Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Status
Not open for further replies.
Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Πλάκα μας κάνεις, έγιναν Smod για να πάνε οι άλλοι δύο διακοπές μαζί ? :442:
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Απάντηση: Re: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Αυτη ειναι μια αντιληψη και εκτιμηση για τα μελη του avsite (που εκφραζουν αποψη/γνωμη), που καλο ειναι να την εχουμε υπ΄οψη!
Χωρίς να θέλω να ερμηνεύσω λόγια που δεν είναι δικά μου, θα ήθελα να πω τη γνώμη μου επί του θέματος, που είναι ότι ο "τιτλος" πικραμένος όπως χρησιμοποιήθηκε στο σημείο που παραθέτεις αλλά και από τον xfader, σαφώς και δεν αναφέρεται σε όλα τα μέλη που είπαν την άποψή τους στη διαφωνία που προέκυψε ή σε άλλες παλαιότερες. Φίλε Λάκη, ανοίχτηκε ένα θέμα στην κατηγορία Προτάσεις-Θέματα λειτουργίας. Είδες εσύ να εκφράζονται όλοι όσοι έγραψαν εκεί μέσα με την ίδια σοβαρότητα; Κάποιοι έδρασαν ως "ενεργά μέλη" (κατά το ενεργός πολίτης) που έχουν γνώμη και ξέρουν να την εκφράζουν χωρίς να υποδαυλίζουν καταστάσεις, και κάποιοι άλλοι ακριβώς ως κάθε πικραμένοι. Γι' αυτούς τους τελευταίους, για την περίπτωση που δεν το κατάλαβαν, τους έχω ένα νέο - δεν βόηθησαν καθόλου.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.776
Reaction score
94.967
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

τον έφαγε η "κλίκα"
Εσύ με 39 μέρες που είσαι γραμμένος στο AVSite, κατάλαβες ότι υπάρχει κλίκα;
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Πλάκα μας κάνεις, έγιναν Smod για να πάνε οι άλλοι δύο διακοπές μαζί ? :442:
Καθως ειμαι ο μονος που γνωριζει και μπορει να απαντησει, σου λεω πως ο Νικος(Amberjack) επεμενε για την προωθηση του Γιαννη τουλαχιστον εξι μηνες πριν...τις διακοπες.
Αλλα ετσι κι αλλιως δεν θα με πιστεψεις οποτε γιατι χαλαω τον χρονο μου?
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Όποιος έχει αντίθετη άποψη σε ένα θέμα, δεν είναι ταυτόχρονα πικραμένος.....

...πικραμένος είναι κάποιος που ενώ είχε σχηματίσει μια θετική άποψη για ένα άτομο, στην συνέχεια αποδεικνύεται, συνήθως σε δύσκολες καταστάσεις ότι αυτό το άτομο δείχνει έναν τελείως διαφορετικό χαρακτήρα, με αποτέλεσμα την απογοήτευση και την πικρία του πρώτου…..

Κατά 99,99 %, η λέξη χρησιμοποιείται από Χρωματιστούς στην Κατηγορία Προτάσεις και Θέματα Λειτουργίας ...για εξουδετέρωση αντίθετων απόψεων....:116:
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

...επίσης στην ίδια κατηγορία, μία αγαπημένη λέξη των διαχειριστών για αντεπίθεση σε υπαρκτές καταστάσεις, είναι η λέξη τσουβάλιασμα......

...δυστυχώς, η ενιαία γραμμή της πλειοψηφίας των διαχειριστών, είναι ακριβώς αυτό ...τσουβάλιασμα.......:116:
 


Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

...όσο και αν φαίνεται περίεργο, εκτιμώ και το site και δεν ξέρω ακόμη ποιους ακριβώς διαχειριστές ....μένει να το αποδείξετε στο κοινό μας ταξίδι.....

...ξέρω όμως εδώ και πολύ καιρό, με ποιους δεν θα ήθελα να έχω καμία σχέση .....φυσικό είναι μέσα σε τόσα άτομα....

...οφείλετε όμως εσείς που είστε στην καρδιά μου, να αποδείξετε, ότι πέρα από την αγάπη σας για το αντικείμενο, είστε αρκετά θαρραλέοι για να πείτε την πραγματική σας γνώμη μπροστά στο κοινό .....και ας πέσετε στην πρεζ@...εεεε...στους κοινούς θνητούς, τους ΜΑΥΡΟΥΣ βρε αδερφέ…..:116:

...από εκεί ξεκινήσατε...μην το ξεχνάτε....


...θα έχετε και περισσότερο χρόνο για τα πράγματα που αξίζουν....:116:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.432
Reaction score
74.830
Πιστεύεις ότι κάποιοι δεν μιλούν γιά την πιθανότητα να χάσουν τη θέση? Ή ότι αν μιλήσουν θα τη χάσουν?
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Πολύ εύκολα θα απαντούσα γραμμή προς γραμμή στο αρχικό ποστ του Γιάννη.
Ομως δεν θέλω να στενοχωρηθεί περισσότερο και δεν μ αφήνει ο ίδιος με την δήλωση πως σταματάει το κοντερ να γράφει.
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Πιστεύεις ότι κάποιοι δεν μιλούν γιά την πιθανότητα να χάσουν τη θέση? Ή ότι αν μιλήσουν θα τη χάσουν?

