BBQ Weber Spirit and other grills in action









Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Φίλε kogni η σούβλα είναι η μαμά;

Γενικά έχω ψήσει σχεδόν τα πάντα εδώ και έξι μήνες που την έχω. 2-3 φορές την εβδομάδα βάζω φωτιά. Η πρώτη 10αρα φιάλη καταναλώθηκε σε 4 μήνες.....
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
όχι δεν είναι μαμά :biggrin:


έχω πάρει το μοτεράκι ξεχωριστά και την σούβλα και έχω κάνει DIY την στήριξη με μία μακριά βίδα και ένα κόντρα παξιμάδι .
το μυστικό για τα μοτεράκια αυτά είναι να μην πολυζορίζονται και καλό θα ήταν να χρησιμοποιηθεί και αντίβαρο
όλο το ξεχνάω και δεν έχω πάρει .



μακριά απο αυτό το μοτερ απο την θερμοκρασία διαλύεται




ποιά ψησταριά έχεις ?
 





Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Να εδω, 3 custom ψησταριες για το εστιατοριο, τωρα πως και τι ακριβως, δεν εχω προλαβει ακριβως να καταλαβω.. Τι παραπάνω κάνουν αυτές που δεν κάνουν οι άλλες../

A0B5E0B3-CE30-4E45-A94B-22BF0F84FC30.jpeg
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Τα δύο στα δεξιά μοιάζουν και για smokers. Για το αριστερό έχω απορίες... ;)
Τις δυο δεξια δε τις εχω δει να δουλευουν η αληθεια, δεν τις ανοιξα ουτε ειμαι ειδικος, γενικα και οι 3 ειναι του διευθυντη του ξενοδοχειου, που του αρεσει να ψηνει γενικα, και τον εχω δει να ψηνει σουβλακια στην αριστερη. Τωρα θα μου πεις γιατι αυτη κι οχι αλλες;...
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Να εδω, 3 custom ψησταριες για το εστιατοριο, τωρα πως και τι ακριβως, δεν εχω προλαβει ακριβως να καταλαβω.. Τι παραπάνω κάνουν αυτές που δεν κάνουν οι άλλες../

View attachment 260711
Custom είναι τα καπνιστήρια κυρίως... λογικά θα είναι δυνατό στεικάδικο αυτό σαλόνικα να υποθέσω...
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.093
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top