Τα Δυο ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ...(HARBETH 40.1)

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.867
Reaction score
28.520
Τό απόσταγμα μου . :hi:
-
Ό Αριστοφάνης αναζητά τον κόσμο του στα σύννεφα . Έτσι δημιουργεί μια άλλη πόλη , την Νεφελοκοκκυγία στην οποία συνυπάρχουν γιά αυτόν , οι θεοί με τους ανθρώπους .
Στό τέλοs ό μπαγάσας τό καταφέρνει !
Ή ένωση θεών και ανθρώπων είναι γεγονός !
Ό Πλάτωνας από την άλλη σχεδιάζει την Καλλίπολή του , μιά πόλη έξω από την δική του πόλη .
Ή αρετή , ή δικαιοσύνη , ή αρμονία του συνόλου , είναι τό μέλημα του . Στό τέλοs ό Πλάτωναs διαπιστώνει καί καταλήγει , ότι για να φτάσουν οι άνθρωποι στην ευτυχία , θά τό επιτύχουν μόνο μέσα στις οργανωμένες κοινότητες που Θά ιδρύουν καί μόνο μία είναι η λύση .....
Να κυβερνήσουν οι φιλόσοφοι ή να φιλοσοφήσουν οι κυβερνήτες .
Υπάρχει καί έναs άγνωστος ( Εμμανουήλ τον ελένε ) που στην φιλοσοφία του έχει τό " δώσε Αγάπη σε ότι έρχεται δίπλα σου ".
Δέν χρειάζεται να πάs ( καί να πάω ) , ούτε στά σύννεφα , μα ούτε καί να ψάξεις καί να φτιάξεις γιά σένα , καμιά Καλλίπολή !
Αγάπησε καί δώσου σε αυτά που έχειs δίπλα σου , έμψυχα καί άψυχα καί αυτά με την σειρά τουs θά σου δώσουν καί με τό παραπάνω την δικιά τουs αγάπη που θά γεμίσουν την ψυχή σου με ευφορία .
Επί του προκειμένου γιά να καταλήξω .
Αγάπησε τά ηχεία πού έχειs δίπλα σου ( που ήρθαν δίπλα σου ) καί τό συναίσθημα που θά σου περνούν όταν τ ακούς .
Μά μήν τά κρίνεις όταν είσαι χαρούμενος μα ούτε όταν είσαι λυπημένος .
Άκουσε τα , καί κρίνε τα , σαν είσαι κουρασμένος .


* Δέν περιμένω να με καταλάβουν πολλοί ...μά έτσι είναι .
Έχω έναν αδελφό . Κώστα τον ελένε . ( χρόνια του πολλά )
Θυμάται την φωνή τηs Μαρίαs , τά μεμέ τηs Κατερίνας , τά καπούλια τηs Αθανασίας , τά πόδια τήs
Γiωργίαs καί τά μαλιά τηs Άσπαs ......καί , καί , καί .
Πέρασε τά 50 .....ακόμα μόνοs του είναι . Ασυμβίβαστος ....καί αυτόs .
Όλα μαζί δεν τά βρήκε ακόμα σέ κάποια γιά νά πεί , τέλοs ή αναζήτηση !
Έτσι καί εμείs .
Μα αρέσει τό tweeter από τό τάδε ηχείο , τά μεσαία από το άλλο ηχείο καί τό χαμηλό από ένα άλλο .
Όλα μαζί πουθενά .


Αγάπη μόνο ! ( κλεμμένο )

-
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Τέτοιες ερωτήσεις θα ήθελαν αρκετό χώρο και χρόνο για την απάντηση.Συντομότερο θα ήταν να υποβαλλόταν η...αντίθετη ερώτηση.:sneaky:
Αγαπητέ Buthia,

το τι καταλαβαίνω ή ..όχι προφανώς και δεν είσαι ο αρμόδιος να το απαντήσεις.

