JBL 3677 ολούθε

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.122
Nωρίς ,πολύ νωρίς..μέχρι να στρώσει και να παίξει ο καλιμπράτορας με τον ήχο ..ομως ακούω κατι βήματα απο τώρα ..νομίζω είναι o tyrannosaurus rex απο το υπρπέραν αν έρθει πιο κοντά βλέπω ρωγμές παντού!:lolsign::lol:
[DOUBLEPOST=1455973834][/DOUBLEPOST]
..09 ..10..17 τα δικά μ.
φέρε μου το 09 και πάρε το 11:D
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
Nωρίς ,πολύ νωρίς..μέχρι να στρώσει και να παίξει ο καλιμπράτορας με τον ήχο ..ομως ακούω κατι βήματα απο τώρα ..νομίζω είναι o tyrannosaurus rex απο το υπρπέραν αν έρθει πιο κοντά βλέπω ρωγμές παντού!:lolsign::lol:
[DOUBLEPOST=1455973834][/DOUBLEPOST]
..09 ..10..17 τα δικά μ.
τα στησες ολα?? και τα πισω? φωτο!!
 






stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Παιδιά καλορίζικα να είναι και στους τρεις!
Στάθη πως την παλεύεις με τους γείτονες ρε φίλε?
Θενξ.
Δεν έχω γείτονες απο κάτω κανένας 30 χράνια τώρα, είμαι γωνία διπλά μου είμαι εγώ , και επάνω είναι φευγάτοι συχνά.Απ'τους τυχερούς μάλλον και έχω και μια πόρτα δωματιού 120kg ηχομονωτική με πιστοποίηση.Αυτή κάνει μεγάλη δουλειά στο υπόλοιπο σπίτι.
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Θα'ρθω να νοικιάσω από κάτω να ακούω κι εγώ όταν θα βλέπεις :D
Θα κάτσεις στο απο κάτω ;τους έδιωξα όλους λέμε .. :lol::rofl:
Δεν έχω γείτονες απο κάτω κανένας 30 χράνια τώρα, είμαι γωνία διπλά μου είμαι εγώ , και επάνω είναι φευγάτοι συχνά..
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Θενξ.
Δεν έχω γείτονες απο κάτω κανένας 30 χράνια τώρα, είμαι γωνία διπλά μου είμαι εγώ , και επάνω είναι φευγάτοι συχνά.Απ'τους τυχερούς μάλλον και έχω και μια πόρτα δωματιού 120kg ηχομονωτική με πιστοποίηση.Αυτή κάνει μεγάλη δουλειά στο υπόλοιπο σπίτι.
Επόμενη αναβάθμιση Sihtats, φεύγει η πόρτα των 120kg με πιστοποίηση και έρχεται ο...Godzilla να την βουλώσει...χωρις πιστοποίηση. Και φεύγουν και οι ένοικοι όλου του οικοδομικού τετραγώνου σε χρόνο DT. :roflmao: Κι ετςι μένουν τα JBL να Βαράνε κατα ριπάς, ο Godzilla στη θέση της πιστοποιημένης πόρτας να αποτρέπει τις ριπές και τα τύμπανα σου να εκσπερματωνουν αίμα και κερί. :lolsign::D:lol:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Επόμενη αναβάθμιση Sihtats, φεύγει η πόρτα των 120kg με πιστοποίηση και έρχεται ο...Godzilla να την βουλώσει...χωρις πιστοποίηση. Και φεύγουν και οι ένοικοι όλου του οικοδομικού τετραγώνου σε χρόνο DT. :roflmao: Κι ετςι μένουν τα JBL να Βαράνε κατα ριπάς, ο Godzilla στη θέση της πιστοποιημένης πόρτας να αποτρέπει τις ριπές και τα τύμπανα σου να εκσπερματωνουν αίμα και κερί. :lolsign::D:lol:
Όπου .Godzilla και ο Kong μέσα :roflmao:

Godzilla vs. Kong

http://www.imdb.com/title/tt5034838/

Και τα κάναμε ολα λίμπα.:lol::rofl:
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Πρώτες ώρες σήμερα ακρόασης μετά το συμμάζεμα γενικώς,(ανέβασμα οθόνης κ.α) σε δικάναλο κατευθείαν απο το oppo εκπληκτικός μεγαλειώδης ήχος απο τα πρώτα λεπτά,τρομερό καθαρό χαμηλό και κάτι πρωτόγνωρο για μένα που δεν είχα ακούσει στο χώρο μου, οι κόρνες ..ΛΑΙΒ κυρίες και κύριοι ,νόμιζα οτι ήμουν στο ''ΡΟΔΟΝ'':lolsign:
Επιτέλους brutal ήχος που μου έλεγε και απο παλιά ο Μ.;)
Φυσικά βαπτίστηκε με Death,Behemoth και άλλα..:p
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Πρώρες ώρες σήμερα ακρόασης μετά το συμμάζεμα γενικώς,(ανέβασμα οθόνης κ.α) σε δικάναλο κατευθείαν απο το oppo εκπληκτικός μεγαλειώδης ήχος απο τα πρώτα λεπτά,τρομερό καθαρό χαμηλό και κάτι πρωτόγνωρο για μένα που δεν είχα ακούσει στο χώρο μου, οι κόρνες ..ΛΑΙΒ κυρίες και κύριοι ,νόμιζα οτι ήμουν στο ''ΡΟΔΟΝ'':lolsign:
Επιτέλους brutal ήχος που μου έλεγε και απο παλιά ο Μ.;)
Φυσικά βαπτίστηκε με Death,Behemoth και άλλα..:p
Καλά ρει περίμενες τόσες μέρες για να τα συνδέσεις; :o Φωτιά θα πέσει να σε κάψει... :p Άντε βάλε καμιά φωτό να κάνουμε οφθαλμόλουτρο χαχαχ
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.869
Μηνύματα
2.879.596
Members
37.960
Νεότερο μέλος
Paixtis25
Top