Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4


Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Δεν με αφήνει να το ξεχάσω, ακόμα το δουλέυω κυρίως όταν θέλω να γράψω κάτι, και μου το θυμίζει μια στο τόσο....

βεβαια θα μου πεις τι ασχολήσε , άσε να την πατήσουν και άλλοι να μην νιώθεις μόνος :) ... εξάλου εδώ μας έχουν φάει την ζωή και θα μας φέρουν και δραχμή να μας φάνε και ότι έμεινε, σιγά τα αυγά



ΥΓ
απάντησε και για το πιπ στο άλλο τοπικ , μην ξεχάσεις :) να το μάθω και αυτό να τελειώνει
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Δεν είπα να το αφήσεις για την πατήσουν και άλλοι,αλλά η πλειοψηφία των τελευταίων μηνύματων σου είναι για κράξιμο του συγκεκριμένου κάτι που καταντά κουραστικό και εν τέλει μπορεί να δημιουργήσει υποψίες εμπάθειας με συνέπεια να σπρώξεις άλλους προς την αγορά του.Οκ το θεωρείς απαράδεκτο ως προϊόν(κάτι που αρκετοί άλλοι δεν το συμμερίζονται) και όπως είδες δεν σου απαγορεύτηκε να το γράψεις.Μην το τραβάς όμως απ τα μαλλιά.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Δεν συμφωνώ, αν είχα δει έναν έστω να φωνάζει λίγο όταν διάβαζα για το μηχάνημα (αν και ίσως θα έσβηναν τέτοιο ποστ στο σιτε που είχα δεί τότε ) , θα είμουν υποψιασμένος και δεν θα την είχα πατήσει.

Αλλιώς περνάει στο φλου ... κάποιος λέει ότι φταίει η κεραία και όχι το μηχάνημα, και αυτό ήταν.
Ακόμα και εσύ αν δεν κάνω λάθος, κατάλαβες ότι δεν έχει καμιά ευθήνη το crystal audio , και είναι απλά θέμα κεραίας και και καλωδίων ρέυματος.

ΥΓ
πάντως δεν με ενδιαφέρει κιόλας, ας νομίζει ο καθένας ότι θέλει , ή ας φάω ban , αν πετυχαινω κάπου αναφορά για το συγκεκριμένο μηχάνημα και δε βαριέμαι, θα ξεκαθαρίζω ότι φταίει το μηχάνημα κατά βάση και όχι το σήμα.
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Συγνώμη αλλά καταντάς κουραστικός.
Θα ήθελα να δω αναφορές μελών που έχουν αντιμετωπίσει πρόβλημα με τους συγκεκριμένους δέκτες και αν όντως είναι πολλοί να μιλήσουμε με την εταιρία να δούμε που οφείλεται, μπορεί να υπάρχει κάποια παρτίδα που να είναι προβληματική.
Πάντως η Crystal Audio από όσο ξέρω είναι σοβαρή εταιρία.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.709
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

@ gstriftos, gkontoletas: παραδεχτείτε επιτέλους ότι τα παίρνετε από την Crystal Audio, μπας και πάμε παρακάτω. :136:
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Συγνώμη αλλά καταντάς κουραστικός.
Θα ήθελα να δω αναφορές μελών που έχουν αντιμετωπίσει πρόβλημα με τους συγκεκριμένους δέκτες και αν όντως είναι πολλοί να μιλήσουμε με την εταιρία να δούμε που οφείλεται, μπορεί να υπάρχει κάποια παρτίδα που να είναι προβληματική.
Πάντως η Crystal Audio από όσο ξέρω είναι σοβαρή εταιρία.
Δεν είναι προβληματική παρτίδα γιατί το δίκο μου μηχάνημα έχει αγοραστεί πάρα πολύ καιρό πριν από του φίλου εδώ που είχε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Αυτό ήταν που με νευρίασε κιόλας να σου πω την αλήθεια, ότι συνεχίζουμε ... ακόμα και εγώ συνεχίζω να το έχω και να το ανέχομαι.

Σοβαρή εταιρία δεν λές όποια έχει υπαλλήλους της να γράφουν σε forum του χόρου στο οποίο διαφημίζετε τόσο έντονα και επί τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα το προιόν της.
Δίνει μια εντύπωση σύνδεσης με το μέσο επηρεασμού της κοινής γνώμης - εξάρτησης ή δεν ξέρω τι .
(καλύτερη από άλλες που ίσως κάνουν κάτι ανάλογο κρυφά ναι , αλλά και πάλι δεν ταιριάζει σε προφίλ σοβαρής εταιρίας για εμένα.)