Μπορείς αν θες, να περιοριστείς στη στιχουργία που δείχνεις ένα στοιχειώδες ταλέντο και ώπα καλώς!..
Λοιποί χαρακτηρισμοί και υπόνοιες για τρίτα προς εσένα πρόσωπα, καλό θα ήταν να αποφεύγονται...
Το συγκεκριμένο τρολάρισμα που κάνεις, αν το είχε κάνει άλλος θα έτρωγε δικαιολογημένα ban..αλλά...προφανώς δεν υπάρχουν παντού τα ίδια σταθμά..
φιλικά, Λέανδρος
 

Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
Βρε καθίστε και ακούστε μουσική και αφήστε τα pdf και τα σχεδιαγράμματα.
Αν του αρέσει του ανθρώπου να ακούει με harbeth με γεια του και χαρά του
Απολαμβάνει την μουσική του?
Είναι ικανοποιημένος?
Αυτό έχει σημασία.
Και εσύ βρε Λάκη αφού δεν θέλουν να ακούνε για harbeth γιατί τους ζουρλιζεις.
Βάλε τα κρασιά σου και απόλαυσε αυτό που έχεις και στις μπάλες σου τι λέει ο καθένας και τι συμφεροντα έχει και τι υποστηρίζει .
Γράψε τα pdf και τις αποκρίσεις και τους συντονισμους.
Εσύ πληρώνεις και τα γουστάρεις τέλος
Λες και θα σε νοιάζει αν η παρτιτούρα του αγαπημένου σου τραγουδιού έχει λάθη και σε ένα σημείο η μπάντα έγραψε μια αστοχία ή θελημενη ξεκουρδιλα.

Γράψτε κάνα cd που έχει κάτι αξιόλογο μέσα ή καμιά ταινία να γουστάρουμε.
Αυτά έχουν σημασια
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Αγαπητέ Buthia,

το τι καταλαβαίνω ή ..όχι προφανώς και δεν είσαι ο αρμόδιος να το απαντήσεις.

Μπορείς αν θες, να περιοριστείς στη στιχουργία που δείχνεις ένα στοιχειώδες ταλέντο και ώπα καλώς!..
Λοιποί χαρακτηρισμοί και υπόνοιες για τρίτα προς εσένα πρόσωπα, καλό θα ήταν να αποφεύγονται...
Το συγκεκριμένο τρολάρισμα που κάνεις, αν το είχε κάνει άλλος θα έτρωγε δικαιολογημένα ban..αλλά...προφανώς δεν υπάρχουν παντού τα ίδια σταθμά..
φιλικά, Λέανδρος
Υπάρχουν αντικειμενικά δεδομένα και σωρεία κειμένων που μένουν .Και δεν χρειάζεται να θορυβείσαι αφού η ρετσινιά του ΄΄ακαταλαβίστικου΄΄ ανήκει στον υποφαινόμενο,άρα πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι δεν επρόκειτο περί αυτοσαρκασμού;

Ο ίδιος πάντως δεν έχω ποτέ συνηγορήσει για τιμωρία κανενός απολύτως μέλους,όσο αδικαιολόγητα προσβλητικοί και να ήταν κάποιοι απέναντι στον υποφαινόμενο.

Ίσως επειδή συμμερίζομαι τη ρήση του Βολταίρου ότι θα υπερασπιζόταν μέχρι θανάτου το δικαίωμα να λέγονται όλα όσα θα διαφωνούσαν με τη δική του γνώμη...;)
 


sk

Μηνύματα
530
Reaction score
474
Συχνά πυκνά συγχέεται η υψηλής πιστότητας αναπαραγωγή, με την αρεστή αναπαραγωγή.

Η υψηλή πιστότητα αφορά στις δυνατότητες της αναπαραγωγής του αποθηκευμένου μουσικού γεγονότος , υπάγεται σε φυσικούς κανόνες και τεκμαίρεται από μετρήσεις.

Η αρεστή αφορά σε προσλαμβάνουσες που αφορούν προσωπικά γούστα τα οποία είναι μεν καθόλα σεβαστά – αλλά ουδεμιά σχέση έχουν με την πιστότητα της αναπαραγωγής.

