Arcam ΔΙΑΡΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ

LUXMAN

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.993
Reaction score
69
Οσον αφορα τις αποψεις του Βαγγελη , συμφωνω μαζι του με τις 3 κατηγοριες των πελατων που αναφερει .

Δυστυχως οι περισσοτεροι ανηκουν η φλερταρουν την τριτη κατηγορια .....:mad_3: :mad_3:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Αγνοεις πολλα περι λιανικου εμποριου .
Είναι γιατί δεν ξέρεις τι δουλειά κάνω... :happy_4:

Για να κατεβει καποιος στο κεντρο , να υποστει την αναλογη ταλαιπωρια , πρεπει να εχει ενα επιπλεον κινητρο απο το μαγαζι της περιφερειας.
Θα σου το πω για τελευταία φορά. ΠΑΝΤΑ κάποιος θα είναι φθηνότερος από εσένα. Αν περιμένεις να πουλήσεις με αυτό το κριτήριο, αργά ή γρήγορα θα αναγκαστείς να κάνεις άλλη δουλειά.
 

LUXMAN

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.993
Reaction score
69
Είναι γιατί δεν ξέρεις τι δουλειά κάνω... :happy_4:


Θα σου το πω για τελευταία φορά. ΠΑΝΤΑ κάποιος θα είναι φθηνότερος από εσένα. Αν περιμένεις να πουλήσεις με αυτό το κριτήριο, αργά ή γρήγορα θα αναγκαστείς να κάνεις άλλη δουλειά.

Ποιος σου ειπε οτι περιμενω να πουλησω με αυτο το κριτηριο ;;;; Τοσο δυσκολο ειναι να μην παρερμηνευονται τα γραφομενα καποιου η να ειναι αντιληπτα ;;; Αρε Ντοχερτυ που σας χρειαζεται :happy_5: :happy_5: :happy_5:

Η τιμη ειναι μια απο τις παραμετρους .
 

Μηνύματα
3.385
Reaction score
10
Αγαπητοι φιλοι και συναδελφοι, να πω και γω τη γνωμη μου.
Σε γενικες γραμμες συμφωνω με την αποψη του Βαγγελη του Λαμπρου, τον οποιο δεν γνωριζω παρα μονο απο τα γραφομενα του εδω, οσον αφορα στη τελευταια παραγραφο.
Εμποροι και μη, ειμαστε καταναλωτες.Αυτα λοιπον που δεν θελουμε να μας κανουν οταν παμε να ψωνισουμε γιατι να τα κανουμε εμεις οταν ειμαστε στη θεση του πωλητη ?
Κατηγοριες καταστηματων θα ελεγα και γω οτι υπαχουν 2, αυτοι που εξυπηρετουν και οι αλλοι.
Τους πελατες δεν θα ελεγα οτι πρεπει η μπορουμε να τους καταταξουμε σε κατηγοριες.
Πελατης ειναι και αυτος που θα μπει μεσα και με το καλημερα θα σου ακουμπησει στα τυφλα κανα 10αρι χιλιαρικα, πελατης ειναι και αυτος που θα σε "ζαλησει" για ενα προσπεκτους, πελατης ειναι και αυτος που θα μπει μεσα και θα σου πει, ποσο το εχεις αυτο...τοσο...εγω το βρηκα τοσο.
Επιτυχια δεν ειναι να αγορασει καποιος φιλος του καταστηματος η καποιος αποφασισμενος και πληροφορημενος αγοραστης. Επιτυχια ειναι να καταφερεις το " χασομερη " το "ψειρα" και τον "κουτοπονηρο" να αγορασει.
Οπως δεν θεωρω επιτυχια να παρασυρεις τον πελατη να αγορασει ενα προιον που εχεις και θελεις να πουλησεις, κατωτερο απο αυτο που σου ζητησε, θαβοντας την επιλογη του πελατη.
Σε λιγους μηνες κλεινω 20 χρονια στο εμποριο σε ενα κλαδο, που δυσκολοτερος δεν νομιζω οτι υπαρχει ( στο A/V ειμαι νεος ακομα ). Αν ειχα καταταξει τους πελατες σε κατηγοριες θα ειχα κλεισει εδω και πολλα χρονια. Το οτι υπαρχουν οι τακτικοι και μη, αυτοι που πληρωνουν στην ωρα τους και οι μη και αυτοι που ποτε δεν εχουν βαλει παραγγελια.....υπαρχουν, αλλα δεν μπορω να πω οτι π.χ. ο τακτικος και μετρητοις πελατης δεν θα μου βγαλει το λαδι μεχρι να παρω παραγγελια......

