπόνηση σαν αυτή του ήρωα :lolsign:
 


Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Εγω καλέ σε κατάντησα ετσά? :roflmao:
Καλά άμα είναι σήμερα για να σε σιάξω το κέφι θα κάνω μια προπόνηση σαν αυτή του ήρωα :lolsign:
Τι να κλασουν τα δικά σου watt βρε.... Για τον ήρωα λέω
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.297
Reaction score
42.015
Έχω να αντιμετωπίσω τόσους στο στραβάδι Μήτσου που ότι δήποτε παραπάνω από τις θκιές τους επιδόσεις το αποδίδουν σε μοτεράκια, μαντζούνια και σούπερ ήρωες της marvel, θα με κρατάς μούτρα και εσύ.? :biggrin:Καλά τόσο καιρό τους απέρριπτα και είχα το κεφάλιμ ήσυχο, άρχισα να βάζω κόζμο και καλά να πάθω...
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.297
Reaction score
42.015
Φυσικά και λέω αλήθεια, το έχω ξανά γράψει στο παρελθόν.
 




xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.581

The point of all that is that like this is the lowest price point we’ve seen Garmin introduce a full blown multisport watch, in 16 years. The last time Garmin announced a multisport watch at $349, was the Forerunner 305, which of course didn’t really work while swimming (it wasn’t waterproofed). For all the talk of increased prices, Garmin has managed to not only go the other way, but add in a boatload of features that work well, and are well thought out. And some of these features (like the dynamic training plans) are really just the beginnings of what Garmin has planned in that realm over the next little while. Interesting times ahead for sure.
 


Μηνύματα
1.270
Reaction score
2.222
Τώρα πρέπει να κάνουμε τα gravel πιο αναπαυτικά...

Άργησαν πολύ... το παρουσίασε η specialized στο φετινό παρίσι ρουμπέ στα αγωνιστικά με κλείδωμα στον λαιμό στρίβανε το καπάκι... απλά δεν το έχει βγάλει εμπορικά ακόμη
 

Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.783
Είμαι και γ@μω τα παιδιά :biggrin: :lolsign:
Αρέ με έφαγες το πρωί, δεν βλέπς, δεν μπορούσα να πάρω τα ποδάριαμ...
σε πρόδωσε το λάθος στις πράξεις
με 15.7 μέση ήθελες 4 ώρες και 8 λεπτά
 



Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
677
Reaction score
1.981
Το μέλλον, ειδιαιτερα μόλις πέσει και η τιμή τους. Πανέμορφα, φαντασία να έχεις
 

Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.783
το 3d printing δεν είναι για μαζική παραγωγή και δεν θα φθηνύνει σημαντικά όμως η δυνατότητα να τοποθετείς υλικό εκεί που το χρειάζεσαι και όχι εκεί που υπαγορεύουν οι κατασκευαστικοί περιορισμοί θα οδηγήσει σε προϊόντα υψηλών μηχανικών ιδιοτήτων και χαμηλού βάρους.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.868.020
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top