Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Status
Not open for further replies.
Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Απλώς να το ξανασκεφτεί.
Μόνο.

Το τι θα αποφασίσει είναι δική του δουλειά.
... αγαπητέ Giovanni, σε παρακαλώ μην το ξανασκεφτείς, κράτα τις παρέες σου και άντε για άλλα....

...αλλιώς σε βλέπω ....σε λωρίδα παραγωγής εσταυρωμένων.... :107:

 
Last edited by a moderator:

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Είναι το ίδιο δημοκρατικό φόρουμ, ο ίδιος δημοκράτης «διαχειριστής» (ο Νίκος Τσαρουχάς = Amberjack) που εδώ κλείδωσε το θέμα με ειρωνεία και σχόλια υποβιβασμού ονομάτων και απόψεων. Όταν ο ίδιος, ο αμερόληπτος, ο αθώος και άριστος «διαχειριστής», πριν από 2.5 χρόνια δεν κλείδωσε το θέμα που αφορούσε το ban του αδελφού του.

Εκεί, ο αθώος «διαχειριστής» φρόντισε να «αποχωρήσει στεναχωρημένος» και να στείλει όλο τον κόσμο να «ξεκατινιάσει» το Avsite για την ακριβώς αντίθετη υπόθεση.
Ένας άξιος διαχειριστής (Νίκος zoglair) Ban-αρε τον αδελφό του για 3 μέρες και ήταν απολύτως λογικό να ξεκατινιαστεί όλο το avsite, να «ξηλωθούν»: ένας διαχειριστής και δύο συντονιστές, για να επιστρέψει πάνω στο άρμα ο αδελφός του, με απαιτήσεις και τσαμπουκά και άπειρα μπινελίκια στον αέρα.
Εκεί ήταν όλα δίκαια, λογικά, χρήσιμα και ξεκλείδωτα.
…υπάρχει περίπτωση να ξαναπάς στον λάκκο με τα αγγούρια? :107:



:116::116:
 

Μηνύματα
4.059
Reaction score
776
Re: Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Παρότι δέν είχα μιλήσει συχνά με τον Τζιοβάνη, θα θυμάμαι απο αυτόν τις μυθικές διενέξεις και διαφωνίες του για τα αυτοκίνητα. Επίσης δέν θα ξεχάσω την βοήθεια που κατα καιρούς προσέφερε σε άτομα σχετικά με αυτά τα θέματα. Βοήθεια που αρκετοί απο εμάς δέν θα την έδιναν γιατί βαριόμαστε.
Οπότε καλά να είναι σε όποιες παρέες γυρνάει.Και ας κρατήσει και τις αγάπες του.Καλές είναι.Αίτιο διαφωνίας αλλα δέν έχει σημασία...

Λοιπόν.Εξηγούμαστε.Είμαι απο το 2008 στα φόρα και έχω παρατηρήσει οτι δέν γίνεται παιχνίδι με εγωισμό. Πρέπει να κάνουμε πίσω έστω και αν έχουμε δίκαιο. Το τάδε καλώδιο παίζει καλύτερα...Οκ μεγάλε.Παίζει...και είσαι και γαμάτος.Δέν έγινε τίποτα.Δέν μας απέδειξε οτι την έχει μεγαλύτερη. Δέν χάσαμε τον ανδρισμό μας. Ούτε εδω μέσα είναι γήπεδο. Πρέπει να μάθουμε να κάνουμε πίσω. Προσωπικά αυτό επιλέγω. Να σιωπώ και να κάνω πίσω παρά να μαλώνω. Δέν γίνεται.Θα τρελαθούμε αλλιώς.

Παρότι δέν ξέρω τί έγινε και δέν με ενδιαφέρει...Πρέπει ο εγωισμός να τελειώνει κάπου. Ντάξει βρε παιδάκι μου.Και εμένα μου τη δίνει ώρες ώρες.Θέλω να μπώ και να βρίσω μερικούς.Αλλα δέν έγινε και κάτι.Αυτοί τη ζωή τους και εγώ τη δική μου.Έτσι κ αλλιώς έχω επιλέξει τον κόσμο που κάνω παρέα και εκτός φόρουμ.

Αυτά τα λίγα...
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Re: Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Παρότι δέν είχα μιλήσει συχνά με τον Τζιοβάνη, θα θυμάμαι απο αυτόν τις μυθικές διενέξεις και διαφωνίες του για τα αυτοκίνητα. Επίσης δέν θα ξεχάσω την βοήθεια που κατα καιρούς προσέφερε σε άτομα σχετικά με αυτά τα θέματα. Βοήθεια που αρκετοί απο εμάς δέν θα την έδιναν γιατί βαριόμαστε.
Οπότε καλά να είναι σε όποιες παρέες γυρνάει.Και ας κρατήσει και τις αγάπες του.Καλές είναι.Αίτιο διαφωνίας αλλα δέν έχει σημασία...

