H MS δίνει 3 χρόνια εγγύηση για το "Ring of death"

Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
Και γω μπορω να πω οτι ειμαι αστροναυτης.
Εσύ αν πείς ότι είσαι αστροναύτης θα σε πιστέψουμε...Εσύ επίσης αν πείς ότι δεν έχεις αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με το 360 σου και όλοι όσοι λένε ότι έχουν προβλήματα είναι ψεύτες....δεν θα σε πιστεψουμε :cool_4: Είναι η γνωστή νόσος Bliziτιδα.... :happy_5:
 



Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
παντος περιεργο μου φαινεται πως εκανε τετοια γκαφα η microsoft, απιστευτο μου φαινεται...
Ενα δις όμως extra κόστος που προέβλεψαν ότι θα τους στοιχήσει η αύξηση της εγγύσης (για όσα 360 έχουν βγεί μέχρι τον Ιούνιο) είναι απίστευτο ποσό.

Τόσο κάνουν 3 εκατομμύρια xbo360 , και χωρίς να έχουμε στοιχεία για το πόσο κοστίζει η επισκευή κάθε xbox, μιλάμε για τρελά λεφτά που δικαιολογούνται μόνο με τρελούς αριθμούς επισκευών.

ΥΓ
Την γκάφα φαίνεται να την έκανε και να το έκρυβε τόσο καιρό για να συνεχίσει να πουλάει... αλλά πραγματικά μου κάνει και εμένα εντύπωση γιατί δεν το έφτιαξαν ή γιατί δεν επέσπευσαν το μοντέλο με τα 65nm τουλάχιστον .Πολύ περίεργα πράγματα.
 


Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
να και μια φετινη! οταν πας ενημερωσε, θα το εκτιμουσαν ολοι εδω!!!
Μπου χα χα χα χα χα :happy_9: :happy_9: :happy_9: :happy_9: :happy_9: :happy_9: :happy_9::crazy_10::crazy_10::crazy_10::crazy_10::crazy_10:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: H MS δίνει 3 χρόνια εγγύηση για το "Ring of death"

να και μια φετινη! οταν πας ενημερωσε, θα το εκτιμουσαν ολοι εδω!!!
:happy_7: :happy_7: :happy_7: :happy_7: :happy_7:
 


Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Είναι η γνωστή νόσος Bliziτιδα.... :happy_5:
βρήκαμε και το βλημ...τον βλίζαρντ του xbox δηλαδή;;; να ψάξω για το Wii?

οπου να'ναι θα σκάσει κανεις "το wii εχει 15 cell επεξεργαστες οι οποίοι θα ναοιγουν σιγα σιγα με firmware updates"

:crazy_1::crazy_1::crazy_1:
 

Μηνύματα
973
Reaction score
0
βρήκαμε και το βλημ...τον βλίζαρντ του xbox δηλαδή;;; να ψάξω για το Wii?

οπου να'ναι θα σκάσει κανεις "το wii εχει 15 cell επεξεργαστες οι οποίοι θα ναοιγουν σιγα σιγα με firmware updates"

:crazy_1::crazy_1::crazy_1:
τι θελει να πει ο ποιητης ..
 




Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
Εγω να αγχωθω, αλλοι εχουν αρχισει να αγχωνονται αγριως.:crazy_3:
Μπά δε νομίζω...ξέρω τι απαντάω συνήθως στο κατάλληλο Thread... Αφού να φανταστείς εκεί που κάποιοι μιλούσαν για την έλειψη τίτλων PS3 μπήκα και έγραψα για το Overheat issue του 360. :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 


Μηνύματα
258
Reaction score
0
Για να συμπληρώσω , η MS παραδέχεται ότι όλες οι 11.6 εκατομμύριες κονσόλες έχουν σοβαρό πρόβλημα !!!

http://www.crn.com.au/story.aspx?CIID=85600&src=site-marq
Νίκο (σορρυ αν το N. είναι κάτι άλλο:happy_9: ) δεν είπε η Microsoft κάτι τέτοιο.

O ανεγκεφαλος πληρωμένος συντάκτης του άρθρου απλά κόλλησε έναν τίτλο εμπνέυσεως (του?)

Να διαβάζουμε κάτι που ποστάρουμε πριν το ενστερνηστούμε.
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Ναι , Νίκος , χμμ έτσι λέει το άρθρο ...

άρθρο said:
Microsoft has admitted that every one of the 11.6 million Xbox 360 consoles sold in the past 19 months suffers from a design flaw that could cause the device to fail.
ΥΓ δεν ασπάζομαι τίποτα στο χώρο των επιχειρήσεων και των συσκευών , διότι αυτό που σήμερα είναι άσπρο , αύριο μπορεί να είναι μαύρο , και μεθαύριο ροζ ...

ΥΓ2 μου ξεφεύγει το λήμμα ενστερνίζομαι , πάω να ανοίξω λεξικό ...
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Το "άρθρο" λέει έτσι, απλά η ανακοίνωση της Microsoft που επικαλλείται το "άρθρο" δεν λέει κάτι τέτοιο. Άρα το άρθρο ψεύδεται.

Προφανώς ούτε και εσύ εντόπισες την διαφορά με την πρώτη ανάγνωση. Αυτό επιδιώκει και ο "αρθρογράφος". Να πετάξει την λάσπη του. Και όσοι το πιστέψουν.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Η ανακοίνωση της MS αναγνώρισε ότι έχουν μεγάλο πρόβλημα αφού οι ζημιές δεν είναι μέσα στα λογικά πλαίσια, οπότε φυσικά υπάρχει σχεδιαστικό λάθος.
(δεν είπαν για κακά υλικά ή για κάποιο εξάρτημα που φταίει)

Εψαξαν και κάνουν ότι βελτιώσεις μπορούν, αλλά δεν είπαν ότι το πρόβλημα εξαφανίστηκε.... όλα είναι ακόμα ελαττωματικά.
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Δεν θεωρώ ότι έγραψε λάθος ο αρθρογράφος , και ναι ρε γαμώτο , έχει πρόβλημα εξ' αρχής η κονσόλα , είναι το πόρισμα που βγάζει κάθε λογικός άνθρωπος ... Λάσπη πετάνε αυτοί που θέλουν να καλύψουν τις βρομιές... Και αφού δεν μπορούν τραβάνε ζόρι με τεράστια χασούρα και επέκταση εγγύησης ...

ΥΓ Δεν δέχομαι λογοκρισία ούτε προς εμένα , ούτε ως προν κάποιον αρθρογράφο , αυτό σημαίνει ελευθερία λόγου ...
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.609
Μηνύματα
2.867.825
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top