βοήθεια για αγορά πικαπ






Μηνύματα
7
Reaction score
2
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στν χώρο και θα ήθελα ν ρωτήσω για ένα πικαπ ρεγκα πλαναρ 3 το παλιό όχι το καινούργιο το βρήκα σε μαγαζί μεταχειρισμένο 400€ με κεφαλή που θέλει μ είπε σίγουρα σε κανα εξάμηνο αλλαγή και βραχίονα τον μαμά αξίζει η αγορά του ;;;
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στν χώρο και θα ήθελα ν ρωτήσω για ένα πικαπ ρεγκα πλαναρ 3 το παλιό όχι το καινούργιο το βρήκα σε μαγαζί μεταχειρισμένο 400€ με κεφαλή που θέλει μ είπε σίγουρα σε κανα εξάμηνο αλλαγή και βραχίονα τον μαμά αξίζει η αγορά του ;;;
Βαλε κανα κατοσταρι ακομα και παρε μικαπαδυο - σιγουρα θες να μπλεξεις με πικαπ ?
 

Μηνύματα
7
Reaction score
2
Βαλε κανα κατοσταρι ακομα και παρε μικαπαδυο - σιγουρα θες να μπλεξεις με πικαπ ?
Απλά ρωτάω αν είναι λογική η τιμή του. Για τ συγκεκριμένο επειδή είναι τ παλιό . Το καινούργιο είδα έχει 800€. Θέλω ν μπλέξω με πικαπ. Απλά θέλω ένα καλό πικαπ να δώσω λεφτά και ν τ αξίζει
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Απλά ρωτάω αν είναι λογική η τιμή του. Για τ συγκεκριμένο επειδή είναι τ παλιό . Το καινούργιο είδα έχει 800€. Θέλω ν μπλέξω με πικαπ. Απλά θέλω ένα καλό πικαπ να δώσω λεφτά και ν τ αξίζει
Οταν λες παλιο εννοεις αυτο με τον RB300 η το πιο παλιο με τον R200 ACOS ?
 


PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
rb300 εχει
Θα ελεγα οτι ειναι στην μαξιμουμ τιμη νοουμενου οτι ειναι σε πολυ καλη κατασταση.
Και λιγο πιο κατω αν το δινουν καλο θα ηταν εφ'οσον θα θελει συντομα κεφαλη.Απο ιμαντα,λαδια κλπ πως ειναι?
Ιδανικα για μενα θα ηταν τα 300 (αν εχει το μοτερ των 230 βολτ) η 350 ευρω (αν εχει το μοτερ των 24 βολτ).
[DOUBLEPOST=1552325339][/DOUBLEPOST]
Θέλω ν μπλέξω με πικαπ.
:drinks:
 

Μηνύματα
7
Reaction score
2
Θα ελεγα οτι ειναι στην μαξιμουμ τιμη νοουμενου οτι ειναι σε πολυ καλη κατασταση.
Και λιγο πιο κατω αν το δινουν καλο θα ηταν εφ'οσον θα θελει συντομα κεφαλη.Απο ιμαντα,λαδια κλπ πως ειναι?
Ιδανικα για μενα θα ηταν τα 300 (αν εχει το μοτερ των 230 βολτ) η 350 ευρω (αν εχει το μοτερ των 24 βολτ).
[DOUBLEPOST=1552325339][/DOUBLEPOST]
:drinks:
Από ιμάντα λάδια είναι φουλ κομπλέ που τ είδα τώρα για τα βολτ θα το δω αύριο που θα παω από εκεί. Ευχαριστώ για τν βοήθεια
 

Μηνύματα
7
Reaction score
2
Θα ελεγα οτι ειναι στην μαξιμουμ τιμη νοουμενου οτι ειναι σε πολυ καλη κατασταση.
Και λιγο πιο κατω αν το δινουν καλο θα ηταν εφ'οσον θα θελει συντομα κεφαλη.Απο ιμαντα,λαδια κλπ πως ειναι?
Ιδανικα για μενα θα ηταν τα 300 (αν εχει το μοτερ των 230 βολτ) η 350 ευρω (αν εχει το μοτερ των 24 βολτ).
[DOUBLEPOST=1552325339][/DOUBLEPOST]
:drinks:
Γράφει 220-240V 50Hz αυτό είναι τα 24 βολτ που λες;;;
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Γράφει 220-240V 50Hz αυτό είναι τα 24 βολτ που λες;;;
Οχι,ειναι τα 230.Η διαφορα με το p3-24 ειναι το μοτερ που ειναι 24 volts, και ο βραχιονας που εναι/ηταν ο rb301.
Aν παει κοντα στην τιμη που ανεφερα πιο πανω,μια χαρα αγορα θα ειναι.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top