Η σύγχυση οδηγεί συνήθως σε ακρότητες του τύπου : τσακωνόμαστε για το ποιος και που έφαγε την καλύτερη καρμπονάρα και πέφτουμε από τα σύννεφα όταν κάποιος ισχυρίζεται ότι η αυθεντική συνταγή δεν συμπεριλαμβάνει κρέμα γάλακτος…
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
τι λέει ο καθένας και τι συμφεροντα έχει και τι υποστηρίζει .
Αυτό με τα συμφέροντα δεν το κάνεις λίγο πιο λιανά?
Να μάθουμε βρε αδερφέ και εμείς οι αφελείς, τι παίζεται πίσω από τις πλάτες μας..
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Υπάρχουν αντικειμενικά δεδομένα και σωρεία κειμένων που μένουν .Και δεν χρειάζεται να θορυβείσαι αφού η ρετσινιά του ΄΄ακαταλαβίστικου΄΄ ανήκει στον υποφαινόμενο,άρα πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι δεν επρόκειτο περί αυτοσαρκασμού;

Ο ίδιος πάντως δεν έχω ποτέ συνηγορήσει για τιμωρία κανενός απολύτως μέλους,όσο αδικαιολόγητα προσβλητικοί και να ήταν κάποιοι απέναντι στον υποφαινόμενο.

Ίσως επειδή συμμερίζομαι τη ρήση του Βολταίρου ότι θα υπερασπιζόταν μέχρι θανάτου το δικαίωμα να λέγονται όλα όσα θα διαφωνούσαν με τη δική του γνώμη...;)
νομίζω ότι υποτιμάς τη νοημοσύνη μου μ αυτή την απάντηση-τοποθέτηση σου...
Σ ερώτημα που είχε εμένα ως αποδέκτη, δε μπορεί να απαντάς εσύ με τοποθέτηση-ερώτηση και να περιμένεις να πιστέψω ότι είναι δείγμα αυτοσαρκασμού σου!
Συγχώρεσε με αν κάνω λάθος..
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
νομίζω ότι υποτιμάς τη νοημοσύνη μου μ αυτή την απάντηση-τοποθέτηση σου...
Σ ερώτημα που είχε εμένα ως αποδέκτη, δε μπορεί να απαντάς εσύ με τοποθέτηση-ερώτηση και να περιμένεις να πιστέψω ότι είναι δείγμα αυτοσαρκασμού σου!
Συγχώρεσε με αν κάνω λάθος..
Αδίκως θα εκλαμβανόταν το ενδεχόμενο να μην καταλαβαίνει κάποιος διάφορα πράγματα - συμπεριλαμβανομένων του αυτοσαρκασμού και αυτοαποδόμησης - ως...μομφή ή επιτίμηση.

Άμα εκκινούσα λ.χ. να εξηγώ όλα όσα δεν καταλαβαίνω ο ίδιος και γιατί,δεν θα έμενε χρόνος για δουλειά ή...ψυχαγωγία.:idk:

Η δε ερωτηματική διατύπωση δεν θα μπορούσε να γίνει κατηγορηματική,αφού υπάρχει ως συνήθως ενδεχόμενο κάποια πνεύματα να εξάπτονταν με το παραμικρό.Εξ ου και η συστηματική χρήση υποτακτικής και δυνητικού μέλλοντος χρόνου.
ενώ τώρα δεν δημιουργήθηκε έξαψη ε?
καταπληκτικά!!
Εάν ποτέ αποκτούσα πραγματικές υπερφυσικές ιδιότητες αντί...εικονικών,το πρώτο μέλημα θα ήταν να προβλέπω την εξέλιξη καθεμίας παρέμβασης σε συνάρτηση με τη δυναμική του αντίστοιχου νήματος,επεκτείνοντας την εφαρμογή και στην πραγματική ζωή.

Το τελευταίο που θα σκεφτόμουν ποτέ να κάνω θα ήταν να το εκμεταλλευόμουν για χρηματικό όφελος,ή για επίτευξη...ακροαματικών στόχων.;)
Είμαι αρκετά ικανοποιημένος με όσα μπορώ να κερδίζω...χωρίς υπερφυσικές ικανότητες.
 