Οσον αφορα τις τιμες, ειναι γνωστο σε ολους οτι η χωρα μας ειναι ισως η ακριβοτερη χωρα στην Ευρωπη. Οποτε τον ανταγωνισμο με τα ξενα ιντερνετομαγαζα και μη δεν μπορουμε να τον αποφυγουμε, εκτος αν η πολιτικη της εταιρειας καθοριζει πανευρωπαικες τιμες.
Στο χερι μας ειναι να επιλεξουμε η μη, στο να εχουμε στο μαγαζι μας ενα προιον, το οποιο εν γνωσει μας κοστιζει τα μισα λεφτα στην Ευρωπη.
 

LUXMAN

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.993
Reaction score
69
Μάλλον το Thread πρέπει να το διαβάσουν και άλλοι αντιπρόσωποι και να πάψουν να δίνουν στον κ.Luxman εκπτώσεις 30 και 35% γιατί απ' ότι φαίνεται και δεν τις θέλει, εφόσον δίνει με κλειστά μάτια το 25% στον πελάτη και έμμεσα τους κατηγορεί και για αισχροκέρδια.
Βέβαια πάλι δεν θα είναι ευχαριστημένος γιατί μόνο αν σπάσει τις τιμές θα ψωνίσει κανείς από το κατάστημα του. Ο λόγος; Ti έχει να προσφέρει σε σχέση με ένα εξειδικευμένο κατάστημα που ο ιδιοκτήτης έχει δαπανήσει κάποια λεφτά σε μηχανήματα για παρουσίαση και σε χώρους στο κατάστημα του για να μπορέσουμε να δοκιμάσουμε σε ένα demo ένα μηχάνημα, ενδεχομένως να το δούμε από κοντά, ίσως να έχει και κάποιο άλλο της ίδιας κατηγορίας να συγκρίνουμε και σε τελική ανάλυση να κάνουμε μια πιο σωστή αγορά. Πείτε λοιιπόν από που θα αγοράζατε? Από εξειδικευμένο κατάστημα που θα σας πρόσφερε τα παραπάνω ή από το κατάστημα που έχει μόνο όπλο το σπάσιμο της τιμής για να σας δελεάσει?
Εσεις ποιος αντιπροσωπος η (ποιος καταστηματαρχης) ειστε αγαπητε μου ;;;

Αγαπητε Gus.P η κατα κοσμον Κωστα Πηλιε ,
περιμενα οτι θα ειχατε τα Gu(t)s να απαντησετε στην ερωτηση μου και να μην κρυφτειτε πισω απο την βολικη ανωνυμια του INTERNET .

Δυστυχως για εσας ξεκινατε την καριερα σας στο εμποριο των εισαγωμενων HI-FI συσκευων με σοβαρα ελλειμματα χαρακτηρος .

Πρωτα επιτιθεστε σε μελλοντα συναδελφο ανωνυμως και δευτερον παραπλανατε τους αναγνωστες σας σ αυτο το φορουμ με αγγελιες πωλησης ανακριβεστατες http://www.avsite.gr/vb/showthread.php?p=451621#post451621(ως ιδιωτης βεβαια) .

Μακαρι βεβαια να πουλησετε συντομα τον επι δωδεκαμηνου χρησιμοποιηθεντα AUDIA FLIGHT TWO (ως 25 ημερων, αστρωτος !!!) :happy_4:

οσο και τα επι τριετιας χρησιμοποιηθεντα AUDIOVECTOR Mi3 AVANTGARD (αυτα ως ενος ετους , ελαχιστα χρησιμοποιηθεντα) :happy_4:.



Βλεπετε εφηρμοσα την συμβουλη σας και φροντισα να ενημερωσω τους υπολοιπους αντιπροσωπους και ωωω του θαυματος με ενημερωσαν και αυτοι για εσας !!! Τι μικρος που ειναι ο κοσμος :happy_9: :happy_9: !!

