Τι θα γινει με την εγκληματικοτητα?

platon

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.276
Reaction score
1.356

ika

News
Μηνύματα
14.038
Reaction score
13.002
download92253.jpg

Μήπως είναι ο Νίκος Γαρεφαλάκης ?
 


TGD

Μηνύματα
7.205
Reaction score
7.233
Σε βάρος της είχαν ασκηθεί 26 πειθαρχικές αγωγές και είχαν επιβληθεί 23 προσωρινές παύσεις!

Γι' αυτό καθυστερούσε το κορίτσι, με τόσες παύσεις ποτέ να προλάβει.
 

gid

Μηνύματα
7.416
Reaction score
8.654
Έχουν βγει μερικές ειδήσεις για αποπομπή δικαστών τα τελευταία δύο χρόνια, όσες έχω δει αφορούν αποκλειστικά γυναίκες. Εδώ, και οι τέσσερις. Ενδιαφέρον, αν μη τι άλλο.
 


gid

Μηνύματα
7.416
Reaction score
8.654

<<...η εισβολή των ΜΑΤ στον χώρο του πανεπιστημίου έγινε ενώ ήταν σε εξέλιξη εκδήλωση “επανοικειοποίησης του χώρου στον πλάτανο της σχολής..." >>
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.553
Reaction score
30.805
Καλή τύχη να βρουν τους δράστες.

Μόνο λευκή απεργία στην εξυπηρέτηση περιστατικών αναξιοπαθουντων θα μπορούσαν να κάνουν για αποτέλεσμα.
Άτυπη εννοείται.
Όπως είπαν στον γιο μου που είχε χτυπησειμε το ποδήλατο. Σε καμιά ώρα θα είμαστε εκεί. Τον Ιούλιο.
 


Μηνύματα
574
Reaction score
839
Θα σταματήσουν να τους χαιδεύουν όταν θα έχουμε 2-3 νεκρούς, αλλά ούτε και τότε είμαι σίγουρος. >:(
 

ika

News
Μηνύματα
14.038
Reaction score
13.002
Θα σταματήσουν να τους χαιδεύουν όταν θα έχουμε 2-3 νεκρούς, αλλά ούτε και τότε είμαι σίγουρος. >:(
Και 50 νεκρούς να έχουμε, δεν πρόκειται να σταματήσει το χάιδεμα.
Αυτός πχ ο φύλακας στον Ασπρόπυργο, που του 'σπασαν το κεφάλι για να κλέψουν χαλκό από εργοτάξιο, δεν αρκούσε για να ξυπνήσουν, αν είχαν @ρχίδι@?
Ότι έχουν, το χρησιμοποιούν για τις κοκορομαχίες στην Βουλή και στα κανάλια.
 


TGD

Μηνύματα
7.205
Reaction score
7.233
Πρώτα οι αστυνοµικοί τοποθέτησαν κορδέλες για να αποτρέψουν το παρκάρισµα, σε µια απόπειρα οριοθέτησης της «επικίνδυνης ζώνης» περιµετρικά της Πανεπιστηµιούπολης. Ουδείς µπορούσε να εγγυηθεί ότι εάν κάποιος στάθμευε εκεί το όχημά του δεν θα το έβρισκε καμένο το επόμενο πρωί. Λίγες ημέρες αργότερα στάλθηκε από το αστυνομικό τμήμα της περιοχής ένα e-mail με την παράκληση να τοποθετούνται τα αυτοκίνητα σε εσωτερικούς χώρους, για να γλιτώσουν από «πιθανή φθορά». Μεταξύ των παραληπτών του μηνύματος ήταν «εκ παραδρομής» και ένα ιδιωτικό σχολείο, το οποίο μόλις την προηγούμενη νύχτα είχε δει όλα τα βαν του να λαμπαδιάζουν από την εμπρηστική επίθεση αγνώστων.

 


TGD

Μηνύματα
7.205
Reaction score
7.233
Το ματς Γεωργια-Νιγηρια:
 

TGD

Μηνύματα
7.205
Reaction score
7.233
Μάλιστα, την ώρα του βρισκόταν σε εξέλιξη οι απολογίες τους στο Τμήμα εμφανίστηκε 50χρονος γείτονάς τους, ο οποίος υπέβαλε μήνυση σε βάρος του 44χρονου, καθώς όπως υποστήριξε στις 16 Οκτωβρίου του είχε κλέψει από την ταράτσα της οικίας του το πάνελ από τον ηλιακό θερμοσίφωνα αξίας 400 ευρώ.
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.268
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top