La Casa de Papel - Money Heist (2017)

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Το ότι εγώ πατάω στο Netflix και
La Casa de Papel αλλά και Money Heist (2017) και δεν το βγάζει ?????
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Το ότι εγώ πατάω στο Netflix και
La Casa de Papel αλλά και Money Heist (2017) και δεν το βγάζει ?????
..αυτο μου το κανει οταν παω στο Νetflix απο το κινητο! Οντως εδω δε μου το βγαζει. Απο τον media player (Zidoo x 10), μου το δειχνει κανονικα..
 

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Εγώ ή από το κινητό που δοκίμασα η από το Ps3 όπου και βλέπω δεν μου το βγάζει
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
.
Εγώ ή από το κινητό που δοκίμασα η από το Ps3 όπου και βλέπω δεν μου το βγάζει
Δοκιμασε αποσυνδεση/επανασυνδεση. Εαν οχι, στο Help center, εχει Ελληνες, αλλα νομιζω εως 21:00, μετα Αμερικανους...
 

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Δοκίμασα κάτι άλλο
Άλλαξα στο προφίλ μου από ελληνικά σε αγγλικά και μου εμφανίστηκε αλλά δεν έχει ελληνικούς υπότιτλους
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Δοκίμασα κάτι άλλο
Άλλαξα στο προφίλ μου από ελληνικά σε αγγλικά και μου εμφανίστηκε αλλά δεν έχει ελληνικούς υπότιτλους
Οντως δεν εχει..
 




Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Κατεβαστε το, παρτε υποτιτλους απο αλλο σάητ και παιξτε το με μηντια πλέυερ - ή μεσω kodi!


Ο ...παππους θα σας τα μαθαινει;:):):)
..οχι ρε..πληρωνουμε και απαιτουμε. Πως θα γινει δηλαδη; Δωδεκαμηνη συνδρομη καναμε..
 

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
και εγώ ο λόγος που έβαλα το netflix είναι για να μην κατεβάζω και τις σειρές
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Εγώ τους έκανα παράπονο για τους υπότιτλους στην συγκεκριμένη σειρα, καντε τους και εσείς!
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Εγώ τους έκανα παράπονο για τους υπότιτλους στην συγκεκριμένη σειρα, καντε τους και εσείς!
..πιανει! Τους εχουν κανει και αλλοι. Ισως σε λιγες ημερες να ειχει.
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Πέραν του πολύ σωστά πληρώνεις οπότε πρέπει να απολαμβάνεις χωρίς ταλαιπωριες, τους υπότιτλους από που θα τους ενσωματωσουν; γιατί ούτε και το sub4free τους έχει όλους του κύκλου. . . Μήπως όταν θα τους έχει εκεί θα περάσουν και στο νετφλιξ;
 


Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Είναι πολυ τίμια υπηρεσία και ''ακουνε'' τους πελάτες τους.
..ετσι ειναι. Παλαιοτερα τους ειχα στειλει δυο, τρια μνμ για τη σειρα El Chapo, και μετα απο 10-15 ημερες τους βαλανε. Ισως να ηταν τυχαιο, διαβαζω παντως οτι γενικα, οταν δεχονται αιτηματα για συγκεκριμενες σειρες επισπευδουν..
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.299
Reaction score
93.802
Κατεβαστε το, παρτε υποτιτλους απο αλλο σάητ (http://www.subs4series.com/tv-series/la-casa-de-papel/saa5d0cc71e) και παιξτε το με μηντια πλέυερ - ή μεσω kodi!


Ο ...παππους θα σας τα μαθαινει;:):):)
Η σειρά που κυκλοφορεί...εκεί έξω :whistling: (και οι αντίστοιχοι υπότιτλοι) είναι από το ισπανικό κανάλι, με 9 επεισόδια 1ου κύκλου και 6 επεισόδια του 2ου.

Ο 1ος κύκλος του Netflix έχει 13 επεισόδια, προφανώς μικρότερης διάρκειας, ενώ ο 2ος μόλις άρχισε να προβάλλεται. Για την "έκδοση" του Netflix δεν έχουν κυκλοφορήσει ελληνικοί υπότιτλοι.
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.548
Reaction score
30.933
Ξεχασα να πω οτι επαθα ελαφρου βαθμου xfadeριαση και στα τμηματα που αναπτυσσει τους χαρακτηρες εκανα μικρα skip forward :D
 

Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
Βραβειο της σειρας του μηνα απο εμενα :thumbsup:
Μήπως βιάζεσε; δεν έχει κλήσει ο μηνας ακόμη.. .. :cautious:
Ξεχασα να πω οτι επαθα ελαφρου βαθμου xfadeριαση και στα τμηματα που αναπτυσσει τους χαρακτηρες εκανα μικρα skip forward :D
Να τα.... αρχίσαμε...στο είπα βιαστηκες:p
Xfadeριαση:D:gotcha:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.862
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top