Τα Δυο ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ...(HARBETH 40.1)





vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.250
Reaction score
8.149
Σωστή προτροπή γενικά, αλλά πιθανώς αταίριαστη σ'αυτό το θρεντ, σα τους έρωτες του Αρκά. :D
Παντως ρε φιλε, εχουμε την πηγη της γνωσης, τον αρχοντα των δαχτυλιδιων, τον βασιλια των 6 βασιλείων, και του ζηταμε να μην κανει quote αναχρονιστικά....
 

C

chrispo

Guest
?....

......και οι διαστάσεις στερεοφωνικού τριγώνου;
...μου το ¨χάλασες¨ , στο τέλος.:dance2:

Μερικοί πάντως έχουν για ¨hot¨ seat, recaro κάθισμα , με ζώνες 6 σημείων (κράνος,γυαλιά ,φόρμα, γάντια και παπουτσάκια, στην κρίση των..):gamer:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.948
Reaction score
20.455
Εφαρμόζεται εδώ και κάποιο καιρό , και το έχω αντιληφθεί ώς προσφερόμενη εκ της πλατφόρμας δυνατότητα , χρησιμοποιούμενη όμως σχεδόν αποκλειστικά από τον bhutia.Οταν προήχθει σε editor.
Ιδιαιτερότητες.
Δεν είναι ιδιαιτερότητα. Έχει να κάνει με τη διαφορά στο χρονικό διάστημα κατά το οποίο η κάθε κατηγορία μελών (μέλη, editors, moderators κτλ) έχει τη δυνατότητα να τροποποιήσει ένα post. Για τα μέλη είναι (νομίζω) 10 λεπτά, για τις άλλες κατηγορίες μεγαλύτερο. Συνεπώς, ο @Bhutia (ως editor) μπορεί να το κάνει (σχεδόν) κατά βούληση, τα μέλη (σχεδόν) κατά τύχη.

Παντως ρε φιλε, εχουμε την πηγη της γνωσης, τον αρχοντα των δαχτυλιδιων, τον βασιλια των 6 βασιλείων, και του ζηταμε να μην κανει quote αναχρονιστικά....
ΟΚ, την επόμενη φορά που θα ενοχλήσει κάτι, μην το πεις, κάνε ότι δεν είναι εκεί.


Τέλος το off-topic από μένα.
 





lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Εφαρμόζεται πλέον μόνο σε ΄΄κολλητές΄΄ ανταποκρίσεις,ούτως ώστε να υπάρχει συνοχή.

Focal Utopia βάσης...Άλλο ένα ηχείο για το οποίο είχαν εκφραστεί σε αυτόν τον ιστότοπο κατά το παρελθόν ενστάσεις για την απόδοση και φιλοσοφία σχεδίασης,ιδίως σε συνάρτηση με το αντίτιμο που ζητά,ενώ οι επαγγελματικές σειρές διατίθενται πιο προσγειωμένες.

Ποιες είναι οι διαστάσεις του χώρου σου ώστε να μην ταίριαζε το SHL5+ με τη ζυγοσταθμισμένη ευθυγράμμιση χαμηλού του;
Επίσης ποιες οι αποστάσεις από τοιχώματα και οι διαστάσεις στερεοφωνικού τριγώνου;
Ισως εαν υπηρχε η θεληση επεμβασης στον χωρο, να μην ειχα κανενα θεμα...
Διαστασεις 3.80χ7.30χ2.90(Υ), ακουω στο δεξιο ημισυ του 7.30 ( με τοιχο δεξια μου και ελευθερο αριστερα), μετα καναπεδων, πολυθρονας και ...κρυσταλιερας ως μπασσοπαγιδας στη γωνια:). δε τριγωνο ειναι σχεδον το συνιστωμενο ισοπλευρο (2.50μ τα ηχεια, σχεδον 3.00μ εγω)
 



lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Γιατί το κάνεις αυτό ρε φίλε?
Ποιός έχει συμφέροντα?
Οι προαγωγοι του ιντερνετ που αποκαλουνται ριβιουερς - ή οχι;
[DOUBLEPOST=1558450046][/DOUBLEPOST]
Θα το'λεγες και Πανοράματος, αλλά ντράπηκες τελευταία στιγμή.
Α οχι, εμπειρια και θεση Πανοραματος πλεον εχεις εσυ - το ομολογησες εξ αλλου στο αντιστοιχο Πολυκαναλικο και Πανοραμικο θεμα σου:)
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Οι προαγωγοι του ιντερνετ που αποκαλουνται ριβιουερς - ή οχι;
Όπως νομίζεις.

Γράψε όμως για τα συμφέροντα.

Όποιος νομίζει , πως γράφουμε εδώ μέσα για να βγάλουμε λεφτά, να σηκωθεί να φύγει.
 


C

chrispo

Guest
..Lakis, σε ¨τρώει ¨ ο κ@λος.. και μετά αναρωτιέσαι γιατί σου την ¨πέφτουν¨ ..:rolleyes:
 
Last edited by a moderator:

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Εδω δε ντρεπονται να κακολογουν τον Μπουτια αντι να πουν ενα ''ευχαριστω'' δημοσια. Εχει ακουσει τα εξ αμάξης o ανθρωπος...
Τον Κωστα τον απεκάλεσαν ''Κουφοαυτιά'' οι ανεκδιήγητοι τη στιγμη που δεν ξερουν τη διαφορα του ισοσκελούς απ' το ισόπλευρο τριγωνο...Εγω ειμαι το ''αριστοκρατικο κουτσαβακι'' ή κατι τετοιο γιατι ειμαι κοριτσι. Αν ημουν αγορι, λέει, θα μου μιλουσαν χειροτερα. Και θα ντραπουν να γραψουν οτι το φορουμ προωθει προιόντα να οικονομησει; Αλλά καλά κανουν που δεν ασχολουνται. Ο σοφος δεν διαφωνει ποτέ με ηλίθιους. Αντιθέτως, τους επικροτεί ενίοτε με like. Η καλυτερη τακτικη....
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.565
Μηνύματα
2.865.746
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top