BLACKBOX Audio Video Show 2023


Μηνύματα
27.442
Reaction score
25.582
Εχει κάτι το ερμαφρόδιτο .
Η KRALL όλοι ξέρουμε ότι είναι γυναίκα. Και από τίς ωραίες , αναλόγως γούστων. Με καλή φωνή και ερμηνεία σίγουρα , πάλι αναλόγως γούστων βέβαια.
Ε ! άμα την ακούς σαν άντρα από συγκεκριμένα ηχεία , ε! κάτι δεν πάει καλά.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.724
Reaction score
38.242
... μεχρι γοητευτικη , αλλα δε μπορει ολο και καποιο θεματακι θα εχει (δε θα χει?!) για να ειναι με τον Ελβις Κοστελο.
-> ναι πραγματι, βεβαια πανε και 18χρονια που ακουγα Lucas Lanthier...(.....ποσο!?!?! ) ηταν σε ενα αλλο σχημα που ειχαμε λιωσει τοτε...τους Cinema Strange....νιαταα.....επειδη πιασαμε τα νεκροπανκικά μας με τον N.K.🦴☠💀
 
Last edited:


Μηνύματα
1.747
Reaction score
2.505
Αυτός ο Νταλίπης ήταν παντού :o
Όπου πήγαινα με εντόπιζε και μου την έπεφτε. Στα live, στο σαλόνι, στα δωμάτια..
Γειά σου Πετράν, κάναμε καλή παρέα :drinks:
 




blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Ας πω και εγώ λίγα πραγματάκια για την έκθεση. Καταρχάς ένα μεγάλο μπράβο για την ΑΨΟΓΗ διοργάνωση! Αν είχαμε και διπλάσιο χώρο στα LIve θα έδινα 10/10. Πολύ υψηλό το επίπεδο του κόσμου, (εξαιρούμε κάτι αμετανόητους εδώ μέσα που ακόμη μιλούν για πικάπ :o) αλλά θεωρώ ότι το εισιτήριο έκοψε πολύ νέο κόσμο που θα ήθελα προσωπικά να τους δώσουμε την ευκαιρία να γνωρίσει τον κόσμο της μουσικής. Καταλαβαίνω τη σκέψη, αλλά ο μέσος όρος ηλικιακά ήταν στα 45, θέλουμε και νέο αίμα , δε θα αγοράσει τώρα που είναι φοιτητής, μαθητής, άνεργος κτλ αλλά θα πάρει το μικρόβιο και θα επενδύσει στο μέλλον. Ακριβώς έτσι ξεκινήσαμε ως φοιτητές οι μισοί εδώ μέσα!
Καταρχάς, ευχαριστώ για την κριτική!
Όσον αφορά το θέμα των live, όντως υπήρξε περιορισμός χώρου ο οποίος με προβλημάτισε αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να κάνω κάτι παραπάνω. Θυμάμαι πέρυσι, δεν υπήρξε η αντίστοιχη θέρμη ενώ φέτος έγινε το αδιαχώρητο. Κάτι μας λέει αυτό προφανώς και θα πρέπει να το αντιμετωπίσουμε στην επόμενή μας προσπάθεια.
Καμία έκθεση δεν πρέπει να είναι παρόμοια με προηγούμενες, κάτι το οποίο δεν είναι και εύκολο να το πετύχεις.
Όσον αφορά το εισιτήριο: υπήρχε φοιτητικό με 5 Ευρώ την ημέρα και 10 Ευρώ το τριήμερο. Μαθητές και άνεργοι έμπαιναν δωρεάν. Το 7 Ευρώ για μία ολόκληρη ημέρα δεν είναι αποτρεπτικό σε καμία περίπτωση - γνώμη μου. Θα σας πω ότι είναι και λίγο με βάση αυτά τα οποία έγιναν αλλά αυτό θα το κρίνετε εσείς. Εκ των υστέρων.
... οι νεοι σημερα ακουνε σκυλαδικα και τραπ, για τη φαση, και δεν ακουνε μουσικη. Προφανως χαθηκε το πληρωμα του χρονου, και βεβαια ειμαι της αποψης οτι και οι παλαιοτεροι επισης ακουγανε μουσικη για να λενε οτι ακουνε και για τη φαση δηλαδη.
Ενα μικρο (και αμελητεο) μερος βεβαια, κατι ψιλοακουει.
Βεβαια καπου ανεφερες οτι ειναι οι ιδιοι και οι ιδιοι...οποτε και οι μεγαλητεροι δε πανε πισω. :smoke:
Οι νέοι μπορεί να ακούνε τραπ αλλά υπάρχει μία μεγάλη μερίδα που αν τους προσφέρεις κάτι καλό θα το δοκιμάσουν και θα το ακολουθήσουν. Δεν είναι εύκολο να συμβεί, θέλει μεγάλη προσπάθεια, αλλά γίνεται μόνο με σοβαρά events, καλά οργανωμένα και με σεβασμό στον επισκέπτη.
Εγώ είχα πάει τον Ιούνιο στον Κουρεντζή, στο Ηρώδειο. 4.000 κόσμος να ακούσει Mahler (?) και μάλιστα μία συμφωνία που κρατάει σχεδόν 2 ώρες? Πήγαν για τον Κουρεντζή. Και καλά έκαναν. Ήταν τέλεια.
Το εισιτήριο στον Θεό - 50 ευρώ μέσος όρος - και η συναυλία sold out σε λίγες ώρες, ημέρες, κάτι τέτοιο. Αν πήγαινε στο Ολυμπιακό στάδιο με το μισό εισιτήριο θα είχε 20000 κόσμο.
Αν προσφέρεις κάτι σπουδαίο, πάντοτε θα υπάρχει κόσμος που θα ακολουθεί. Αυτό πιστεύω.
 