Καλη τυχη με τα κινεζικα μηχανηματα που θα αντιπροσωπευσετε .​
 

Μηνύματα
56
Reaction score
0
Κύριε Μαρίνο,
Πρώτον και κύριον, δεν επιτέθηκα ανώνυμα ούτε έχω ανάγκη να κρυφτώ! Εχω υπάρξει πελάτης σας στο παρελθόν και όσο για το Gus P. είναι το member name μου και έχω το όνομα μου και το κινήτο μου τηλέφωνο στις αγγελίες. Δεν ήξερα ότι πρέπει να το αλλάξω για να σας απαντήσω! Δεύτερον δεν σας επιτέθηκα, απλά εξέφρασα την απόψη μου, μετα τα προκλητικά γραφόμενα σας περί αισχροκέρδειας των αντιπροσώπων κτλ , ίσως με λίγο παραπάνω σθένος. Δεν έχω κάτι μαζί σας προσωπικό, ούτε ανταγωνιστικό κατάστημα είμαι που μου παίρνετε τον πελάτη! Όπως λοιπόν αντιλαμβάνεστε, δεν υπάρχει δόλος γιατί δεν έχω κάποιο συμφέρον για να σας επιτεθώ. Απλά δεν μου αρέσει η παραπληροφόρηση και θεωρώ απαράδεκτο για ένα Supermarket το αποκαλείτε? να προσβάλει τους προμηθευτές του και να τους δυσφημεί κατηγορώντας τους για αισχροκέρδεια τη στιγμή που εξ αυτών την επένδυση υπάρχει! Επίσης είναι απορίας άξιον το ότι δεν σέβεστε την επένδυση του κάθε αντιπροσώπου που εισάγει ένα προιόν αναλαμβάνοντας ότι αυτό σημαίνει, π.χ. στόκ, αποθήκες, διαφήμιση, υποστήριξη after-sales και το κυνήγι των στόχων, που κάθε κατασκευάστρια εταιρεία ζητά από τους αντιπροσώπους της, τη στιγμή που δηλώνετε αντιπρόσωπος! Βέβαια άλλο να στοκάρεις 100μ καλώδιο ηχείων και καμιά 15άδα διασύνδεσης και να τα πουλάς ο ίδιος και άλλο να στοκάρεις μία Arcam για παράδειγμα που έχει πάνω από 15 διαφορετικές συσκευές οι περισσότερες εκ των οποίων άνω των 1000Ε.
Βέβαια με το σκεπτικό το δικό σας εφόσον οι αντιπρόσωποι αισχροκερδούν εσάς γιατί σας πειράζει όταν παίρνετε μια έκπτωση της τάξης του 30%-35%? Να σας πώ γιατί σας πειράζει! Σας πειράζει να υπάρχει εννιαία τιμή πώλησης ή περιορισμός στην έκπτωση που μπορειτε να κάνετε στον πελάτη γιατί έτσι χάνετε τη δυνατότητα σφαγής του προιόντος άρα και τον πελάτη.
Βέβαια οι αντιπροσωπείες δεν μπορούν να έχουν μοναδικό πελάτη τους τον κ.Μαρίνο και έτσι πρέπει να διαφυλλάσουν όλους τους dealer τους, έξου και η προσπάθεια διατήρησης της τιμής σε κάποια επίπεδα.
Όσο για την απάντηση στα προκλητικά σας σχόλια ότι μάλλον μας "πονάτε επαγγελματικά" με το "Supermarket σας..." και "τα ντολμαδακια της κυρίας Θέκλας", -βέβαια αυτό το post το σβήσατε- δεν κάνω τέτοιου επιπέδου διαλόγους.
Οσον αφορά την αγγελία μου δεν ξερω από που και πως βγάλατε τα συμπεράσματα σας για τα μηχανημάτα μου, αλλά μάλλον σας πληροφόρησαν λάθος. Ο ενισχυτής αγοράστηκε τέλος Νοεμβρίου 06, στην τιμή λιανικής παρακαλώ και όχι χονδρικής και τα Χριστούγεννα ξαναμπήκε στο κουτί του, επίσης τα ηχεία έχουν αγοραστεί καλοκαίρι 05 δέν θυμάμαι μήνα και τυγχάνουν πραγματικά ελάχιστης χρήσης.
Επίσης αν ήθελα να παραπλανήσω όπως λέτε τους αναγνώστες της αγγελίας θα τα πούλαγα μέσω της επιχείρησης μου σαν μηχανήματα Demo όπως κάνουν οι περισσότεροι και όχι σαν ιδιώτης στην πολύ χαμηλή τιμή που τα δίνω. Αυτό προς απάντηση στην προσπάθεια κακόβουλης σπίλωσης του ονόματος μου.
Κλείνοντας να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας και όσο για τα "κινέζικα μηχανήματα" ο ρατσισμός σας ολοκληρώνει την εικόνα και δείχνει τον τρόπο αξιολόγησης σας!
 

