Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα f

Τί, δεν έχουμε anti-spam φίλτρο στα PM? :happy_5:
χαχαχαχαχαχα.......... :happy_7: :happy_7: :happy_7: :happy_7: :happy_7:
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
+1 και απο εδώ φυσικα...
Μα απορώ γιατί ρωτάμε τα αυτονήτα? και φυσικά γιατί πρέπει να τα ζητάμε....

Δεν νομίζω πάντως κανείς να διαφωνούσε.... μάλλον θα έπρεπε να μπει στην αρχική σελίδα αυτό το post για να το δούν όλοι.... και εγώ απο τύχη το είδα...
 

Μηνύματα
1.155
Reaction score
7
Re: Απάντηση: Re: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

ακου 137!
Να διευκρινίσω ότι 137 είναι όσοι το έχουν διαβάσει, γιατί σχόλιο ή υποστήριξη έχουν εκφράσει καμμιά 40αριά...
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

Να διευκρινίσω ότι 137 είναι όσοι το έχουν διαβάσει, γιατί σχόλιο ή υποστήριξη έχουν εκφράσει καμμιά 40αριά...
Εντός Avsite το καλύτερο που μπορεί να γίνει είναι να μπει ως μόνιμη για κάποιο καιρό είδηση στην πρώτη σελίδα. Δεν ξέρω ποιος είναι αρμόδιος να το κάνει...

Εννοείται ότι στηρίζω και εγώ την κίνηση παρότι έχω εκφράσει την απαισιοδοξία μου για το αποτέλεσμα που μπορεί να έχει.
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα f

Να διευκρινίσω ότι 137 είναι όσοι το έχουν διαβάσει, γιατί σχόλιο ή υποστήριξη έχουν εκφράσει καμμιά 40αριά...
Μαλιστα. Σωστα, αφου το θεμα αυτη τη στιγμη εχει μονο 64 απαντησεις πως θα ηταν 137! Παντως και απ'τους 137 να "δειξουν" υποστηριξη μονο 40 λεει πολλα...
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

Εχουμε και λεμε: τα 5100 μελη ειναι το 100%, τα 40 μελη ποσο??????


0,78% αντε καλα κρασια:happy_4:
 

Μηνύματα
1.155
Reaction score
7
Και να πω επίσης ότι πιο χρήσιμες είναι οι παρατηρήσεις όσων δεν υποστηρίζουν.
Οχι τίποτα άλλο, μπορεί να είναι και τελείως μάπα ως ιδέα...
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

Petesoulis βαζω υπογραφη ιδια με τη δικια σου.
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

Ότι απήντησαν ως τωρα στο παρόν τοπικ 40 ατομα δεν σημαίνει πως την αίτηση θα την συνυπογράψουν μονο αυτοί.
Το παρόν τοπικ λειτουργεί ενημερωτικά για την αίτηση που ετοιμάζει ο petesoulis.
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

Θέλω πω με αυτό πως και εγώ σε παρόμοιες κινήσεις και σε θέματα που ανοίχτηκαν στο παρελθόν (πχ στην εκτός οριων) συμμετείχα χωρις να γράψω τιποτα στο τοπικ οπου γινόταν ο λόγος .
Άλλο η υποστηρίξει στην προταση και άλλο η συμμετοχή σε αυτό το τοπικ , που όπως γράφω και παραπανω εχει ενημερωτικό χαρακτήρα
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Re: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

Επαναλαμβάνω, ότι η κίνηση δεν έχει γίνει ακόμα, ούτε είναι σίγουρο ότι θα γίνει, αν μέσα από αυτό το τόπικ (και τα αντίστοιχα σε άλλα φόρουμ) δεν φανεί η διάθεση των μελών να την στηρίξουν.
Αλλο ομως να εχεις 40 αποψεις στηριξης, αλλο 500 και αλλο 5000!

Anyway you know better.
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Πιστεύω ότι πολλοί θα ψηφίσουν όταν ανοίξει το petition, αλλά δεν απαντούν εδώ. Επιπλέον, όταν ξεκινήσει, μπορεί απλά με ένα post στα άλλα fora να ενημερωθούν τα μέλη. Και ας μην κάνουν τώρα τίποτα οι υπεύθυνοί τους.
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Εμένσ με αξοργίζει το γεγονός ότι μερικοί το παίζουν λάτρεις της εικόνας και του ήχου και σε κάτι τέτοια δεν κάνουν καν τον κόπο να απαντήσουν. Και δεν εννοώ τους εδω μέσα, αλλά τους εκεί έξω...:mad_3:
 


Μηνύματα
801
Reaction score
8
Απάντηση: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

+1 κι απο εμενα
 

Μηνύματα
1.790
Reaction score
2
Νομίζω οτι πρέπει να δημιουργηθεί το petition για να αρχίσουμε να το βάζουμε στα διάφορα forums ώστε να μαζέψουμε υπογραφές.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Δεν μπορω να καταλαβω την αδιαφορια οταν ειναι ενα θεμα που αφορα ολους μας.
Για να βλεπω και αλλες συμμετοχες...
Παμε παιδια!!!:cool_4:
 


Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Νομίζω οτι πρέπει να δημιουργηθεί το petition για να αρχίσουμε να το βάζουμε στα διάφορα forums ώστε να μαζέψουμε υπογραφές.
:cool_4:
Γιατί δεν το ξεκινάμε; Αν δεν πάει καλά (που το απεύχομαι) δεν το δημοσιοποιούμε στις εταιρίες.
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: Re: Petition για την ενσωμάτωση ελληνικών υποτίτλων στα νέα format

Νομίζω οτι πρέπει να δημιουργηθεί το petition για να αρχίσουμε να το βάζουμε στα διάφορα forums ώστε να μαζέψουμε υπογραφές.
Το αυτό. :cool_4:
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.864.420
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top