Last edited:

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Η δε ερωτηματική διατύπωση δεν θα μπορούσε να γίνει κατηγορηματική,αφού υπάρχει ως συνήθως ενδεχόμενο κάποια πνεύματα να εξάπτονταν με το παραμικρό.Εξ ου και η συστηματική χρήση δυνητικού μέλλοντος χρόνου.
ενώ τώρα δεν δημιουργήθηκε έξαψη ε?
καταπληκτικά!!
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Βρε καθίστε και ακούστε μουσική και αφήστε τα pdf και τα σχεδιαγράμματα.
Αν του αρέσει του ανθρώπου να ακούει με harbeth με γεια του και χαρά του
Απολαμβάνει την μουσική του?
Είναι ικανοποιημένος?
Αυτό έχει σημασία.
Και εσύ βρε Λάκη αφού δεν θέλουν να ακούνε για harbeth γιατί τους ζουρλιζεις.
Βάλε τα κρασιά σου και απόλαυσε αυτό που έχεις και στις μπάλες σου τι λέει ο καθένας και τι συμφεροντα έχει και τι υποστηρίζει .
Γράψε τα pdf και τις αποκρίσεις και τους συντονισμους.
Εσύ πληρώνεις και τα γουστάρεις τέλος
Λες και θα σε νοιάζει αν η παρτιτούρα του αγαπημένου σου τραγουδιού έχει λάθη και σε ένα σημείο η μπάντα έγραψε μια αστοχία ή θελημενη ξεκουρδιλα.

Γράψτε κάνα cd που έχει κάτι αξιόλογο μέσα ή καμιά ταινία να γουστάρουμε.
Αυτά έχουν σημασια
Μα ...δεν μου αρεσει να ακουω ΜΟΝΟΝ με Χαρμπεθ! Απλα ετυχε εδω κι ενα χρονο να ...σταυλιζονται εδω και μου αρεσουν, αν και καιρο τωρα τα εβαλα σε αγγελια πωλησης μα κανεις δεν τα πλησιαζει.Λογικον με τοση δυσφημιση (χωρις εισαγωγικα) που τους εγινε εδω μεσα απο σχετικους και, κυριως, ασχετους. Απο την αλλη βεβαια βλεπω να πωλουνται κατι shl5 (οχι+) σε παραπλησια τιμη και ...απορω! Με ανταλλαγη (5 ρωτησα, 5 "ναι" πηρα) παιρνω τα παντα μα δεν... θελω;)Ο λογος πωλησης ειναι γιατι ειναι μεγαλα στον χωρο μου, οποτε παω για 30αρι, αν και μαλλον κακως γιατι το 5+ ειναι πληρεστατο ηχειο.
Φυσικα κι εχουν "γραφει" εκει που πρεπει οσα ...πρεπει, οσο για τα κρασια προχθες στην ημερα των "ανοιχτων οινοποιειων" προμηθευθηκα κατι ωραια και ...ομορφα, που θα τιμηθουν δεοντως.
Συχνά πυκνά συγχέεται η υψηλής πιστότητας αναπαραγωγή, με την αρεστή αναπαραγωγή.

Η υψηλή πιστότητα αφορά στις δυνατότητες της αναπαραγωγής του αποθηκευμένου μουσικού γεγονότος , υπάγεται σε φυσικούς κανόνες και τεκμαίρεται από μετρήσεις.

Η αρεστή αφορά σε προσλαμβάνουσες που αφορούν προσωπικά γούστα τα οποία είναι μεν καθόλα σεβαστά – αλλά ουδεμιά σχέση έχουν με την πιστότητα της αναπαραγωγής.

Η σύγχυση οδηγεί συνήθως σε ακρότητες του τύπου : τσακωνόμαστε για το ποιος και που έφαγε την καλύτερη καρμπονάρα και πέφτουμε από τα σύννεφα όταν κάποιος ισχυρίζεται ότι η αυθεντική συνταγή δεν συμπεριλαμβάνει κρέμα γάλακτος…
Χμ... η υψηλη πιστοτητα ειναι ανεφικτος (για την πλειονοτητα) στοχος, οποτε προσπαθουμε να την πλησιασουμε εκπληρωνοντας και το προσωπικο μας γουστο. Τι να τα κανω πχ τα Focal utopia βασης οταν "τσιριζουν" (στα αυτια μου) και "ξυριζουν" (την τσεπη μου), ενω ολοι, μα ολοι τα εκθειαζουν; Αρα ΚΑΙ θεμα γουστου (να υπενθυμισω πως ειχα τα 805d, που, για τον ιδιο ως ανω πρωτο λογο, "εφυγαν", ισως ομως αδικηθηκαν απο την ενισχυση μα δεεεν...)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.942
Reaction score
20.445
@Bhutia: Ανεξάρτητα από το τι συζητάτε με τον @leandros, θα σου πρότεινα την τακτική του να παραθέτεις (quote) σε ανάρτησή σου, η οποία προηγείται ανάρτησης άλλου μέλους, την αυτή ανάρτηση του μέλους, να την διακόψεις.