Μηνύματα
1.102
Reaction score
0
Εμένα με κάνει αναρωτιέμαι για ποιον λόγο ο φίλος κ μέλος του φόρουμ αυτού LUXMAN, αποφασίζει να 'βγάλει στην φόρα' τα προσωπικά στοιχεία του μέλους GUS P. και να του κάνει τέτοιο 'πόλεμο' για τις αγγελίες που έχει βάλει, αν όλα αυτά βέβαια ισχύουν...άνευ ουσίας κ ιδιαίτερου λόγου αυτή η επίθεση λοιπόν κατά την δική μου άποψη...

Προλαβαίνω κ λέω ότι δεν γνωρίζω κάποιον από εσάς τους δύο συνομιλητές, απλά την αποψή μου εκφράζω...

Τέλος να πω ότι τα 'κινέζικα μηχανήματα΄ είναι πια το 90% των συσκευών μας στο σπίτι, από ένα μιξεράκι χειρός για τον φραπέ μέχρι ο προβολέας μας ή η lcd μας 46" για παράδειγμα...
 

LUXMAN

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.993
Reaction score
69
Εμένα με κάνει αναρωτιέμαι για ποιον λόγο ο φίλος κ μέλος του φόρουμ αυτού LUXMAN, αποφασίζει να 'βγάλει στην φόρα' τα προσωπικά στοιχεία του μέλους GUS P. και να του κάνει τέτοιο 'πόλεμο' για τις αγγελίες που έχει βάλει, αν όλα αυτά βέβαια ισχύουν...άνευ ουσίας κ ιδιαίτερου λόγου αυτή η επίθεση λοιπόν κατά την δική μου άποψη...

Προλαβαίνω κ λέω ότι δεν γνωρίζω κάποιον από εσάς τους δύο συνομιλητές, απλά την αποψή μου εκφράζω...

Τέλος να πω ότι τα 'κινέζικα μηχανήματα΄ είναι πια το 90% των συσκευών μας στο σπίτι, από ένα μιξεράκι χειρός για τον φραπέ μέχρι ο προβολέας μας ή η lcd μας 46" για παράδειγμα...
ΕΙΠΕ ....
"....το Thread πρέπει να το διαβάσουν και άλλοι αντιπρόσωποι και να πάψουν να δίνουν στον κ.Luxman εκπτώσεις 30 και 35% ...."

Αυτο δεν ειναι εμμεση απειλη ;;;;;; ( φυσικα ειναι πραγματοποιημενη , τα πισωπλατα μαχαιρωματα στο "χωρο" μας ειναι καθημερινα)

Επεισης δεν ειναι "ανανδρο" να επιτιθεσαι σε ανταγωνιστη και να μην εχεις το θαρρος να δηλωσεις πριν οτι κινεισαι στον ιδιο επαγγελματικο χωρο ;;;;

Οσον αφορα τις αγγελιες εντασσονται στο γενικοτερο πλαισιο συμπεριφορας που αποκαλυπτουν τον χαρακτηρα του .


Οσον αφορα τα κινεζικα μηχανηματα το ανεφερα πληροφοριακα προς ενισχυση της ακριβειας των πληροφοριων μου . Για κανενα αλλο λογο .
 

