Την έκανα πάλι.. (καιρό είχα). Για βοηθάτε τώρα....

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
:biggrin:
εμενα μ αρεσει εκιονα απου λεει ο ημιθεος
εχει και μπλαβο φωτακι και αρα ειναι χαϊεντ
τουρτα ? ...
αφου θωρεις πως δε τα καταφερνεις με τη τεχνολογια , δε βανεις κιανα βινυλιο να γροικας τη μουσικη σου και να μη καθεσαι να σκαλιζεις τα πσηφιακα μαραφεθια ?
:drinks:
 

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.359
Ωραίο είναι αυτό... Μετά θα βανεις και χαρτάκια μέσα για να γράφεις τα ψώνια.... Και για τασακι θα είναι ωραίο..... :wink:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ωραίο είναι αυτό... Μετά θα βανεις και χαρτάκια μέσα για να γράφεις τα ψώνια.... Και για τασακι θα είναι ωραίο..... :wink:
Αφτο με το τασάκι σκέφτηκα και το επουσουνισα ήδη!
Άσε που έχει ίδιο χρώμα λεντακι με τον χαιεντ μπλουτουθ ενισχυτή μπαλκονιού που μου εσιαξες, οπότε θα βγανουμε και αυτό έξω το καλοκαίρι, να βάνουμε μέσα τις χαρτοπετσετες, τα αλατοπίπερα και τις οδοντογλυφιδες!!
Ωραίο είναι αυτό... Μετά θα βανεις και χαρτάκια μέσα για να γράφεις τα ψώνια....
Από εφτουνα εδώ λες;
IMG_20201222_183535.jpg
 

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.359
Αφτο με το τασάκι σκέφτηκα και το επουσουνισα ήδη!
Άσε που έχει ίδιο χρώμα λεντακι με τον χαιεντ μπλουτουθ ενισχυτή μπαλκονιού που μου εσιαξες, οπότε θα βγανουμε και αυτό έξω το καλοκαίρι, να βάνουμε μέσα τις χαρτοπετσετες, τα αλατοπίπερα και τις οδοντογλυφιδες!!

Από εφτουνα εδώ λες;
View attachment 192664
Θέλω να σε δω να πηγαίνεις Σκλαβενίτη, να σε σταματάει μπάτσος για τσεκάρισμα και να του λες... :
“..... για ψώνια πάω κυρ αστυνόμε μου.. ορίστε και η λίστα.... "
:roflmao: :roflmao:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Αφτο με το τασάκι σκέφτηκα και το επουσουνισα ήδη!
Άσε που έχει ίδιο χρώμα λεντακι με τον χαιεντ μπλουτουθ ενισχυτή μπαλκονιού που μου εσιαξες, οπότε θα βγανουμε και αυτό έξω το καλοκαίρι, να βάνουμε μέσα τις χαρτοπετσετες, τα αλατοπίπερα και τις οδοντογλυφιδες!!

Από εφτουνα εδώ λες;
View attachment 192664
απο τανε μρε
1001080_220764391406070_1008914254_n.jpg


:drinks:

αν και μου φαινεται φεηκ η φωτο - κιτρινα δεν ειναι τα 500ρικα ? (πρασινα ?) :dance:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Θέλω να σε δω να πηγαίνεις Σκλαβενίτη, να σε σταματάει μπάτσος για τσεκάρισμα και να του λες... :
“..... για ψώνια πάω κυρ αστυνόμε μου.. ορίστε και η λίστα.... "
:roflmao: :roflmao:
Σώπα ρε.. Αφού μας συμπαθάνε τα όργανα!!
 





Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Για πείτε ρε παλικάρια..
Αφτος ο δίσκος είναι ή δεν είναι 2,5'';


Και αν είναι, γιατί δε χωράει μέσα στο γαμω docking station που πήρα ;
 



Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.551
Reaction score
30.800
Οι δυομισάρηδες έχουν και πάχη. 9,5 χιλιοστά το στάνταρ πάχος των μηχανικών δίσκων, οι ssd συνήθως είναι 7 χιλιοστών.

Καλά, ούτε και οι 3,5 είναι ίδιου πάχους, αλλά εκεί δεν νομίζω να παίζει ιδιαίτερο ρόλο.
 



Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Οι δυομισάρηδες έχουν και πάχη. 9,5 χιλιοστά το στάνταρ πάχος των μηχανικών δίσκων, οι ssd συνήθως είναι 7 χιλιοστών.

Καλά, ούτε και οι 3,5 είναι ίδιου πάχους, αλλά εκεί δεν νομίζω να παίζει ιδιαίτερο ρόλο.
Στο μήκος δε χωράει, οριακά.
Φυσικά!
Έχεις μια απάντηση για όλα, έτσι δεν είναι;
Εξυπνάκια.. :tongue:
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.551
Reaction score
30.800
Προφανώς έτσι θα έμπαινε κατευθείαν σε κάποια υποδοχή, αφού οι συνδέσεις του είναι αντίστροφες, αρσενικές.
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Η μία από τις 4 βίδες αρνείται πεισματικά και όσο τη ζορίζω τόσο τρώγεται...
IMG_20201224_204701.jpg


Πολυμηχανε @Dretman, καμιά ιδέα;
Μήπως να σταξω λίγο τσίπουρο;;
Προφανώς έτσι θα έμπαινε κατευθείαν σε κάποια υποδοχή, αφού οι συνδέσεις του είναι αντίστροφες, αρσενικές.
Έτσι, μαζί με το πλαίσιο, τον έβγαλα από το λάπτοπ. Ήταν βιδωμένος πάνω στο πλαίσιο και αυτό με τη σειρά του βιδωμένο στο σώμα του λάπτοπ. Λογικά αν αφαιρεθεί το πλαίσιο θα χωρέσει στο ντοκ. Αλλά τώρα μουλαρωσε η βίδα....
Τα νεύρα μου.. Δεν είναι καλά...
 
Last edited:


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.086
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top