Klipsch Greek club

Μηνύματα
223
Reaction score
78
Ουτε θελω και ουτε μπορω να παω σε εξωτικες λυσεις! Απλως θελω ενα "τιμιο" καλωδιο που θα αναδειξει περισσοτερο το ηχειο. Θεωρεις ενα καλωδιο 4 mm ειναι υπερβολη? Καπου ειχα διαβασει οτι αν ο ενισχυτης ειναι πανω απο 130W ανα καναλι, τοτε χρειαζεται 4 αρι καλωδιο. Επισης το καλωδιο πρεπει να ειναι επωνυμο(audioquest,mogami,kimber) ή ανωνυμο και κοιτας τα χαρακτηριστικα του?
 

Μηνύματα
15
Reaction score
17
Amber Alert!!!
Χάθηκε το "Κ"! Μάλλον ο αέρας παρέσυρε την κουρτίνα και έχασα το "Κ".
Παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει! Καμία ιδέα, την γραμματοσειρά, κάτι...!

Ευχαριστώ!
 

Attachments







Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Ποιος ξέρει Γαλλικά και να μου πεί τι παίζει με τα ΦΠΑ να φέρουμε 2-3 rc-64iii σε black friday


Post automatically merged:


τα ελάχιστα μεταφορικά είναι 80euro δεν ξέρω πόσο θα βγούν για Ελλάδα.
 

Μηνύματα
1.215
Reaction score
2.024
Ποιος ξέρει Γαλλικά και να μου πεί τι παίζει με τα ΦΠΑ να φέρουμε 2-3 rc-64iii σε black friday


Post automatically merged:


τα ελάχιστα μεταφορικά είναι 80euro δεν ξέρω πόσο θα βγούν για Ελλάδα.
Με εκαψες. Πώς θα τα παρουμε απο εκει;
Έτοιμος και για rf7 ειμαι απο εκει.
Αναρωτιεμαι να θα μπορουσα να τα δικαιολογησω με τιμολογιο...
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Ποιος ξέρει Γαλλικά και να μου πεί τι παίζει με τα ΦΠΑ να φέρουμε 2-3 rc-64iii σε black friday


Post automatically merged:


τα ελάχιστα μεταφορικά είναι 80euro δεν ξέρω πόσο θα βγούν για Ελλάδα.
Που διάολο τα ξετρυπώνεις??
 


Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Τούς έχω στείλει email (στα Αγγλικά) να δω η σνομπαρία θα απαντήσουν? Βασικά αυτή τη φορά άλλος το ανακάλυψε.
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Με προβληματίζει το γεγονός οτι υπάγεται στην κατηγορία Black Friday-Prive 2019.

Στην "απλή" Black Friday κατηγορία δεν εμφανίζεται...
 


Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Δεν ξερω, αυτό λέω.
Χωρίς το link δεν το βρίσκεις..

Τέσπα, πάρτε τα εσείς και μετα τσιμπάω εγώ το 450... :D
 
Last edited:

Μηνύματα
223
Reaction score
78
Καλημερα, το Link που εστειλα στον ankokdog ειναι απο προσωπικο link που εστειλαν σε μενα λογω οτι εχω ανοιξει εικοινωνια μαζι τους απο τον Μαιο για αγορα RP 8000 και RP 504c. Το site φαινεται αξιοπιστο ειναι "καπως" στην επικοινωνια (Γαλλοι βλεπεις), Οι τιμες τους ειναι φοβερες, αλλα τα μεταφορικα τους ειναι τσιμπημενα. Αγγλικα σου απαντανε με λιγο ζορι αλλα μπορεις να μεταφρασεις απο Google translate. Μπορεις να ζητησεις προσωπικη προσφορα, για τα τρια RP το Μαιο μου δινανε τιμη 1268 ευρω. Τα μεταφορικα εντος Γαλλιας ειναι δωρεαν, ψαχτηκα με μεταφορικες απο Ελλαδα αλλα και εκει ηταν τσιμπημενα. Αυτα..... οτι αλλο θελετε να ρωτησετε, ειμαι διαθεσιμος. Υπευθυνος επικοινωνιας ειναι ο Τονυ.
 

Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Δεν πρέπει να υπάρχει πιο κομπλεξικός λαός. Στα Γαλλικά απάντησαν

Screenshot_20191123-152928_Email.jpg

Post automatically merged:

Προφανώς Google translate, αλλά ρε φίλε..... θα κουραστείς να απαντήσεις στα Αγγλικά?
 

Μηνύματα
223
Reaction score
78
Ζητα του να απανταει στα Αγγλικα. Θα το κανει καποιες φορες, αλλα τα αγγλικα του ειναι φτωχα!!!!!!!!!! Ζητα να σου κανει προσωπικη προσφορα για τα μεταφορικα, θα κανει καλυτερη στο τελος. Μηπως να κοιταξουμε για ομαδικη παραγγελια, θα παρουμε σιγουρα καλυτερες τιμες.
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Αν πέσει κι άλλο απο 990 τότε θα ειμαι μεσα.
Αν και ο ankokdog κοβει τιμολόγια.


Post automatically merged:

Καλημερα, το Link που εστειλα στον ankokdog ειναι απο προσωπικο link που εστειλαν σε μενα λογω οτι εχω ανοιξει εικοινωνια μαζι τους απο τον Μαιο για αγορα RP 8000 και RP 504c. Το site φαινεται αξιοπιστο ειναι "καπως" στην επικοινωνια (Γαλλοι βλεπεις), Οι τιμες τους ειναι φοβερες, αλλα τα μεταφορικα τους ειναι τσιμπημενα. Αγγλικα σου απαντανε με λιγο ζορι αλλα μπορεις να μεταφρασεις απο Google translate. Μπορεις να ζητησεις προσωπικη προσφορα, για τα τρια RP το Μαιο μου δινανε τιμη 1268 ευρω. Τα μεταφορικα εντος Γαλλιας ειναι δωρεαν, ψαχτηκα με μεταφορικες απο Ελλαδα αλλα και εκει ηταν τσιμπημενα. Αυτα..... οτι αλλο θελετε να ρωτησετε, ειμαι διαθεσιμος. Υπευθυνος επικοινωνιας ειναι ο Τονυ.

Τώρα εξηγείται, μια χαρά.
 
Last edited:

Μηνύματα
223
Reaction score
78
Αν πέσει κι άλλο απο 990 τότε θα ειμαι μεσα.
Αν και ο ankokdog κοβει τιμολόγια.

Post automatically merged:




Τώρα εξηγείται, μια χαρά.
Αν ζητησεις προσωπικη προσφορα, πολυ πιθανον να πεσει λιγο ακομα, Αν γινει ομαδικη παραγγελια 4-5 κοματια θα πεσει σιγουρα και αρκετα μαλιστα.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.138
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top