BBQ Weber Spirit and other grills in action









Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Φίλε kogni η σούβλα είναι η μαμά;

Γενικά έχω ψήσει σχεδόν τα πάντα εδώ και έξι μήνες που την έχω. 2-3 φορές την εβδομάδα βάζω φωτιά. Η πρώτη 10αρα φιάλη καταναλώθηκε σε 4 μήνες.....
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
όχι δεν είναι μαμά :biggrin:


έχω πάρει το μοτεράκι ξεχωριστά και την σούβλα και έχω κάνει DIY την στήριξη με μία μακριά βίδα και ένα κόντρα παξιμάδι .
το μυστικό για τα μοτεράκια αυτά είναι να μην πολυζορίζονται και καλό θα ήταν να χρησιμοποιηθεί και αντίβαρο
όλο το ξεχνάω και δεν έχω πάρει .



μακριά απο αυτό το μοτερ απο την θερμοκρασία διαλύεται




ποιά ψησταριά έχεις ?
 





Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Να εδω, 3 custom ψησταριες για το εστιατοριο, τωρα πως και τι ακριβως, δεν εχω προλαβει ακριβως να καταλαβω.. Τι παραπάνω κάνουν αυτές που δεν κάνουν οι άλλες../

A0B5E0B3-CE30-4E45-A94B-22BF0F84FC30.jpeg
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Τα δύο στα δεξιά μοιάζουν και για smokers. Για το αριστερό έχω απορίες... ;)
Τις δυο δεξια δε τις εχω δει να δουλευουν η αληθεια, δεν τις ανοιξα ουτε ειμαι ειδικος, γενικα και οι 3 ειναι του διευθυντη του ξενοδοχειου, που του αρεσει να ψηνει γενικα, και τον εχω δει να ψηνει σουβλακια στην αριστερη. Τωρα θα μου πεις γιατι αυτη κι οχι αλλες;...
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Να εδω, 3 custom ψησταριες για το εστιατοριο, τωρα πως και τι ακριβως, δεν εχω προλαβει ακριβως να καταλαβω.. Τι παραπάνω κάνουν αυτές που δεν κάνουν οι άλλες../

View attachment 260711
Custom είναι τα καπνιστήρια κυρίως... λογικά θα είναι δυνατό στεικάδικο αυτό σαλόνικα να υποθέσω...
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.106
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top