LUXMAN

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.993
Reaction score
69
Κύριε Μαρίνο,
Πρώτον και κύριον, δεν επιτέθηκα ανώνυμα ούτε έχω ανάγκη να κρυφτώ! Εχω υπάρξει πελάτης σας στο παρελθόν και όσο για το Gus P. είναι το member name μου και έχω το όνομα μου και το κινήτο μου τηλέφωνο στις αγγελίες. Δεν ήξερα ότι πρέπει να το αλλάξω για να σας απαντήσω! Δεύτερον δεν σας επιτέθηκα, απλά εξέφρασα την απόψη μου, μετα τα προκλητικά γραφόμενα σας περί αισχροκέρδειας των αντιπροσώπων κτλ , ίσως με λίγο παραπάνω σθένος. Δεν έχω κάτι μαζί σας προσωπικό, ούτε ανταγωνιστικό κατάστημα είμαι που μου παίρνετε τον πελάτη! Όπως λοιπόν αντιλαμβάνεστε, δεν υπάρχει δόλος γιατί δεν έχω κάποιο συμφέρον για να σας επιτεθώ. Απλά δεν μου αρέσει η παραπληροφόρηση και θεωρώ απαράδεκτο για ένα Supermarket το αποκαλείτε? να προσβάλει τους προμηθευτές του και να τους δυσφημεί κατηγορώντας τους για αισχροκέρδεια τη στιγμή που εξ αυτών την επένδυση υπάρχει! Επίσης είναι απορίας άξιον το ότι δεν σέβεστε την επένδυση του κάθε αντιπροσώπου που εισάγει ένα προιόν αναλαμβάνοντας ότι αυτό σημαίνει, π.χ. στόκ, αποθήκες, διαφήμιση, υποστήριξη after-sales και το κυνήγι των στόχων, που κάθε κατασκευάστρια εταιρεία ζητά από τους αντιπροσώπους της, τη στιγμή που δηλώνετε αντιπρόσωπος! Βέβαια άλλο να στοκάρεις 100μ καλώδιο ηχείων και καμιά 15άδα διασύνδεσης και να τα πουλάς ο ίδιος και άλλο να στοκάρεις μία Arcam για παράδειγμα που έχει πάνω από 15 διαφορετικές συσκευές οι περισσότερες εκ των οποίων άνω των 1000Ε.
Βέβαια με το σκεπτικό το δικό σας εφόσον οι αντιπρόσωποι αισχροκερδούν εσάς γιατί σας πειράζει όταν παίρνετε μια έκπτωση της τάξης του 30%-35%? Να σας πώ γιατί σας πειράζει! Σας πειράζει να υπάρχει εννιαία τιμή πώλησης ή περιορισμός στην έκπτωση που μπορειτε να κάνετε στον πελάτη γιατί έτσι χάνετε τη δυνατότητα σφαγής του προιόντος άρα και τον πελάτη.
Βέβαια οι αντιπροσωπείες δεν μπορούν να έχουν μοναδικό πελάτη τους τον κ.Μαρίνο και έτσι πρέπει να διαφυλλάσουν όλους τους dealer τους, έξου και η προσπάθεια διατήρησης της τιμής σε κάποια επίπεδα.
Όσο για την απάντηση στα προκλητικά σας σχόλια ότι μάλλον μας "πονάτε επαγγελματικά" με το "Supermarket σας..." και "τα ντολμαδακια της κυρίας Θέκλας", -βέβαια αυτό το post το σβήσατε- δεν κάνω τέτοιου επιπέδου διαλόγους.
Οσον αφορά την αγγελία μου δεν ξερω από που και πως βγάλατε τα συμπεράσματα σας για τα μηχανημάτα μου, αλλά μάλλον σας πληροφόρησαν λάθος. Ο ενισχυτής αγοράστηκε τέλος Νοεμβρίου 06, στην τιμή λιανικής παρακαλώ και όχι χονδρικής και τα Χριστούγεννα ξαναμπήκε στο κουτί του, επίσης τα ηχεία έχουν αγοραστεί καλοκαίρι 05 δέν θυμάμαι μήνα και τυγχάνουν πραγματικά ελάχιστης χρήσης.
Επίσης αν ήθελα να παραπλανήσω όπως λέτε τους αναγνώστες της αγγελίας θα τα πούλαγα μέσω της επιχείρησης μου σαν μηχανήματα Demo όπως κάνουν οι περισσότεροι και όχι σαν ιδιώτης στην πολύ χαμηλή τιμή που τα δίνω. Αυτό προς απάντηση στην προσπάθεια κακόβουλης σπίλωσης του ονόματος μου.
Κλείνοντας να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας και όσο για τα "κινέζικα μηχανήματα" ο ρατσισμός σας ολοκληρώνει την εικόνα και δείχνει τον τρόπο αξιολόγησης σας!

Οσον αφορα τις αποψεις σας περι εμποριου αγαπητε Κωστα δεν θα τις σχολιασω περαιτερω γιατι στα προηγουμενα post μου εχω καλυψει με τις αποψεις μου οσα αναφερετε .

Οσον αφορα τις θεσεις σας που εχω "κοκκινισει" καλο ειναι να μην επιμενετε γιατι εκτιθεστε . Το λιγοτερο που εχει να κανει καποιος ειναι βλεποντας το συνολο των μεχρι τωρα μηνυματων σας να καταλαβει οτι ασχολειστε κατα κορον με την κατηγορια των "Μικρων Αγγελιων" προσφεροντας προς πωληση διαφορες συσκευες . Οσο για τους χρονους κατοχης μηχανηματων επισης καλο ειναι να μην το σκαλιζετε περισσοτερο .....
 

