Πρόβλημα καλωδίων κεφαλής...







Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.802
νταξ, αυτο μια κολληση μπορει να τη κανει μια χαρα - το υπολοιπο θα παρει λιγο χρονο παραπανω.. :))
δε περπαταει και το αλλο θεμα... τιποτα... ζεστη η λαμπα εκατο βατ ειναι αυτα και μας πηρε ο υπνος...λολ...
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
...αμα προλάβω... :) ευχαριστώ
Αρα να παρω μαζι μου τα σχετικα.Μεχρι τις 2 ειμαι οκ.Στειλε πμ.

Το βλέπω το Rega να φεύγει τυλιγμένο σε πικέ κουβερτακι!!
Βρε συ,με τοσο κρυο σημερα,να μην τη σκεπασουμε τη βελονιτσα;Θες να συσταλει και να ξεκολλησει η καημενη;;
 

Μηνύματα
399
Reaction score
28
Ευχαριστώ το Λέανδρο για την πολύτιμη συμβουλή του....και το Γιάννη για την σωστή εκτέλεση της εργασίας...νομίζω ότι όλα πήγαν κατ ευχήν.....αλλά και όλους όσους συμμετείχαν σε αυτό το νήμα...
 

Attachments


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Ευχαριστώ το Λέανδρο για την πολύτιμη συμβουλή του....και το Γιάννη για την σωστή εκτέλεση της εργασίας...νομίζω ότι όλα πήγαν κατ ευχήν.....αλλά και όλους όσους συμμετείχαν σε αυτό το νήμα...
άτσα και η ...κουβερτούλα! (το θερμοσυστελλόμενο :p )
 



Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
.. good work mister!!! ονειρο!!
δε το γυρνας Γιανννη σε πικαπ...στα χω πει εγω..
Το τελειο βεβαια θα ηταν να φερναμε το επιδιορθωμενο καλωδιο στο ιδιο μηκος με τα υπολοιπα αλλα δεν ηταν εφικτο λογω στενοτητας χωρου.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.802
.. ναι, αλλα μικρο το κακο.. :)
καλοταξιδη η νεα κεφαλη :))
παντως τα rega τα εκτιμω ..
λοιπον τσαζ ε ... τσεκαρε την εταιρία trost..
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Ευχαριστώ το Λέανδρο για την πολύτιμη συμβουλή του....και το Γιάννη για την σωστή εκτέλεση της εργασίας...νομίζω ότι όλα πήγαν κατ ευχήν.....αλλά και όλους όσους συμμετείχαν σε αυτό το νήμα...
χαρά μου ιδιαίτερη που έστω και τηλεφωνικώς μπόρεσα να βοηθήσω έστω και λίγο! Τα εύσημα μου πρέπει να πάνε στο Γιάνννη που έκανε το ...δύσκολο κομμάτι της επισκευής! :hi:

Καλές ακροάσεις φίλε Δημήτρη!!:smile:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.559
Μηνύματα
2.865.568
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top