Δεν ξέρω τι να υποθέσω ....τι μπορεί να είναι τόσο σοβαρό ....ή σοβαροφανές σε ένα site ....για όμορφα γούστα?
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Πολύ εύκολα θα απαντούσα γραμμή προς γραμμή στο αρχικό ποστ του Γιάννη.
Ομως δεν θέλω να στενοχωρηθεί περισσότερο και δεν μ αφήνει ο ίδιος με την δήλωση πως σταματάει το κοντερ να γράφει.
Αν μπορείς εύκολα να το κάνεις....κάτι χάνεις......:116:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Δεν ξέρω τι να υποθέσω ....τι μπορεί να είναι τόσο σοβαρό ....ή σοβαροφανές σε ένα site ....για όμορφα γούστα?
Μου επιτρέπεις μια ερώτηση?
Μήπως ήθελες να το ποστάρεις αλλού?
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

...μπορεί...τώρα που το λές...γιατί είναι σοβαρό να διαπιστώνετε ότι δεν τα βρίσκετε μετά από τόσα χρόνια......
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.607
Reaction score
4.147
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

...μπορεί...τώρα που το λές...γιατί είναι σοβαρό να διαπιστώνετε ότι δεν τα βρίσκετε μετά από τόσα χρόνια......
Άνθρωποι που κάνουν οικογένεια με παιδιά χωρίζουν γιατί ανακαλύπτουν ότι δεν τα πάνε καλά και είναι περίεργο να μην τα βρίσκουμε μεταξύ μας,έστω και μετά από κάποια χρόνια;
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

...μπορεί...τώρα που το λές...γιατί είναι σοβαρό να διαπιστώνετε ότι δεν τα βρίσκετε μετά από τόσα χρόνια......
Μπορεί? Ας το έγραφες εκεί που πρέπει.

Ξέρεις και ότι δεν τα βρίσκουμε.:203:
Εσύ είσαι μπροστά !!Θα σε προτείνω για supermod στη θέση του Γιάννη.
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Άνθρωποι που κάνουν οικογένεια με παιδιά χωρίζουν γιατί ανακαλύπτουν ότι δεν τα πάνε καλά και είναι περίεργο να μην τα βρίσκουμε μεταξύ μας,έστω και μετά από κάποια χρόνια;
..δεν είπα περίεργο, είπα σοβαρό....:107:
 

Μηνύματα
6.141
Reaction score
169
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Πολύ εύκολα θα απαντούσα γραμμή προς γραμμή στο αρχικό ποστ του Γιάννη.
Ομως δεν θέλω να στενοχωρηθεί περισσότερο και δεν μ αφήνει ο ίδιος με την δήλωση πως σταματάει το κοντερ να γράφει.


Καντο εσυ και που ξερεις μπορει να σου απαντησει με αλλο τροπο.
 

Y

Yiannis_B

Guest
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

Μπορεί? Ας το έγραφες εκεί που πρέπει.

Ξέρεις και ότι δεν τα βρίσκουμε.:203:
Εσύ είσαι μπροστά !!Θα σε προτείνω για supermod στη θέση του Γιάννη.

...αυτές οι θέσεις είναι για αμετανόητα ρομαντικούς και για… ξερόλες ......και δεν εμπίπτω σε καμία κατηγορία....:116:


...βλέπεις είμαι ευγενικός...γιατί υπάρχουν και άλλλες κατηγορίες.....
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Απάντηση: Τζιοβάνης: ΑΝΤΙΟ!!

γιατί είναι σοβαρό να διαπιστώνετε ότι δεν τα βρίσκετε μετά από τόσα χρόνια......
Φυσικο δεν ειναι να "μην τα βρισκουμε"?
Ελευθεροι ανθρωποι με ελευθερη βουληση ειμαστε , οχι τιποτα ρομποτακια που περιδιαβαινουν τους δαιδαλωδεις διαδρομους του Περισσου η οδυρονται για τον αδικο θανατο του 90αχρονου ηγετη στην Πιονγκγιάνγκ.
Οταν ομως φτανουμε στα δυσκολα κανουμε ενα μικρο βηματακι πισω για να μην χαλασουμε καρδιες η, και οπως ειπε ο Amberjack, "για το καλο του site".
Ολοι μας ετσι ειμαστε. Και εσεις ετσι ειστε. Και ακομα και εαν παρετε "καποια θεση" αυριο θα συνεχισετε να ειστε ετσι.
Ολοι μας!
Ολοι?
....
 

Status
Not open for further replies.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.670
Μηνύματα
2.871.634
Members
37.930
Νεότερο μέλος
axil
Top