Μηνύματα
951
Reaction score
47
Καλησπέρα και απο μένα.Κυριε κώστα στην αγγελία που γράφετε οτι θα φύγετε για το εξωτερικό αυτό είναι μόνιμο?
 

Μηνύματα
56
Reaction score
0
Απείλησε ο κ.Luxman!!! "Οσον αφορα τις θεσεις σας που εχω "κοκκινισει" καλο ειναι να μην επιμενετε γιατι εκτιθεστε . Το λιγοτερο που εχει να κανει καποιος ειναι βλεποντας το συνολο των μεχρι τωρα μηνυματων σας να καταλαβει οτι ασχολειστε κατα κορον με την κατηγορια των "Μικρων Αγγελιων" προσφεροντας προς πωληση διαφορες συσκευες . Οσο για τους χρονους κατοχης μηχανηματων επισης καλο ειναι να μην το σκαλιζετε περισσοτερο ....."

Επειδή αρκετά με την κακόβουλη προσπάθεια σπίλωσης όποιος θέλει να επιβεβαιώσει την ακρίβεια των λεγόμενων μου μπορεί να πάρει ένα τηλέφωνο στην αντιπροσωπεία "Audioevolution" 210 9596288 όπου και ζητησα να βρούν στο αρχείο τους τις ημερομηνίες πώλησης των συσκευών βάση serial number και να επιβεβαιώσουν τα γραφόμενα μου.
Οσον αφορά την νέα σας κακόβουλη προσπάθεια να σας ενημερώσω ότι πούλησα έναν ADCOM (αγορά από εσάς μετροιτής και μάλιστα μου δώσατε ένα δελτίο αποστολής προκειμένου να τον παραλάβω ο ίδιος από την αντιπροσωπεία ΒΙΝΤΕΟΡΥΘΜΟΣ "... κτλ..." ) και του Τσακιρίδη τις Ηλέκτρες πάλι αγορά από εσάς! Τα πούλησα και πολυ καλά έκανα δεν κατάλαβα που είναι το μεμπτό? Η μήπως η τιμή που τις έδωσα κρύβει και κανά κέρδος γιατί κάτι τέτοιο αφήνετε να εννοηθεί! Εχω αγοράσει πολλά μηχανάκια και ναι αυτή η αγάπη μου προς το αντικείμενο είναι που με ώθησε στην νέα μου επαγγελματική δραστηριότητα, της οποίας επαναλαμβάνω, δεν είστε ανταγωνιστής!

Κύριε Κομνηνέ, όχι η αναχώρηση μου δεν ήταν για μόνιμα αλλα είχε σχέση με την νέα μου σύντομα, επαγγελματική ταυτότητα.
 

LUXMAN

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.993
Reaction score
69
Επειδή αρκετά με την κακόβουλη προσπάθεια σπίλωσης όποιος θέλει να επιβεβαιώσει την ακρίβεια των λεγόμενων μου μπορεί να πάρει ένα τηλέφωνο στην αντιπροσωπεία "Audioevolution" 210 9596288 όπου και ζητησα να βρούν στο αρχείο τους τις ημερομηνίες πώλησης των συσκευών βάση serial number και να επιβεβαιώσουν τα γραφόμενα μου.
Εχει να πεσει πολυ γελιο ετσι και παρει καποιος την αντιπροσωπεια και ρωτησει ..... :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:

Δυστυχως δεν ξερεις ποτε να σιωπας και προκαλεις την τυχη σου επικαλουμενος καποιους που ...θα σε διαψευσουν . Πραγματικα ακατανοητη συμπεριφορα :crazy_1: :crazy_1:

Στον χωρο μας τα νεα μαθαινονται πολυ γρηγορα και ανειλικρινεις συμπεριφορες μακροπροθεσμα καταδικαζονται . Αλλη μια φιλικη συμβουλη απο εναν ο οποιος σ εχει βοηθησει πολυ στο παρελθον . Βεβαια δεν αναμενω αναγνωριση , αντιθετως ουδεις ασφαλέστερος εχθρός του ευεργετηθέντος ειδικα αν υπαρχει και υπολοιπο 60 ευρω !!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.438
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top