La Casa de Papel - Money Heist (2017)

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.711
Αφού μόλις της τελείωσα, μπορώ να πω ότι είναι από τις καλύτερες σειρές που έχω δει. Αν δεν υπήρχαν κάποιες αναφορές που να παραπέμπουν στους "αγανακτισμένους" του 2011, θα έπαιρνε παραπάνω...

9+/10

Μην την χάσετε.
 



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.876
Reaction score
41.086
Αφού μόλις της τελείωσα, μπορώ να πω ότι είναι από τις καλύτερες σειρές που έχω δει. Αν δεν υπήρχαν κάποιες αναφορές που να παραπέμπουν στους "αγανακτισμένους" του 2011, θα έπαιρνε παραπάνω...

9+/10

Μην την χάσετε.
τα 2-3 τελευταία επεισόδια δεν ήταν αντάξια των υπολοίπων...και τα στερνά τιμούν τα πρώτα. Overall αρκετά καλή, 8+.
 



Μηνύματα
600
Reaction score
674
Ρε παιδια, εγώ γιατι δεν βλέπω
υπότιτλους ;
Πριν απο λίγο προσπάθησα να το ξεκινήσω και βρήκα μόνο Αγγλικούς και Τουρκικούς.
:idk:
 

Μηνύματα
1.447
Reaction score
1.102
Πανέξυπνο σενάριο, καλοί ηθοποιοί, είμαι στο πέμπτο επεισόδιο και έχω πάθει πλάκα.
Το ωραίο είναι ότι δεν βασιζεται στη βια αλλά στην ευφυΐα.
Νομίζω οι Αμερικανοί έχουν μείνει πολυ πίσω από τους Ευρωπαίους..
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.409
Αφού μόλις της τελείωσα, μπορώ να πω ότι είναι από τις καλύτερες σειρές που έχω δει. Αν δεν υπήρχαν κάποιες αναφορές που να παραπέμπουν στους "αγανακτισμένους" του 2011, θα έπαιρνε παραπάνω...

9+/10

Μην την χάσετε.
Ερώτηση: Ισπανικά μιλάνε; Βαριέμαι να δω και το trailer... :D
 


Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Ερώτηση: Ισπανικά μιλάνε; Βαριέμαι να δω και το trailer... :D
εχει εναν δυο που εχουν παρει στεροειδη αλλα δεν ειναι πρωταγωνιστες ομως σου κανει?:D:p
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.712
Reaction score
83.409
εχει εναν δυο που εχουν παρει στεροειδη αλλα δεν ειναι πρωταγωνιστες ομως σου κανει?:D:p
Ξεκινάω από τη γλώσσα. :D
 










Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.051
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top