CLASS D CLUB!


Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Καλοάκουστα Jim !! Τι έκανες πάλι ρε θηρίο.....ο Γιάννης τι σου έκανε μάγια με το "λιλά" χρώμα του!!

Θα έρθω να ακούσω....
Μα είναι μαγικά!! Και σε χρώμα και σε ηχόχρωμα!!!
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Απο ήχο το σετάκι ξεσκίζει!!! απο οφθαλμόλουτρο δέ μαμάει...
....Πιό κοντά!!!!


Καλορίζικα και τα δυο!!!
Επιτέλους!
Έκανες μια σωστή τράμπα!:thumbsup:

Το Σάββατο το πρωί σου έρχομαι τρέχοντας να τα ακούσω γιατί ...την Κυριακή θα δω την επόμενη (τράμπα...)!!:roflmao:
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659


Καλορίζικα και τα δυο!!!
Επιτέλους!
Έκανες μια σωστή τράμπα!:thumbsup:

Το Σάββατο το πρωί σου έρχομαι τρέχοντας να τα ακούσω γιατί ...την Κυριακή θα δω την επόμενη (τράμπα...)!!:roflmao:
Ασε που θυμίζει Onkyo!!!!:dance2:
 

Μηνύματα
490
Reaction score
430
Ασε που θυμίζει Onkyo!!!!:dance2:
Δημήτρη καλορίζικα. Πες μας ποια μοντέλα είναι, τιμή , πόσο καλύτερα παίζουν απο τα ncore;
Τα ncore τα εδωσες στον Γιάννη να βγάλει το αποθημένο του; (οχι οτι θα τα κρατησει πολύ)...
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Δημήτρη καλορίζικα. Πες μας ποια μοντέλα είναι, τιμή , πόσο καλύτερα παίζουν απο τα ncore;
Τα ncore τα εδωσες στον Γιάννη να βγάλει το αποθημένο του; (οχι οτι θα τα κρατησει πολύ)...
Σ ευχαριστώ πολύ!
Τα συγκεκριμένα, τα είχε βγάλει ο Γιάννης πριν τρία χρόνια και τα είχε κρατήσει για τον εαυτό του. Στην καρδιά του τελικου βρίσκεται ο γνωστός BOYOHO 2 X 280 στα 8Ω, 2 Χ 560 στα 4Ω, αλλά τροποιημένος από τον Γιάννη. Ο τελικός δέχεται 3 ζεύγη ηχείων, έχει κατασκευή τάνκς, ηλεκτρονικά VUμετρα και για τα δύο κανάλια που αν θέλεις τα απομονώνεις, και ρυθμιζόμενο φωτισμό. Ο προενισχυτής έχει μία έξοδο με λαμπάτο bufer και μία χωρίς αυτό που είναι και έξοδος ακουστικών. Έχει και αυτός την ίδια κατασκευή, ρυθμιζόμενο φωτισμό,ηλεκτρονική προστασία με χαμήλωμα της έντασης στο άνοιγμα, ρύθμιση πρίμα,μεσαία και μπάσα που αν θέλεις την παρακάμπτεις αλλά είναι πολύ χρήσιμη στις κακές εγγραφές και τηλεχειρισμό. Σήμερα θα αποκτήσει και είσοδο phono.
Μπορείς να τα δείς στο παλαιότερό του blog:

http://audiojamplifiers.blogspot.gr

Τα νέα του μοντέλα που είναι με άλλες μόντουλες, θα τα δεις εδώ:

http://omegaamplifiers.blogspot.gr

Τώρα για τιμές, θα μιλήσεις με τον ίδιο. Τα NCORE όντως τα πήρε ο Musiclo (προς το παρόν..):roflmao:

Τώρα αν παίζουν καλύτερα από τα NCORE,πιστεύω ότι είναι θέμα προσωπικού γούστου. Σαν σύνολο με το προηγούμενο, μου αρέσει καλύτερα. Αυτό που έννοιωσα που το είχα νοιώσει και όταν είχα πρωτοακούσει τον τελικό, ήταν μια επιθυμία να δώσεις γκάζι...ίσως απο τα περισσότερα watt...δεν ξέρω...είναι πιό ζωντανός!!:superman: Πάντως και τα δύο σέτ ακουγόντουσαν υπέροχα με τα XAVIAN και πρώτη φορά ένοιωσα ότι το ηχείο οδηγείται σωστά και με έλεγχο:gamer:, παρ'όλο ότι τα είχα και με τους ELECTROCOMPANIET AW180...

Και όποιος πεί ότι δεν έχουν αρμονικές ή άνω σκηνή...θα τον πυροβολήσω...:hunter:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.917
Reaction score
34.545
στειλτε βρε κ σε μενα να ακουσω τα κοκορια ..εεε ...τα ncoria...εεε και ποτε δεν ξερεις..μπορει να μ αρεσουν περισσοτερο απ τα δικα μου κ να τα κρατησω...χιχιχ!

musiclo ακουειιιι???
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
στειλτε βρε κ σε μενα να ακουσω τα κοκορια ..εεε ...τα ncoria...εεε και ποτε δεν ξερεις..μπορει να μ αρεσουν περισσοτερο απ τα δικα μου κ να τα κρατησω...χιχιχ!

musiclo ακουειιιι???
Αν ασχοληθείς και τα βάλεις σε ένα πολύ καλό κουτί, δεν θα θέλεις να τα δώσεις!!! Και άσε τον Κώστα να λέει...το οφθαλμόλουτρο παίζει μεγάλο ρόλο στο χόμπυ μας!!

Συγνώμη, αλλά έτσι που τα είδα στις φωτογραφίες σαν ποντικοπαγίδες μου φάνηκαν....
 


Μηνύματα
2.471
Reaction score
1.747
στειλτε βρε κ σε μενα να ακουσω τα κοκορια ..εεε ...τα ncoria...εεε και ποτε δεν ξερεις..μπορει να μ αρεσουν περισσοτερο απ τα δικα μου κ να τα κρατησω...χιχιχ!

musiclo ακουειιιι???
Εκφράζω κι εγώ ενδιαφέρον ακρόασης αν έρθουν προς το βορρά!
 




Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Από χτές ο πρό απέκτησε και phono με ρυθμιζόμενη είσοδο!
Πρέπει όμως οπωσδήποτε να δείτε και να ακούσετε τον νέο ολοκληρωμένο class D 2X150 8Ω που έφτιαξε ο Γιάννης! Χάρμα ώτων και οφθαλμών! Όλες οι λειτουργίες με ένα κουμπί! και καπάκι φιμέ plexi-glass για να φαίνεται η καταπληκτική κατασκευή!!

Δεν βλέπω όμως βρέ μπαγάσηδες να βάζετε φωτογραφίες στο club μας...

Μας φάγανε οι παραδοσιακοί ρεεεεεεε!!!!
 

ryk

Μηνύματα
2.112
Reaction score
925
Δεν βλέπω όμως βρέ μπαγάσηδες να βάζετε φωτογραφίες στο club μας...

Μας φάγανε οι παραδοσιακοί ρεεεεεεε!!!!
Kάτσε ντε..... δεν τον έχω τελειώσει ακόμα. Παίζει μεν αλλά του λείπει η μπροστινή πρόσοψη.
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.014
Μηνύματα
2.885.321
Members
37.975
Νεότερο μέλος
Sonic10
Top