H MS δίνει 3 χρόνια εγγύηση για το "Ring of death"

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: H MS δίνει 3 χρόνια εγγύηση για το "Ring of death"

ΥΓ
Την γκάφα φαίνεται να την έκανε και να το έκρυβε τόσο καιρό για να συνεχίσει να πουλάει... αλλά πραγματικά μου κάνει και εμένα εντύπωση γιατί δεν το έφτιαξαν ή γιατί δεν επέσπευσαν το μοντέλο με τα 65nm τουλάχιστον .Πολύ περίεργα πράγματα.
Θα ειχε βάση αυτό που λες εάν δεν είχαν σκοπο να προβούν σε επέκταση εγγυήσεων και σε κινήσεις που χρεώνουν οικονομικά την MS.
Από την στιγμή που δεν ενέργησαν ετσι σημαίνει πως δεν έκρυβαν κατι , αλλα πως δεν έκαναν εξαρχής καλη δουλειά.
Θα ηταν παντελώς ηλίθιοι εάν άφηναν να μεγαλώνει η ζημια πουλώντας ελαττωματικό προϊόν με σκοπό στο μέλλον να το παρουν πείσουν και να χρεωθούν.
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Δεν θεωρώ ότι έγραψε λάθος ο αρθρογράφος , και ναι ρε γαμώτο , έχει πρόβλημα εξ' αρχής η κονσόλα , είναι το πόρισμα που βγάζει κάθε λογικός άνθρωπος ... Λάσπη πετάνε αυτοί που θέλουν να καλύψουν τις βρομιές... Και αφού δεν μπορούν τραβάνε ζόρι με τεράστια χασούρα και επέκταση εγγύησης ...

ΥΓ Δεν δέχομαι λογοκρισία ούτε προς εμένα , ούτε ως προν κάποιον αρθρογράφο , αυτό σημαίνει ελευθερία λόγου ...
Δεν νομίζω να σε λογόκρινα. Είπες την άποψη σου, σεβαστή αλλά λάθος για εμένα(δικαιούμαι και εγώ την δικιά μου άποψη, no;)

Όλοι κρινόμαστε γι αυτό που γράφουμε. Εγώ (Βασίλης) εσύ (Νίκος) και ο αρθρογράφος (Πληρωμένος Πληρωμένογλου).
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Δεν θέλω να δικαιολογώ τον Bliz , αλλά του έχετε κρεμάσει ταμπέλα , και μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά ποστς του ...

Φίλε Ανδρέα , άργησαν τουλάχιστον 13 μήνες , το πρόβλημα ήταν ορατό από τους πρώτους 6 μήνες ...
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Re: Απάντηση: H MS δίνει 3 χρόνια εγγύηση για το "Ring of death"

Θα ειχε βάση αυτό που λες εάν δεν είχαν σκοπο να προβούν σε επέκταση εγγυήσεων και σε κινήσεις που χρεώνουν οικονομικά την MS.
Από την στιγμή που δεν ενέργησαν ετσι σημαίνει πως δεν έκρυβαν κατι , αλλα πως δεν έκαναν εξαρχής καλη δουλειά.
Θα ηταν παντελώς ηλίθιοι εάν άφηναν να μεγαλώνει η ζημια πουλώντας ελαττωματικό προϊόν με σκοπό στο μέλλον να το παρουν πείσουν και να χρεωθούν.
Αν αναγνώριζαν το πρόβλημα και σταματούσαν την παραγωγή-πωλήσεις θα ήταν καταστροφή ... εδώ ακόμα και τώρα δεν το έχουν φτιάξει, φαντάσου δηλαδή!!!
Η αν παραδέχονταν το πρόβλημα από την αρχή και έδιναν 3 χρόνια (όχι να μας λένε για φυσιολογικά ποσοστά) , πάλι η ζημιά θα ήταν τεράστια.


Το έκρυψαν και έβαλαν τα xbot σε όλο το κόσμο να μας φλομώσουν στο ψέμα και στην συγκάλυψη με κάθε μέσον για να συνεχίσουν να πουλάνε μέχρι να βρούνε λύση ...
(η επέκταση εγγύησης είναι φυσικό να δοθεί σε όσους πήραν το ελαττωματικό προϊόν, και το έκαναν μόλις έγινε δύσκολο να το κρύβουν άλλο.)
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.819
Members
37.931
Νεότερο μέλος
kowalski
Top