Το format του forum ακολουθεί μια γραμμικότητα στις συζητήσεις των μελών, κοινώς κάνει κάποιος μια ανάρτηση κι ο επόμενος απαντάει κάτω από αυτήν. Το να παραθέτεις και να απαντάς σε ανάρτηση που έπεται της δικής σου, σε ανάρτησή σου η οποία προηγείται της ανάρτησης του άλλου μέλους, εμένα προσωπικά με δυσκολεύει στην παρακολούθηση του όποιου thread - κι ίσως να μην είμαι ο μόνος που δυσκολεύεται.

Παράκληση, λοιπόν. Εάν θέλεις ανταποκρίνεσαι, έαν δεν θέλεις, ε ΟΚ, καλή καρδιά. :)
 

Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
Αυτό με τα συμφέροντα δεν το κάνεις λίγο πιο λιανά?
Να μάθουμε βρε αδερφέ και εμείς οι αφελείς, τι παίζεται πίσω από τις πλάτες μας..
Δεν είναι δικιά μου γνώμη αυτό.
Υπονοηθηκε αρκετές φορές από άλλους στο νήμα αυτο γι'αυτό και το ανάφερα.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.282
Βρε καθίστε και ακούστε μουσική και αφήστε τα pdf και τα σχεδιαγράμματα.
Είναι 2 διαφορετικά εντελώς πράγματα αυτά, και δεν πρέπει ποτέ να συνδέονται.

Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
@Bhutia: Ανεξάρτητα από το τι συζητάτε με τον @leandros, θα σου πρότεινα την τακτική του να παραθέτεις (quote) σε ανάρτησή σου, η οποία προηγείται ανάρτησης άλλου μέλους, την αυτή ανάρτηση του μέλους, να την διακόψεις.

Το format του forum ακολουθεί μια γραμμικότητα στις συζητήσεις των μελών, κοινώς κάνει κάποιος μια ανάρτηση κι ο επόμενος απαντάει κάτω από αυτήν. Το να παραθέτεις και να απαντάς σε ανάρτηση που έπεται της δικής σου, σε ανάρτησή σου η οποία προηγείται της ανάρτησης του άλλου μέλους, εμένα προσωπικά με δυσκολεύει στην παρακολούθηση του όποιου thread - κι ίσως να μην είμαι ο μόνος που δυσκολεύεται.

Παράκληση, λοιπόν. Εάν θέλεις ανταποκρίνεσαι, έαν δεν θέλεις, ε ΟΚ, καλή καρδιά. :)
Εφαρμόζεται πλέον μόνο σε ΄΄κολλητές΄΄ ανταποκρίσεις,ούτως ώστε να υπάρχει συνοχή.
Μα ...δεν μου αρεσει να ακουω ΜΟΝΟΝ με Χαρμπεθ! Απλα ετυχε εδω κι ενα χρονο να ...σταυλιζονται εδω και μου αρεσουν, αν και καιρο τωρα τα εβαλα σε αγγελια πωλησης μα κανεις δεν τα πλησιαζει.Λογικον με τοση δυσφημιση (χωρις εισαγωγικα) που τους εγινε εδω μεσα απο σχετικους και, κυριως, ασχετους. Απο την αλλη βεβαια βλεπω να πωλουνται κατι shl5 (οχι+) σε παραπλησια τιμη και ...απορω! Με ανταλλαγη (5 ρωτησα, 5 "ναι" πηρα) παιρνω τα παντα μα δεν... θελω;)Ο λογος πωλησης ειναι γιατι ειναι μεγαλα στον χωρο μου, οποτε παω για 30αρι, αν και μαλλον κακως γιατι το 5+ ειναι πληρεστατο ηχειο.
Φυσικα κι εχουν "γραφει" εκει που πρεπει οσα ...πρεπει, οσο για τα κρασια προχθες στην ημερα των "ανοιχτων οινοποιειων" προμηθευθηκα κατι ωραια και ...ομορφα, που θα τιμηθουν δεοντως.