Λοιπόν.Εξηγούμαστε.Είμαι απο το 2008 στα φόρα και έχω παρατηρήσει οτι δέν γίνεται παιχνίδι με εγωισμό. Πρέπει να κάνουμε πίσω έστω και αν έχουμε δίκαιο. Το τάδε καλώδιο παίζει καλύτερα...Οκ μεγάλε.Παίζει...και είσαι και γαμάτος.Δέν έγινε τίποτα.Δέν μας απέδειξε οτι την έχει μεγαλύτερη. Δέν χάσαμε τον ανδρισμό μας. Ούτε εδω μέσα είναι γήπεδο. Πρέπει να μάθουμε να κάνουμε πίσω. Προσωπικά αυτό επιλέγω. Να σιωπώ και να κάνω πίσω παρά να μαλώνω. Δέν γίνεται.Θα τρελαθούμε αλλιώς.

Παρότι δέν ξέρω τί έγινε και δέν με ενδιαφέρει...Πρέπει ο εγωισμός να τελειώνει κάπου. Ντάξει βρε παιδάκι μου.Και εμένα μου τη δίνει ώρες ώρες.Θέλω να μπώ και να βρίσω μερικούς.Αλλα δέν έγινε και κάτι.Αυτοί τη ζωή τους και εγώ τη δική μου.Έτσι κ αλλιώς έχω επιλέξει τον κόσμο που κάνω παρέα και εκτός φόρουμ.

Αυτά τα λίγα...

....βρε teachertza σου αναγνωρίζω από το λίγο που σε ξέρω, τα αγνά σου κίνητρα..


...αλλά τελικά αναλογίσου τι υποστηρίζεις....


...μήπως τελικά είσαι εγωιστής ?


...κοίτα τι γράφεις......

"....Πρέπει ο εγωισμός να τελειώνει κάπου......Αυτοί τη ζωή τους και εγώ τη δική μου."
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.457
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Σε ότι με αφορά για τον καλό μου φίλο Γιάννη Δημητρόπουλο,έχω εκφραστεί όταν δημιουργήθηκε το αρχικό θέμα στην κατηγορία των συντονιστών.
Δεν θα επεκταθώ περισσότερο!

Αναμφισβήτητα ο Γιάννης έχει προσφέρει τα μέγιστα στο φόρουμ.Θα μπορούσε να το ξανασκεφτεί αν ήθελε κι ο ίδιος και να συνεχίσει και σαν απλό μέλος ακόμη!Κακό είναι?Και θα βουλώσει και πολλά στόματα στο φινάλε!
Οπως και νάχει και ότι κι αν επιλέξει ο ίδιος,η ιστορία δεν διαγράφεται,δεν μπανάρετε και ο Γιάννης θα είναι μια από τις πιο σημαντικές και όμορφες στο avsite!

Απο κει και πέρα όμως καλό θα είναι κάποιοι όψιμοι φιλοι του, να μην διυλίζουν τον κώνωπα.Και δεν ξέρω κατά πόσον κάνει καλό αυτή η τακτική και στον ίδιο το Γιάννη!
Μάλλον αντιπαθή τον δείχνουν στα μέλη και στους φίλους του φορουμ και ασφαλώς δεν είναι έτσι και δεν του αξίζει!

Τα περί δημοκρατίας και μη,είναι ορατά νομίζω από αυτό εδώ το νήμα και όχι μόνο, που όπου αλλού (και στους δίπλα) θα το είχαν κλείσει εν τη γεννέσει του!
Σε ότι αφορά το συντονισμό,ασφαλώς και γίνονται λάθη απ'όλους μας.Αλλωστε άνθρωποι είμαστε (και ελεύθεροι ευτυχώς ακόμη) και όχι ρομποτάκια.Τα καταλαβαίνουμε και τα διορθώνουμε,θέλω να πιστεύω ότι γινόμαστε καλύτεροι με την πάροδο του χρόνου και με τις δικές σας παρατηρήσεις και διορθώσεις.

Ολοι έχουμε ανάγκη ο ένας τον άλλον,αλλιώς δε θα υπήρχαμε!
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Τα υπόλοιπα, με την πάροδο του χρόνου, ακόμα και να μην ξεχαστούν δε θα έχουν την οξύτητα που έχουν τώρα.
Να πάρεις DLP...

Ωχ,τι είναι εδώ,
μα που μπήκα...
:421:
 

Μηνύματα
2.258
Reaction score
249
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

αν και δεν ασχοληθηκα με την κατηγορια αυτοκινητο σε προσφατα posts αλλης κατηγοριας καταλαβα οτι προκειται για αξιολογο ατομο
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Γιάννη , εγώ δεν θα σου πω αντίο.

Να σαι καλά , να χαίρεσαι την οικογένειά σου .

Θα τα ξαναπούμε.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ για όσα έκανες για το avsite.gr.

Y.Γ.Ο ιδρυτής , θα γράψει, αν θέλει, όταν επιστρέψει.Μέχρι τότε δεν θα δεχτούμε άλλα σχόλια!
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Sorry που επανέρχομαι αλλά οφείλω να επισημάνω ότι ο ιδρυτής ΠΑΝΤΑ γράφει "σταράτα". Δεν περιμένει υποδείξεις από κανέναν. Και έχει ήδη τοποθετηθεί, όπως όλοι μας άλλωστε.

...
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.415
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top