Τι είδαμε, τι θα δούμε

Μηνύματα
623
Reaction score
1.061
Ισχύει , απαράδεκτο casting ! Υπήρχαν πολύ καλύτερες επιλογές .
Τυχαίνει να έχω παίξει όλα τα παιχνίδια της σειράς , το σενάριο ήταν ανύπαρκτο . Φάνηκε η αλλαγή 6 παρακαλώ σκηνοθετών !
Κόλλησαν με πολύ κακό τρόπο διάφορες σεναριακός ιδέες και σκηνικά και από τα 4 παιχνίδια . Δεν υπήρχε τίποτα πρωτότυπο ή νέο .
Για να είναι ειλικρινής όμως δε μπορώ να πω ότι ήταν και σκουπίδι . Ένα εξαράκι τίμιο να χαζέψεις 2 ωριτσες .
Τα παραπανω σχολια δεν ανατποκρινονται με το 6 που προτεινεις το καταλαβαινεις ; βαλε 3 να αποδεκτω την αποψη σου δε θα σχολιαζα καν ....
[/QUOTE]
Eντάξει βρε soco , δεν κάνω επαγγελματικά review να επηρεάζω κόσμο και καταστάσεις .
Υποκειμενικά την άποψή μου γράφω.
Τι θες να κάνω να κάτσω να σου αναλύσω πως έχω τη κλίμακα βαθμολόγησης στο μυαλό μου;
Aφου το σενάριο ήταν copy paste , τα σκηνικά το ίδιο .
Βαθμολόγησα λοιπόν τη βραδιά μου και τις ώρες που σπατάλησα με 6 , τίποτα το ιδιαίτερο σαν ταινία , είδα ξανά γνώριμα σκηνικά έφαγα τα σουβλάκια μου και η κοπέλα μου χαζογέλασε με 2-3 σαχλαμάρες που ειπώθηκαν . Για εμένα αυτό είναι 6! Μια χαρά καταλαβαίνω τι γράφω .
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.155
Reaction score
93.265
Δικαστικό δράμα με κακή ερμηνεία από την πρωταγωνίστρια 2/10

Funny

 

Μηνύματα
623
Reaction score
1.061
1BDB77AA-E576-4819-AD71-1AA7212C8CA8.jpeg

Low Budget Lost , ξεκινάει αρκετά υποσχόμενα για τους λάτρεις της περιπέτειας και του μυστηρίου αλλά εντέλει δεν τα καταφέρνει να πείσει .
Κυριότερο πρόβλημα είναι οι χαρακτήρες του, αδιάφοροι πέραν ενός κατά τη γνώμη μου .
Όταν αρχίζουν οι αγάπες τα φρου φρου κ αρώματα θέλει fast forward για να σε κρατήσει .
Το τέλος της πρώτης σεζόν κακό και ημιτελές , για να δω τη δεύτερη πρέπει να διαβάσω διθυραμβικά reviews αλλιώς δεν …
Κρατάω το intro και την σκοτεινή εκτέλεση του que sera sera που πάντα το άφηνα να παίζει ολόκληρο .
 
Last edited:




jag

Μηνύματα
9.161
Reaction score
27.402
Κάτω του μετρίου... η πτωτική πορεία του Λίαμ συνεχίζεται.
Ερμηνείες γτπ. (Ήταν αναμενόμενο)
 



Μηνύματα
623
Reaction score
1.061
CECACCBF-C68E-415D-855B-0D3B3215326D.jpeg

7/10

Old fashioned horror-thriller από την Α24, κλάσεις ανώτερο από το πρόσφατο chainsaw massacre του Netflix .
AC74666D-73FE-41D0-93A3-DD7A02FC9006.jpeg

6,5/10

Καθόλου άσχημο , αρκετά πιο τρομακτικό απ ότι περίμενα .
 
Last edited:






costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.109
Reaction score
124.677
Είδα του Μάικ μαγιερς το πενταβερατ στο νετφλιξ, εντελώς χαζομάρα αντάξια του μαγιερς

 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.359
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top