Η απάντηση την θα είναι ίδια που αναφέρεται πάνω κάτω και εδώ, φταίει η κεραία και αν την βελτιώσετε θα φτιαχτεί το πρόβλημα. Αυτή την απάντηση είδα (δεν θυμάμαι αν ήταν από τους ίδιους), σε ανάλογη αναφορά παλιά στο τόπικ που συμμετείχαν.

Τεσπα, το πρόβλημα είναι ευκολο να παραχθεί και να γίνει σύγκριση με άλλα , τουλάχιστον στο σπίτι μου, ίσως να είχε ενδιαφέρον κάποιου είδους τεστ...
Δεν έχω κεντρική κεραία , μια telco al890 που πήρα από ψιλικατζίδικο όταν πρωτοήρθε η digea , και έχω δοκιμάσει περιστασιακά τουλάχιστον 5 decoder , χωρίς κανένας να κάνει πρόβλημα (τελευταίο της Lg που αγόρασα μόλις, και είναι πολύ καλός από άποψη λήψης)

Πιθανότατα κάποιος εκπρόσωπος της CA έχει λογαριασμό και εδώ , ίσως όχι φανερά, αν και δεν ξέρω πως ακριβώς μπορεί να γίνει γιατί είναι περίεργες αυτές οι καταστάσεις, αλλά σε κάθε περίπτωση θα ρίχνω μια ματιά που και που για ότι προκύψει.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.709
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Δεν είναι προβληματική παρτίδα γιατί το δίκο μου μηχάνημα έχει αγοραστεί πάρα πολύ καιρό πριν από του φίλου εδώ που είχε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Αυτό ήταν που με νευρίασε κιόλας να σου πω την αλήθεια, ότι συνεχίζουμε ... ακόμα και εγώ συνεχίζω να το έχω και να το ανέχομαι.
Αν και αυτό που συνεχίζεις να κάνεις λέγεται trolling, θα σου απαντήσω, μήπως και θελήσεις να καταλάβεις. Το πρόβλημα με τον δικό σου δέκτη το καταλάβαμε. Πες και στον φίλο σου να ανοίξει λογαριασμό εδώ και να το αναφέρει, μπας και γίνετε 2.

Σοβαρή εταιρία δεν λές όποια έχει υπαλλήλους της να γράφουν σε forum του χόρου στο οποίο διαφημίζετε τόσο έντονα και επί τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα το προιόν της.
Δίνει μια εντύπωση σύνδεσης με το μέσο επηρεασμού της κοινής γνώμης - εξάρτησης ή δεν ξέρω τι .
(καλύτερη από άλλες που ίσως κάνουν κάτι ανάλογο κρυφά ναι , αλλά και πάλι δεν ταιριάζει σε προφίλ σοβαρής εταιρίας για εμένα.)
Θεωρώ σοβαρή εταιρεία εκείνη που δεν προσπαθεί ντε και καλά να πείσει για την ανωτερότητα των προϊντων της, αλλά "χρησιμοποιεί" ένα σάιτ τεχνολογίας ώστε να ενημερώσει για την κυκλοφορία νέων προϊόντων, ή για νέα firmware updates που βελτιώνουν τη λειτουργία τους και μόνο γι΄αυτό.

Να σου θυμίσω ότι στο σάιτ έχουν λογαριασμό ο themiloc, ο Χατζηστάμου, ο oppoστόλης. Βρίσκεις κάτι ανάρμοστο σ' αυτό?


Δεν έχω κεντρική κεραία , μια telco al890 που πήρα από ψιλικατζίδικο όταν πρωτοήρθε η digea , και έχω δοκιμάσει περιστασιακά τουλάχιστον 5 decoder , χωρίς κανένας να κάνει πρόβλημα (τελευταίο της Lg που αγόρασα μόλις, και είναι πολύ καλός από άποψη λήψης)
Τώρα δηλαδή, με αυτή την κεραία του ψιλιατζίδικου (όπως εσύ λες), πρέπει εμείς να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα?

