CLASS D CLUB!


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
...το πάρκο με τα αγάλματα...:rolleyes: :roflmao:
Τον τελευταίο καιρό (έχω παρατηρήσει) ότι το έχεις ρίξει στα "πονηρά".... ελάττωσε το λίγο.... δεν έχεις ακούσει τι λένε για την υπερβολική χρήση....:p :laugh: :roflmao:
 

Y

Yiannis_B

Guest
Τον τελευταίο καιρό (έχω παρατηρήσει) ότι το έχεις ρίξει στα "πονηρά".... ελάττωσε το λίγο.... δεν έχεις ακούσει τι λένε για την υπερβολική χρήση....:p :laugh: :roflmao:
Όλα αυτά που λες, πολύ με συγκινούνε,..:rolleyes:

:laugh:

 


Μηνύματα
117
Reaction score
19
Εμένα επειδή δεν είναι diy... είμαι αποδεχτός στο κλάμπ σας....;)

Τα μωρά μου...:dance2:

'Ασχετο... Πω, πω τι τζι βι σιά είναι αυτά! Εχω και γώ ενα ταπεινό al 31 ...αλλά με sas επάνω!
 
Last edited:







Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.917
Reaction score
34.544
ναι , αλλα ...πηρα και ψηφιακα...οχι πειτε....εχω αδικο? το περιμενατε ποτε?? οχι να μη λετε...

αρχισε να μ αρεσει, το παραδεχομαι...ειδικα με ψηφιακα αρχεια απο mac...κενταει..

 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
ναι , αλλα ...πηρα και ψηφιακα...οχι πειτε....εχω αδικο? το περιμενατε ποτε?? οχι να μη λετε...
Η λαμπιτσα ειναι του καλωσορισματος, απο πισω την δουλεια την κανουν τα ψηφιακα.:p
 

dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.880
Reaction score
11.192
Να ρωτήσω τα υπόλοιπα τι ήταν? Ρωτάω ειλικρινά χωρίς διάθεση για τρόλλιν, μιας και ψάχνομαι για καινούριο πρότζεκτ diy
Αυτό είναι ένα από τα DIY πρότζεκτ που έχω βάλει στο μάτι (για να μπω στο μάτι του ep4nder):

 





Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Τα έχει πει πολλές φορές ο Κώστας (Ear), αλλά από το ένα αυτί μπαίνουν....και από το άλλο βγαίνουν.

Το φίλτρο στην έξοδο των class-D, δεν μπορεί να είναι βέλτιστο για όλα τα ηχεία, πρέπει να το σκαλίσετε το εργαλείο...:rolleyes:

Αυτό δεν ισχύει για τους Hypex.

Και μη ρωτήσεις "Γιατί;", γιατί θα σε πάρει και θα σε σηκώσει.
 
  • Like
Reactions: vet



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.013
Μηνύματα
2.885.289
Members
37.975
Νεότερο μέλος
Sonic10
Top