Last edited:

blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Οκ δε θελω να ειμαι ο γεροπαραξενος αλλα και ο νικητης του muso με 66 ξεκιναει...
Πρέπει να σας πω ότι όλα τα barcode των εισιτηρίων ξεκινάνε με το 66 :)
 
Last edited:



Μηνύματα
1.269
Reaction score
2.102
Ουτε οι δικες μου ξεκινανε απο 66. Αγορασμενες την Παρασκευη. Μονοημερη και μια τριημερη.
 



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.833
Reaction score
28.240
Με το παραπάνω μας είπατε ότι τα εισιτήρια μας δεν συμμετείχαν στην κλήρωση.
 

blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Με το παραπάνω μας είπατε ότι τα εισιτήρια μας δεν συμμετείχαν στην κλήρωση.
Δεν γινεται αυτό.
Έχω λίστα από την ticketservices.
Στείλτε μου τα barcode με pm σας παρακαλώ.
 


stavrosz

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.244
Reaction score
1.608
Νομιζω οτι για λογους αξιοπιστιας πρεπει να επαναληφθει η κληρωση....
 

blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Λοιπόν,
Για τα εισιτήρια: H ticketservices στην λίστα που μου έστειλε έχει βάλει σε όλα τα εισιτήρια μπροστά ένα 66.
Οπότε, θα πρέπει να αφαιρέσετε το 66 μπροστά από το νουμερο για να βρείτε αν κερδίσατε!

Ζητώ συγνώμη, δεν το ήξερα αυτό! Έκανα την κλήρωση με βάση τα barcode που μου έστειλαν.
ΤΣΕΚΑΡΕΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΣΑΣ

Έβγαλα το 66 μπροστά από όλα τα εισιτήρια. Ειλικρινά, δεν θυμόμουν πως είναι τα εισιτήρια, η αλήθεια είναι ότι δεν τσέκαρα πως είναι τα barcode... Θα στείλω και email και θα βγάλω ανακοίνωση και στο FB.

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ
 
Last edited:


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.743
Μηνύματα
2.874.578
Members
37.942
Νεότερο μέλος
koniklos
Top