Mercedes, BMW ή Audi

Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Golf δεν έχεις?
Ετοιμάσου όταν φτάσεις τα 60000 και μετά για σετ χρονισμού.
Είσαι τυχερός που είσαι Σύρα και δεν κάνεις πολλά χλμ.
Leon fr

Για το συγκεκριμένο moter δεν εχω διαβάσει πουθενά για προβλήματα.

Και δε μιλάω για το δικό μου, γενικά.

1.4 act 150ari ψάξε να δεις. Δεν είναι με το κομπρεσορα.
 


Μηνύματα
347
Reaction score
105
Είχα ένα Πόλο του 2010 που το είχα πάρει καινούργιο. Είχα ανάκληση στα 3 πρώτα χρόνια .( 2 χρόνια είχε στα μηχανικά εγγύηση) . Μετά από αυτό είχα πάντα την αίσθηση ότι είχα χάσει σε δύναμη και νεύρο, κάτι που δεν μ'άρεσε μιας κ ήταν ένας λόγος που το είχα επιλέξει.
Το πήγαινα πάντα σε εξουσιοδοτημένο και πάλι καλά ο αρχιμηχανικος ήταν καλός εκεί και άκουσε έναν θόρυβο στην καδένα και την άλλαξα προληπτικά για να προλάβω τα χειρότερα , μιας που το είχε αναγνωρίσει η wv Το πρόβλημα και κάλυπτε το 70% της αλλαγής καδένας !

Κατά τα άλλα, έκανε πολύ ευχάριστο και οικονομικό ταξίδι με αρκετή δύναμη για τα κιλά του. Και δεν έκαψε ποτέ λάδια.
Ήταν το 1.2 tsi με τα 105 άλογα και 6 ταχυτο.
Αν ήταν μεγαλύτερο θα το κράταγα.
Το έδωσα στα 81.000 χλμ.
 

Μηνύματα
121
Reaction score
41
Κοιτα αυτος ειναι αναμεσα σε A Class, BMW 1 και A3.
Αλλα εγω θα ηθελα να το δουμε ως γενικο θεμα. Γενικά και για καθε κατηγορια.

Η μητέρα μου ειναι κάτοχος A-class του 2014. Το μόνο πράγμα που ζήτησε όλα αυτά τα χρόνια είναι μπαταρία η οποία και αλλάχτηκε πριν από 2 μήνες. Κατα τα άλλα, απίθανο στο δρόμο, οικονομικό στη χρήση του, αίσθηση εξαιρετική ασφάλειας και ένα design που εγώ το προτιμώ. Για την bmw δε θα πω κάτι γιατί είμαι εμπαθής, τα audi ακούω ότι έχουν αρκετά θέματα αξιοπιστίας τελευταία, όπως και γενικότερα το group της vw που κάποτε αγαπούσα. Τώρα για τους φίλους που λένε ότι οι καλύτεροι πελάτες των συνεργείων ειναι τα ευρωπαικά, ας του θυμήσουμε ότι με τουότα και νταιχάτσου δε μάμησε κανείς....
 


gid

Μηνύματα
7.316
Reaction score
8.540
Ναι, το συγκεκριμένο ήταν αυτό που λέμε "χτύπημα κάτω από τη μέση".....
 

Μηνύματα
2.795
Reaction score
202
. ας του θυμήσουμε ότι με τουότα και νταιχάτσου δε μάμησε κανείς....
αν φτάσεις σε σημείο να πρέπει να κυκλοφορείς με αστέρια και προπέλες στη μάσκα του αυτοκινήτου μπας και μαμησεις....... 🤣 😂😂
 









TGD

Μηνύματα
6.983
Reaction score
7.068
Μia BMW Σειρά 2 με σουλούπι φτιαγμένο στην Αγγλία. Μόνο αν θες την καγκουρέ έκδοση!
 


Μηνύματα
121
Reaction score
41
Σίγουρα;
Για σκάσε με GT 86 & 350z να δούμε...
Ναι θα δώσω λεφτά φερράρι για ντάτσουν... Ότι πεις....
αν φτάσεις σε σημείο να πρέπει να κυκλοφορείς με αστέρια και προπέλες στη μάσκα του αυτοκινήτου μπας και μαμησεις....... 🤣 😂😂
θα υπάρχετε πάντα και σεις που νομίζετε οτί μαμήσατε :) :) :)
Αυτά είναι επιχειρήματα κύριοι. :superman:
έχεις και συ φίλο με σταρλετ του 1972 και μπαλένο του 1987 που νομίζουν ότι έχουν άστον μάρτιν.... έλα τώρα.....
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.145
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top