Τι είδαμε, τι θα δούμε

Μηνύματα
623
Reaction score
1.059
Ισχύει , απαράδεκτο casting ! Υπήρχαν πολύ καλύτερες επιλογές .
Τυχαίνει να έχω παίξει όλα τα παιχνίδια της σειράς , το σενάριο ήταν ανύπαρκτο . Φάνηκε η αλλαγή 6 παρακαλώ σκηνοθετών !
Κόλλησαν με πολύ κακό τρόπο διάφορες σεναριακός ιδέες και σκηνικά και από τα 4 παιχνίδια . Δεν υπήρχε τίποτα πρωτότυπο ή νέο .
Για να είναι ειλικρινής όμως δε μπορώ να πω ότι ήταν και σκουπίδι . Ένα εξαράκι τίμιο να χαζέψεις 2 ωριτσες .
Τα παραπανω σχολια δεν ανατποκρινονται με το 6 που προτεινεις το καταλαβαινεις ; βαλε 3 να αποδεκτω την αποψη σου δε θα σχολιαζα καν ....
[/QUOTE]
Eντάξει βρε soco , δεν κάνω επαγγελματικά review να επηρεάζω κόσμο και καταστάσεις .
Υποκειμενικά την άποψή μου γράφω.
Τι θες να κάνω να κάτσω να σου αναλύσω πως έχω τη κλίμακα βαθμολόγησης στο μυαλό μου;
Aφου το σενάριο ήταν copy paste , τα σκηνικά το ίδιο .
Βαθμολόγησα λοιπόν τη βραδιά μου και τις ώρες που σπατάλησα με 6 , τίποτα το ιδιαίτερο σαν ταινία , είδα ξανά γνώριμα σκηνικά έφαγα τα σουβλάκια μου και η κοπέλα μου χαζογέλασε με 2-3 σαχλαμάρες που ειπώθηκαν . Για εμένα αυτό είναι 6! Μια χαρά καταλαβαίνω τι γράφω .
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.096
Reaction score
93.052
Δικαστικό δράμα με κακή ερμηνεία από την πρωταγωνίστρια 2/10

Funny

 

Μηνύματα
623
Reaction score
1.059
1BDB77AA-E576-4819-AD71-1AA7212C8CA8.jpeg

Low Budget Lost , ξεκινάει αρκετά υποσχόμενα για τους λάτρεις της περιπέτειας και του μυστηρίου αλλά εντέλει δεν τα καταφέρνει να πείσει .
Κυριότερο πρόβλημα είναι οι χαρακτήρες του, αδιάφοροι πέραν ενός κατά τη γνώμη μου .
Όταν αρχίζουν οι αγάπες τα φρου φρου κ αρώματα θέλει fast forward για να σε κρατήσει .
Το τέλος της πρώτης σεζόν κακό και ημιτελές , για να δω τη δεύτερη πρέπει να διαβάσω διθυραμβικά reviews αλλιώς δεν …
Κρατάω το intro και την σκοτεινή εκτέλεση του que sera sera που πάντα το άφηνα να παίζει ολόκληρο .
 
Last edited:




jag

Μηνύματα
9.124
Reaction score
27.303
Κάτω του μετρίου... η πτωτική πορεία του Λίαμ συνεχίζεται.
Ερμηνείες γτπ. (Ήταν αναμενόμενο)
 



Μηνύματα
623
Reaction score
1.059
CECACCBF-C68E-415D-855B-0D3B3215326D.jpeg

7/10

Old fashioned horror-thriller από την Α24, κλάσεις ανώτερο από το πρόσφατο chainsaw massacre του Netflix .
AC74666D-73FE-41D0-93A3-DD7A02FC9006.jpeg

6,5/10

Καθόλου άσχημο , αρκετά πιο τρομακτικό απ ότι περίμενα .
 
Last edited:






costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.028
Reaction score
124.482
Είδα του Μάικ μαγιερς το πενταβερατ στο νετφλιξ, εντελώς χαζομάρα αντάξια του μαγιερς

 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.191
Μηνύματα
2.855.605
Members
37.877
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top