Πιθανότατα κάποιος εκπρόσωπος της CA έχει λογαριασμό και εδώ , ίσως όχι φανερά, αν και δεν ξέρω πως ακριβώς μπορεί να γίνει γιατί είναι περίεργες αυτές οι καταστάσεις, αλλά σε κάθε περίπτωση θα ρίχνω μια ματιά που και που για ότι προκύψει.
Έχει λογαριασμό ο Crystal Audio Druid. Φανερά. Και ενημερώνει για νέα προϊόντα και firmware updates. Το θεωρείς επιλήψιμο? Ή εννοείς κάτι άλλο, που καλό θα ήταν να το πεις φανερά και όχι με υπόνοιες?
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Αν και αυτό που συνεχίζεις να κάνεις λέγεται trolling, θα σου απαντήσω, μήπως και θελήσεις να καταλάβεις. Το πρόβλημα με τον δικό σου δέκτη το καταλάβαμε. Πες και στον φίλο σου να ανοίξει λογαριασμό εδώ και να το αναφέρει, μπας και γίνετε 2.
Ο δέυτερος είναι αυτός που άνοιξε το τοπικ ... άτομο με το ίδιο πρόβλημα , και πιο καινούργιο μηχάνημα , το οποίο επαναλαμβάνω παρουσιάζει σπασίματα οταν δεν έχεις άριστο σήμα- άριστη κεραία.
Σε ΙΔΙΕΣ συνθήκες ΟΛΑ τα άλλα μηχανήματα παρούσιαζουν μηδενικά ή απειροελάχιστα θέματα.

Το πρόβλημα είναι ελένξιμο και μπορεί να αποδειχτεί, από εμένα σίγουρα, επίσης προσφέρθηκα αν βρεθεί τρόπος να συμβάλω να αναδειχτεί .

Θα μπορούσατε να ενδιαφερθείτε για όσα σας λέω , να ζητήσετε στοιχεία για το μηχάνημά μου, τον τόπο-χρόνο αγοράς, την κεραία, την περιοχή που μένω , το ακριβές είδος των προβλημάτων και κανάλια που το έχουν, αν μπορούσα να το επαναλάβω με άλλο μηχάνημα πιο νέο που ίσως μπορώ να το δανειστώ από κάπου , να με φέρετε σε επαφή με άτομα της εταιρίας που είναι εδώ μέσα για να απαντήσουν, και γενικά ότι νομίζετε εσείς ότι θα βοηθούσε να ελένξουμε και να ξεμπροστιάσουμε όσους πουλάνε ελαττωματικό προιόν και όσους το καλύπτουν.

Αντίθετα επιλέξατε τις δικαιολογίες , την συγκάλιψη , κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε το πρόβλημα , και τέλος προσβάλετε τον χρήστη που επιμένει παρά τις δυσκολίες να θέλει να βοηθήσει στην ανάδειξη του προβλήματος σαν να μη θέλετε τέτοιες παρουσίες.

ΥΓ
Με πιο απλά λόγια, αν μετά απο αυτή την στάση σας ο κύριος druid κάνει αίτηση στην εταιρία του και σαν γεμίσουν διαφημήσεις των crystal audio , το θεωρώ ύποπτο και η πιθανότητα "έμεσης" συναλλαγής μεγάλη.
Σε αντίθετη περίπτωση , περιμένω μια θέση εναντίων της κυρίας που τόλμησε να με προσβάλει για να κάνει αβάντα στην εταιρία, άσχετα αν είναι άθελά της , λόγο κουταμάρας η δεν ξέρω τι, και έμμεσα η πράξεις τις έχουν συνέπεια και στην εικόνα του forum σας, οι καιροί δεν είναι αγνοί και υπάρχουν υποψίες και προς τα φορουμ.


Σε κάθε περίπτωση, όλοι απλοί χρήστες του forum πρέπεινα δείχνουν καλύτερη συμπεριφορά όταν βρεθεί κάποιος επίμονος χρήστης που δεν αρκείτε σε δικαιολογίες τύπου φταίει η κεραία, και επιμένει για ένα πρόβλημα που τρώει και αυτός και άλλοι στην μάπα.
Καμία αναφορά για troll , για αστειάκια κλπ, έστω και αν έχετε διάφορες υποψίες... μπορεί άυριο να πάθετε κάτι ανάλογο ή να αγοράσετε λάθος προιόν , στο δικό σας συμφέρον είναι να ακούγονται όλα και να μην διώχνουμε με την χαζή συμπεριφορά μας όποιον τα λέει.
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Μιλάμε για πολύ ψωμί εδώ....
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.709
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Μιλάμε για πολύ ψωμί εδώ....
Φαίνεται ότι τελικά δεν πρόκειται να πάθουμε ασιτία. :116:

Ο δέυτερος είναι αυτός που άνοιξε το τοπικ ... άτομο με το ίδιο πρόβλημα , και πιο καινούργιο μηχάνημα , το οποίο επαναλαμβάνω παρουσιάζει σπασίματα οταν δεν έχεις άριστο σήμα- άριστη κεραία.
Σε ΙΔΙΕΣ συνθήκες ΟΛΑ τα άλλα μηχανήματα παρούσιαζουν μηδενικά ή απειροελάχιστα θέματα.
Από το post του hamurabi, φαίνεται ότι η συμπεριφορά του Crystal Audio, αφού απομακρύνθηκε το καλώδιο ρεύματος από αυτό της κεραίας, είναι ίδια με τον ψηφιακό δέκτη της τηλεόρασής του:

Βασικα τα καλωδια ειναι καινουργια.
Οσον αφορα την κεραια, η τηλεοραση πουχω στη κρεβατοκαμαρα εχει ενσωματωμενο αποκωδικοποιητη και δεν κανει τοσες διακοπες,πολυ σπανια να κανει...
Όσο για το:

Το πρόβλημα είναι ελένξιμο και μπορεί να αποδειχτεί, από εμένα σίγουρα, επίσης προσφέρθηκα αν βρεθεί τρόπος να συμβάλω να αναδειχτεί .

Αντίθετα επιλέξατε τις δικαιολογίες , την συγκάλιψη , κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε το πρόβλημα , και τέλος προσβάλετε τον χρήστη που επιμένει παρά τις δυσκολίες να θέλει να βοηθήσει στην ανάδειξη του προβλήματος σαν να μη θέλετε τέτοιες παρουσίες.

ΥΓ
Με πιο απλά λόγια, αν μετά απο αυτή την στάση σας ο κύριος druid κάνει αίτηση στην εταιρία του και σαν γεμίσουν διαφημήσεις των crystal audio , το θεωρώ ύποπτο και η πιθανότητα "έμεσης" συναλλαγής μεγάλη.
Σε αντίθετη περίπτωση , περιμένω μια θέση εναντίων της κυρίας που τόλμησε να με προσβάλει για να κάνει αβάντα στην εταιρία, άσχετα αν είναι άθελά της , λόγο κουταμάρας η δεν ξέρω τι, και έμμεσα η πράξεις τις έχουν συνέπεια και στην εικόνα του forum σας, οι καιροί δεν είναι αγνοί και υπάρχουν υποψίες και προς τα φορουμ.


Σε κάθε περίπτωση, όλοι απλοί χρήστες του forum πρέπεινα δείχνουν καλύτερη συμπεριφορά όταν βρεθεί κάποιος επίμονος χρήστης που δεν αρκείτε σε δικαιολογίες τύπου φταίει η κεραία, και επιμένει για ένα πρόβλημα που τρώει και αυτός και άλλοι στην μάπα.
Καμία αναφορά για troll , για αστειάκια κλπ, έστω και αν έχετε διάφορες υποψίες... μπορεί άυριο να πάθετε κάτι ανάλογο ή να αγοράσετε λάθος προιόν , στο δικό σας συμφέρον είναι να ακούγονται όλα και να μην διώχνουμε με την χαζή συμπεριφορά μας όποιον τα λέει.
2 ερωτήσεις:
- Ποιά κυρία σε προσέβαλε και πού?
- Η συμπεριφορά του φόρουμ έχει αποδειχθεί υπέρ το δέον ανεκτική με τον εν λόγω επίμονο χρήστη, ή θεωρείς ότι πρέπει να ξεχειλώσει κι άλλο?

ΥΓ 1. Σε όλες τις εταιρείες προκύπτουν ελαττωματικά προϊόντα. Ο γενικός αφορισμός είναι που σε κάνει να χάνεις το δίκιο σου.
ΥΓ 2. Περιμένω την μίζα μου, εν όψει δύσκολων καιρών... :143:
 


gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Θα μπορούσατε να ενδιαφερθείτε για όσα σας λέω , να ζητήσετε στοιχεία για το μηχάνημά μου, τον τόπο-χρόνο αγοράς, την κεραία, την περιοχή που μένω , το ακριβές είδος των προβλημάτων και κανάλια που το έχουν, αν μπορούσα να το επαναλάβω με άλλο μηχάνημα πιο νέο που ίσως μπορώ να το δανειστώ από κάπου , να με φέρετε σε επαφή με άτομα της εταιρίας που είναι εδώ μέσα για να απαντήσουν, και γενικά ότι νομίζετε εσείς ότι θα βοηθούσε να ελένξουμε και να ξεμπροστιάσουμε όσους πουλάνε ελαττωματικό προιόν και όσους το καλύπτουν.
Θα δημιουργηθεί ένα θέμα στην σωστή κατηγορία όπου και οποιοσδήποτε θα μπορεί να αποτυπώνει την εμπειρία του σε σχέση με το δέκτη που έχει,κυρίως όσον αφορά την ποιότητα της λήψης.
Αντίθετα επιλέξατε τις δικαιολογίες , την συγκάλιψη , κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε το πρόβλημα ,
Αν θέλαμε να συγκαλήψουμε τι πρόβλημα θα μπορούσαμε πολύ απλά να διαγράψουμε το θέμα και να σας μπανάρουμε.Δεν νομίζω όμως να έχει γίνει κάτι τέτοιο,σωστά;
και τέλος προσβάλετε τον χρήστη που επιμένει παρά τις δυσκολίες να θέλει να βοηθήσει στην ανάδειξη του προβλήματος σαν να μη θέλετε τέτοιες παρουσίες.
Κανείς δεν σε πρόσβαλε.Όντως όμως αυτό που κάνεις λέγεται trolling στην ιντερνετική διάλεκτο.Ούτε φυσικά θέλουμε να θάψουμε το θέμα.Σου απάντησα παραπάνω σε αυτό.

ΥΓ
Με πιο απλά λόγια, αν μετά απο αυτή την στάση σας ο κύριος druid κάνει αίτηση στην εταιρία του και σαν γεμίσουν διαφημήσεις των crystal audio , το θεωρώ ύποπτο και η πιθανότητα "έμεσης" συναλλαγής μεγάλη.
Εδώ όμως το χοντραίνεις και αν δεν υπάρξουν αποδείξεις ανέντιμης συναλλαγής καταλαβαίνεις ότι αυτό μπορεί να πάρει την δικαστική οδό(πράγμα που κανείς δεν θα ήθελε να συμβεί.Δεν είμαστε εδώ για να τρέχουμε στα δικαστήρια ρε γαμώτη μου.Είμαστε εδώ επειδή κάνουμε το hobby μας,λέμε την μλκιά μας για να ξεσκάσουμε και βοηθάμε όποιον μπορούμε με ό,τι ξέρουμε)
Και επειδή δεν ξέρεις πράγματα και καταστάσεις,απλά να σου πώ ότι είμαστε τα ''κακά παιδιά'' για τους αντιπροσώπους για αυτό και δεν βλέπεις πολλά διαφημιστικά banner.Κατάλαβες;:126:
Σε αντίθετη περίπτωση , περιμένω μια θέση εναντίων της κυρίας που τόλμησε να με προσβάλει για να κάνει αβάντα στην εταιρία, άσχετα αν είναι άθελά της , λόγο κουταμάρας η δεν ξέρω τι, και έμμεσα η πράξεις τις έχουν συνέπεια και στην εικόνα του forum σας, οι καιροί δεν είναι αγνοί και υπάρχουν υποψίες και προς τα φορουμ.
Ποιάς κυρίας;
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Θα δημιουργηθεί ένα θέμα στην σωστή κατηγορία όπου και οποιοσδήποτε θα μπορεί να αποτυπώνει την εμπειρία του σε σχέση με το δέκτη που έχει,κυρίως όσον αφορά την ποιότητα της λήψης.
Done
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.709
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Μάλλον τη ''θεία Λένα'' εννοεί...:145:
Η "θεία Λένα" είναι ερμαφρόδιτη. Γι' αυτό και υπογράφει ως Γιάννης. :204:

Μ(π)αγιάτικε, έχεις μπερδέψει τον κόσμο με τις εμπνεύσεις σου...:116:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Ρε blizard αγόρι μου, μην νομίζεις οτι δεν ξέρουμε το ποιόν σου.
Για αυτό γύρνα εκεί που ήσουνα, αλλιώς θα σε στείλω εγώ.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.593
Reaction score
94.478
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Πάντως το είχα πει παλιότερα ότι άμα έβαζε η SONY στο PlayStation ένα ψηφιακό δέκτη θα τους έπαιρνε όλα τα λεφτά!

Αλλά μαλ@κίζεται!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.709
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Έλα μωρέ με το playstation..... Ο ένας στους δύο που είχε τα πρώτης γενιάς PS3 το πήγε για απόσυρση. Για να μην πω για το μπάχαλο που έγινε με το χακάρισμα του playstation network.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.593
Reaction score
94.478
Απάντηση: Ψηφιακος αποκωδικοποιητης mpeg4

Που να δεις αυτοί που θέλουν 3D μαζί με τα νέα φορμά ήχου!

Δεν τα βγάζει λέει ταυτόχρονα από την έξοδο HDMI!

Για πολλές ντομάτες...:618::618::618::618:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.021
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top