Τύφλα να χει το...Dirac (διόρθωση απόκρισης δικαναλικού)



Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Άσχετη ερωτηση. Hidden guru τα Fluid monitors που αν είδα καλα διαθέτεις, χαρακτηρίζονται με non fatiguing tonality.
Απορία: με την ισοστάθμιση που κανεις δεν αλλάζεις την τονικότητα τους;
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
εγω θα μεινω μεταξεταστεος, και αναξεταστεος το 2021, ;) ισως μεχρι τοτε κατι θα εχω μαθει
Εσυ είσαι ο βασιλιάς της διάχυσης... Μη θες να γίνεις και της ισοστάθμισης !!! :p
 

I

iason

Guest
Έλληνας στην ψυχή,στη διαμονή σινιόρε όλες τις ώραι-ς

Σημειώνεται ότι είναι δυνατή περαιτέρω διόρθωση στην απόκριση πλάτους αφότου θα έχει εισαχθεί δεδομένη καμπύλη σε περιβάλλον rePhase.Η ενότητα Paragraphic Gain EQ παρέχει 17 ζώνες ανά ομάδα αλλά και 16 εναλλακτικές ομάδες από ζώνες,συνολικό πλήθος 272 δυνατές ζώνες διόρθωσης.
Στην Κέρκυρα μένεις ρε μπαγάσα????
Ωραία κουρτίνα :sneaky:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.668
Klapse δικαίως.

Μέχρι σοβαρού τρόπου κροσαρίσματος σαμπ και δορυφόρων, πακέτο με ισοστάθμιση στο πεδίο του χρόνου και του πλάτους, μόνο κλάμα κλάμα και πάλι κλάμα.

Δεν υπάρχουν μεσοβέζικες λύσεις. Δυστυχώς.
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Άσχετη ερωτηση. Hidden guru τα Fluid monitors που αν είδα καλα διαθέτεις, χαρακτηρίζονται με non fatiguing tonality.
Απορία: με την ισοστάθμιση που κανεις δεν αλλάζεις την τονικότητα τους;
Γενικώς μιλώντας,η τονική ισορροπία των Fluid όπως προβλέφθηκε από τη σχεδίαση αλλοιώνεται ούτως ή άλλως υπό τυπικές οικιακές συνθήκες.Η διόρθωση αποσκοπεί ακριβώς στην αποκατάσταση της τονικής ισορροπίας συνδυασμένη με την ακροαματική ικανοποίηση εντός αφρόντιστου χώρου,όπως ακριβώς είναι δεδομένο για όλες τις ωραίες υλοποιήσεις.

Με τέτοιο γνώμονα θα έπρεπε κι εσύ να ενεργήσεις. :sneaky:

Γι αυτό πάντως μου αρέσουν ακόμα και ΄΄αδιόρθωτα΄΄,γι αυτό κι έγιναν αρκετές προσπάθειες μέχρις ότου η ικανοποιητική καμπύλη στην οθόνη να συνδυαζόταν με ακρόαση που θα με ικανοποιούσε εξίσου.
Στατιστικά, υπάρχει ισχυρό ενδεχόμενο ο μπουτιας να είναι θηλυκό
Άντρες έτοιμοι για όλα και με...΄΄θηλυκά΄΄ μυαλά. :Α
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
τωρα θα αγριεψω, μρε φαλακροκορακα αφου δε μου λες τι να κανω με τα ρεβια κλπ
πως θα μαθουμε οι καψερες δικαναλες
και ο φουστης ο γιος ειναι καργα αγαπησιαρης και δεν βρισκει χρονο για τον αγραμματο πατερα
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.668
Δε χρειάζεται τίποτε άλλο, παρά να ακολουθήσεις τις συμβουλές των φαλακρων γιατρών, αγοράζοντας ένα σύγχρονο προενισχυτή. Δηλαδή ένα av processor με όλα τα καλούδια, εύχρηστο και με άτμος, κι όχι ένα βινταζ δικάναλο προ, δε γίνεται δουλειά.

Εκτός κι αν καταλάβεις τι λέει ο μπουτχιας. Οπότε πάσο.
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
τα ηχητικα βιτσια εννοω ε μην παρεξηγηθω!!!!!!
Δε χρειάζεται τίποτε άλλο, παρά να ακολουθήσεις τις συμβουλές των φαλακρων γιατρών, αγοράζοντας ένα σύγχρονο προενισχυτή. Δηλαδή ένα av processor με όλα τα καλούδια, εύχρηστο και με άτμος, κι όχι ένα βινταζ δικάναλο προ, δε γίνεται δουλειά.

Εκτός κι αν καταλάβεις τι λέει ο μπουτχιας. Οπότε πάσο.
αυτο θα ρωτουσα και εγω... η καταλαβαινουμε οσα εγραψε ο μπουτχιας η αγορα ενισχυτη? δαγκωτο το 2 !!!
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Η καρτα που εχω δεν κανει emou 0404 ; πρεπει ντε και καλα να παρω επεξεργαστη σε καιρο πεινας και δυστυχιας; οχι ορισμενα τα τσακωσα τα αλλα οχι αφου δεν ξερω τα ρεβια΄΄πελε μαυρα΄΄
τη λενε οι λεξεις θα το πει ο βαρωνος αν το ξερει
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Στατιστικά, υπάρχει ισχυρό ενδεχόμενο ο μπουτιας να είναι θηλυκό
Στατιστικα, αλλα και ρεαλιστικα, μεγαλυτερη εως απολυτη πιθανοτητα υπαρχει η Rosi να μην ειναι θυληκο...
 

Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Γενικώς μιλώντας,η τονική ισορροπία των Fluid όπως προβλέφθηκε από τη σχεδίαση αλλοιώνεται ούτως ή άλλως υπό τυπικές οικιακές συνθήκες.Η διόρθωση αποσκοπεί ακριβώς στην αποκατάσταση της τονικής ισορροπίας συνδυασμένη με την ακροαματική ικανοποίηση εντός αφρόντιστου χώρου,όπως ακριβώς είναι δεδομένο για όλες τις ωραίες υλοποιήσεις.

Με τέτοιο γνώμονα θα έπρεπε κι εσύ να ενεργήσεις. :sneaky:

Γι αυτό πάντως μου αρέσουν ακόμα και ΄΄αδιόρθωτα΄΄,γι αυτό κι έγιναν αρκετές προσπάθειες μέχρις ότου η ικανοποιητική καμπύλη στην οθόνη να συνδυαζόταν με ακρόαση που θα με ικανοποιούσε εξίσου.

Άντρες έτοιμοι για όλα και με...΄΄θηλυκά΄΄ μυαλά. :Α
Που είναι και το ζητούμενο! Thanks prof!
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
ΡΕ τον φαγατε τον ανθρωπο, μη δινεις σημασια συνεχισε να ξεστραβονομαστε γιατι με τους φαλακρους δεν εχει προκοπη αυτοι ειναι ποναει κεφαλι κοψε κεφαλι και ειναι και ντοκτορες δεν εχουν ανθρωπιστικα αισθηματα :hi: :party::gamer::wink:
 

Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Ξέρει κανείς ποιος έκανε την οργάνωση, μουσική, μηχανήματα για την παρουσίαση της aegean χθες ,που μίλησε κι ο Μητσοτάκης; Δείτε το βίντεο στο διαδίκτυο, είναι first class experience.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.274
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top