Στρώματα ύπνου

Μηνύματα
1.702
Reaction score
982
Στις διακοπες κοιμηθηκαμε σε διαμερισμα με ενα απιστευτα αναπαυτικο στρωμα και εγω και η γυναικα μου μπρουμητα και ανασκελα .
Το στρωμα με ελατηρια ενωμενα απο οτι καταλαβα Οχι ιδιαιτερα ακριβο . Χρειαζεται να εισαι και τυχερος δυστηχως
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Στις διακοπες κοιμηθηκαμε σε διαμερισμα με ενα απιστευτα αναπαυτικο στρωμα και εγω και η γυναικα μου μπρουμητα και ανασκελα .
Το στρωμα με ελατηρια ενωμενα απο οτι καταλαβα Οχι ιδιαιτερα ακριβο . Χρειαζεται να εισαι και τυχερος δυστηχως
Και τα στρώματα έχουν γίνει επιστήμη.
Ξεχωριστά ελατήρια (500, 600 πόσα έχει το δικό μου ανά τετραγωνικό δεν θυμάμαι), κουνιέται ο ένας και δεν καταλαβαίνει τίποτα ο άλλος. διάφορα επίπεδα foam πάνω κάτω, ούτε θυμάμαι τα υπόλοιπα.
Εγώ ξέρω ότι ξάπλωσα για κανένα 20' και στα 5' δεν καταλάβαινα ότι είχα στρώμα από κάτω. Το ίδιο και η σύζυγος. Και το μαξιλάρι απίστευτο.

Μπράβο τους. Χαίρομαι που τα έδωσα σε Έλληνα κατασκευαστή.
 



billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.449
Reaction score
5.549
Σήμερα πήγαμε να δούμε για νέο στρώμα.
Είμαστε μεταξύ Candia Strom ( Aegean Sunset ) και Dunlopillo Exclusive Gray.
Πολύ κοντινά σε αίσθηση, διαφορά στην τιμή 200€ (πιο ακριβή η Candia).

Κάποιος που έχει τύχει να περάσει και από τις 2 εταιρίες τέτοιου επιπέδου στρώματα στην κατοχή του ?

I'm lost in here :D
 


TGD

Μηνύματα
6.983
Reaction score
7.067
Κι εγώ κοιμάμαι πολύ καλά στα Grecostrom. Μόνο μου παράπονο η αντοχή: πολύ σύντομα μαλάκωσαν οι ακμές με αποτέλεσμα το στρώμα να έχει μια καμπυλότητα στα σημεία που κάθομαι για να σηκωθώ. Το τουμπάρισμα βοηθάει, αλλά δεν επανέρχεται.
 


Μηνύματα
1.815
Reaction score
339
Παρήγγειλα αυτό προχθές και memory foam μαξιλάρια.

Το στρώμα ήταν απίστευτο στο κατάστημα. Αναμένω τέλος του μήνα.
Δοκίμασα και εγώ το Jonker της Grecostrom και εντυπωσιάστηκα....
Είχα ήδη εντυπωσιαστεί με το Τrillion της ίδιας σειράς (Mythos)....αλλά το Jonker είναι άλλο επίπεδο....1500+ βγαίνει σε διάσταση 170χ210 και λέω να το παραγγείλω, αφού το candia onar έκλεισε αισίως 10ετία.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Δοκίμασα και εγώ το Jonker της Grecostrom και εντυπωσιάστηκα....
Είχα ήδη εντυπωσιαστεί με το Τrillion της ίδιας σειράς (Mythos)....αλλά το Jonker είναι άλλο επίπεδο....1500+ βγαίνει σε διάσταση 170χ210 και λέω να το παραγγείλω, αφού το candia onar έκλεισε αισίως 10ετία.
Είναι φανταστικό. Το έχω από αρχές Σεπτέμβρη.
Αν σε παίρνει περίμενε καμία προσφορά.
Στρώμα Jonker 160 x 200 με 2 memory foam μαξιλάρια που είχαν 70€ το ένα και με παραγγελία κάλυμμα στρώματος viscose που είναι και το στρώμα άλλα 65€, όλα μαζί 1450€.
 

Μηνύματα
1.815
Reaction score
339
χαχαχα....ακριβώς στα ίδια πήρα προσφορά !!
φανταστικά και τα μαξιλάρια...και το προστατευτικό στρώματος...!
Επειδή δεν την είχα παρακολουθήσει την εταιρία....βγάζει προσφορά 50%, όπως οι άλλες? Αν είναι να περιμένω, γιατί η διαφορά θα είναι σεβαστή, και το candia βγάζει λίγο ακόμα ...
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Την premium κατηγορία που είναι και το Jonker δεν την έχω δει πάνω από 25%, το οποίο το έκαναν 30% μαζί με όλα τα άλλα, σύνολο.
Στην αμέσως προηγούμενη όταν πήρα το δικό μου ήταν 50% όπου για αυτά πήγαμε.
Όταν ξαπλώσαμε στο Jonker δεν υπήρχε επιστροφή.
 
Last edited:

Μηνύματα
1.815
Reaction score
339
αυτό ακριβώς είδα , όταν πήρα την προσφορά πριν κανά 20ήμερο....25% στο στρώμα και έμεινε εκεί....οπότε με όλα τα υπόλοιπα , να πιέσω για 30%....ή και παραπάνω....
ευχαριστώ alexis για το feedback...:)
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Καλησπέρα. Leader Strom στο περιστέρι πολύ καλός Έλληνας βιοτέχνης, γνώστης στο αντικείμενο και με διάθεση να σου εξηγήσει ότι χρειαστείς και πολύ ευγενικός ο κ. Γιάννης. Εδώ και 7 χρόνια έχουμε βρεί την υγεία μας με τα στρώματα που έχουμε πάρει. Στρώματα Ύπνου | LEADERSTROM
 

Μηνύματα
1.702
Reaction score
982
Πρεπει να γυρνανε τουμπα αυτα ανα χρονικα διαστηματα ή όχι ?
 
Last edited:







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.103
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top