Χμ... η υψηλη πιστοτητα ειναι ανεφικτος (για την πλειονοτητα) στοχος, οποτε προσπαθουμε να την πλησιασουμε εκπληρωνοντας και το προσωπικο μας γουστο. Τι να τα κανω πχ τα Focal utopia βασης οταν "τσιριζουν" (στα αυτια μου) και "ξυριζουν" (την τσεπη μου), ενω ολοι, μα ολοι τα εκθειαζουν; Αρα ΚΑΙ θεμα γουστου (να υπενθυμισω πως ειχα τα 805d, που, για τον ιδιο ως ανω πρωτο λογο, "εφυγαν", ισως ομως αδικηθηκαν απο την ενισχυση μα δεεεν...)
Focal Utopia βάσης...Άλλο ένα ηχείο για το οποίο είχαν εκφραστεί σε αυτόν τον ιστότοπο κατά το παρελθόν ενστάσεις για την απόδοση και φιλοσοφία σχεδίασης,ιδίως σε συνάρτηση με το αντίτιμο που ζητά,ενώ οι επαγγελματικές σειρές διατίθενται πιο προσγειωμένες.

Ποιες είναι οι διαστάσεις του χώρου σου ώστε να μην ταίριαζε το SHL5+ με τη ζυγοσταθμισμένη ευθυγράμμιση χαμηλού του;
Επίσης ποιες οι αποστάσεις από τοιχώματα και οι διαστάσεις στερεοφωνικού τριγώνου;
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Δεν είναι δικιά μου γνώμη αυτό.
Υπονοηθηκε αρκετές φορές από άλλους στο νήμα αυτο γι'αυτό και το ανάφερα.
Αυτοί λοιπόν που το υπονοουν καθώς και όσοι άκριτα το αναπαράγουν, οφείλουν να είναι πιο προσεκτικοί, δε συμφωνείς?
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.942
Reaction score
20.445
Εφαρμόζεται πλέον μόνο σε ΄΄κολλητές΄΄ ανταποκρίσεις,ούτως ώστε να υπάρχει συνοχή.
"Κολλητές" ή "μη κολλητές", το ίδιο πρόβλημα έχω (δες posts #949 και #950). Αλλά ΟΚ, ό,τι νομίζεις.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εφαρμόζεται πλέον μόνο σε ΄΄κολλητές΄΄ ανταποκρίσεις,ούτως ώστε να υπάρχει συνοχή.
Μή φοβού..
Οι συνειδητοποιημένοι αναγνώστες σου, σε διαβάζουν πλέον αδοπανα.. :D
 

Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
Αυτοί λοιπόν που το υπονοουν καθώς και όσοι άκριτα το αναπαράγουν, οφείλουν να είναι πιο προσεκτικοί, δε συμφωνείς?
Όπως άπειρες φορές έχει ειπωθεί αν έχουν στοιχεία οφείλουν να τα καταθέσουν.
Αν και δεν καταλαβαίνω το γιατί από όλα αυτά τα οποία λέγονται μένουμε μόνο σε αυτό.
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
"Κολλητές" ή "μη κολλητές", το ίδιο πρόβλημα έχω (δες posts #949 και #950). Αλλά ΟΚ, ό,τι νομίζεις.
Εφαρμόζεται εδώ και κάποιο καιρό , και το έχω αντιληφθεί ώς προσφερόμενη εκ της πλατφόρμας δυνατότητα , χρησιμοποιούμενη όμως σχεδόν αποκλειστικά από τον bhutia.Οταν προήχθει σε editor.
Ιδιαιτερότητες.
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.182
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top