Πρόκληση για τυφλή δοκιμή

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Re: Πρόκληση για τυφλή δοκιμή

Φιλε Γιαννη με το καλο να ερθει στο σπιτικο σας .....η συνεχεια σας,το ονομα σας,ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΑς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΜΩΣ...........εχουμε και λεμε..........
1 Ξερεις τι σημαινει ξυμενο ηχειο απο το σπαθι του SPIDERMAN?
2 ΞΕΡΕΙς τι ειναι πατημενο twiter επειδη του γυαλισε του μικρου γιατι νομιζε οτι ηταν ο φακος του ΒUΖΖ LIGHT YEAR(γνωστος αστροηρωας)?
3 Ξερεις τι ειναι να θες 10 λεπτα να ακουσεις λιγο μουσικουλα και την ωρα που αραζεις να σου φωναζει η γυναικα Γιαννη μου ξαμειναμε απο PAMPERS και το παιδι εχει χεστει?
4 Ξερεις τι ειναι την ωρα που παλουκωνεσαι σαν ανθρωπος να απολαυσεις ΜΟΥΖΙΚΑ να ερχεται ο αγαπημενος σου τσογλανος με την κιθαρα του και σου ξεσκιζει τα αυτια με τα υποτιθεμενα ακοπανιαμεντα του?
5 Ξερεις τι ειναι μαυρο με μια κοκκινη φουντα στο τελειωμα σε οριζοντια θεση στο γουφερ σου?Ο νεος στυλος του πουστη ΤΟΥ BATMAN καρφωμενος στο χαρτινο γουφερ του αγαπημενου σου ηχειου!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 ξερεις τι σημαινει η λεξη ΣΚΟΝΗ??????ΟΧΙ? Θα την μαθεις τωρα μιας και η σκονη θα γινει ο κολλητος του συστηματος(χι χι χι χι εχει τρελλαθει ο Μιχαηλος ).........
7 Μην ξεχασεις να παρεις κλειδωνιες για την σιντιερα σου-να παρεις πλεξιγκλας να βαλλεις καπακια στα μηχανακια-καπακια στις μπριζες-πολλους τονους PAMPERS-Δεσε καλα τα καλωδια ρευματος-interconect και ειδικα τα χρωματιστα!!!!
8 Διαλεξε μουναρα παιδιατρο-κανει καλο στο ματι του πειγμενου μπαμπα!!!!
9 τελος αρχισε να αγαπας παλι την πεθερα σου!!!!!Δυσκολο εεεε,το ξερω,ομως.....αν θελεις να πηγαινεις καμια βολτιτσα με το γκυναικα για παρτη σας ...πιστεψε με ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΝΤΕ ΒΡΕ.................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ>>>>><<<<<
πικρές αλήθειες...
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Kουφαλιτσες πατεραδες.......αμεσως χαλαρωσατε βλεπω εεεεεεε ουτε γκρινιες ,ουτε κοντρες ,τιποτις εεεεε??????
Καλα κανετε βρε τα παιδια μας(εχω 2 τσουτσουναραδες και οντως το μολυβι καποια στιγμη καρφωθηκε στο γουφερ του 802 μου )ειναι η ευτυχια μας και η συνεχεια μας ετσι??????????
Γιαυτο και γω οταν ερθει η ωρα θα ψαξω να βρω συμπεθερο Hienda για να δοκιμαζουμε καλωδια(αν ακουμε βεβαια),για να τεσταρουμε αντικραδασμικα(αν δεν τρεμουν τα χερια μας) και τελος να δειχνουμε ποιος την εχει πιο μεγαλη............................................................................................................................................................................................................................................................
την μασσελα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ου να μου χαθειτε τι σκεφτηκατε μουστογεροι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενημερωτικα δινω και προικα σπιτι με θεα Κορινθιακο 2500 cds,καλωδια,σουκο,σταθεροποιητες τασης και τελος -----ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΒΕΝΤΟΥΖΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 


Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
Tι λες τωρα ξερεις τι χαρα παιρνεις που ξερεις οτι θα ψωφισει και η γιδα του γειτονα εκτος απο την δικια σου.
 

Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
Αληθινο γεγονος. Οι δυο μπομπιρες οι δικοι μου παιζουν κυνηγητο, πεφτει ο ενας πανω σε ενα κεφ που εχω για το χομ σινεμα, κι αυτο [εφτει πανω στα Αναλυσις ομεγα, σκιζει την μεβρανη και πεφτοντας σπαει το ριφερενς σουπερ τουιτερ. Τετοια διπλη χαρα δεν εχω παρει ποτε στην ζωη μου.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Αληθινο γεγονος. Οι δυο μπομπιρες οι δικοι μου παιζουν κυνηγητο, πεφτει ο ενας πανω σε ενα κεφ που εχω για το χομ σινεμα, κι αυτο [εφτει πανω στα Αναλυσις ομεγα, σκιζει την μεβρανη και πεφτοντας σπαει το ριφερενς σουπερ τουιτερ. Τετοια διπλη χαρα δεν εχω παρει ποτε στην ζωη μου.
Το παιδί είναι καλά? :happy_9:

...
 


Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
To αντιμετωπισα πολυ ηρεμα το γεγονος. Απλως η γυναικα νου δεν μου μιλαγε για ενα χρονο, τα παιδια εμειναν κρυμμενα στην σοφιτα για ενα μηνα, με την μανα μου ως ασφαλιστικη δικλειδα στον δευτερο-ξεκλειδωνε μονο στην γυναικα μου για να τους πηγαινει φαι. Το θεμα διευθετηθηκε οταν η γυναικα μου υπεγραψε συμβολαιο οτι δεν θα ξαναψωνησει στις εκπτωσεις για τρια χρονια και το παραπανω ποσο θα κατατιθεται για την βελτιωση του συστηματος. Με τα παιδια πιστευω θα δοθουν αμοιβαιες εξηγησεις οταν θα παρουσιαστουν φανταροι που θα ξαναμιλησουμε.
 


Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Απάντηση: Re: Πρόκληση για τυφλή δοκιμή

To αντιμετωπισα πολυ ηρεμα το γεγονος. Απλως η γυναικα νου δεν μου μιλαγε για ενα χρονο, τα παιδια εμειναν κρυμμενα στην σοφιτα για ενα μηνα, με την μανα μου ως ασφαλιστικη δικλειδα στον δευτερο-ξεκλειδωνε μονο στην γυναικα μου για να τους πηγαινει φαι. Το θεμα διευθετηθηκε οταν η γυναικα μου υπεγραψε συμβολαιο οτι δεν θα ξαναψωνησει στις εκπτωσεις για τρια χρονια και το παραπανω ποσο θα κατατιθεται για την βελτιωση του συστηματος. Με τα παιδια πιστευω θα δοθουν αμοιβαιες εξηγησεις οταν θα παρουσιαστουν φανταροι που θα ξαναμιλησουμε.
 

Μηνύματα
349
Reaction score
235
Αληθινο γεγονος. Οι δυο μπομπιρες οι δικοι μου παιζουν κυνηγητο, πεφτει ο ενας πανω σε ενα κεφ που εχω για το χομ σινεμα, κι αυτο [εφτει πανω στα Αναλυσις ομεγα, σκιζει την μεβρανη και πεφτοντας σπαει το ριφερενς σουπερ τουιτερ. Τετοια διπλη χαρα δεν εχω παρει ποτε στην ζωη μου.
Σε παρακαλω, για να ηρεμησω, πες μου πως το σεναριο ειναι φανταστικο.

Δεν αντεχα ποτε τα thrillers.


Βασιλης.

ΥΓ αν και προσωπικα μου συνεβη παιδακι απο επισκεπτρια μας με το ....-δαχτυλακι του να μου βουλιαζει τον θολο των μεσαιων.

Και τι χαριτωμενο που ητανε!!!!!!!!wall_1
 






Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
και ειμαι και ξενυχτης ειχαμε ολονυχτια απεναντι. Ουτε τον Χριστοδουλο να κλαιγαμε. Και μετα νωρις ξυπνημα για καφε.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top