POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
7
Reaction score
0
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

εγω εστειλα mail την προηγουμενη εβδομαδα αλλα ακομη καμια αντποκριση ,
υ π ο μ ο ν η !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 


Μηνύματα
230
Reaction score
4
ελπιζω να ειναι, φιλε spyrosn, γιατι βαρεθηκα να περιμενω.... οχι τιποτα αλλο.. αλλα δυσκολα αφηνω λεφτα στην ακρη... και αυτα εδω μου κανει εντυπωση που δεν τα εχω πειραξει ακομη...
 


Μηνύματα
4.544
Reaction score
3.085
Παρελήφθη σήμερα

Παρέλαβα σήμερα τον premium.

Ωραίο μηχανάκι από πρώτη επαφή. Δεν υπάρχει manual, αλλά συνοδεύεται από ένα CD, που έχει τις οδηγίες χρήσης καθώς και επί πλέον οδηγίες για ψαγμένους & προχωρημένους, όπως μου είπε ο κ. Γ. Καλέμης.

Διαβάζοντας την εγγύηση, ανακάλυψα ότι το τροφοδοτικό του δέκτη καθώς και το Remote Control δεν καλύπτονται από αυτήν. Σε ερώτησή μου γιατί, η απάντηση ήταν: "διότι ο ίδιος ο κατασκευαστής δεν τα καλύπτει".

Απεύχομαι βεβαίως να συμβεί κάτι σε κάποιο από αυτά τα δύο κατά την διάρκεια της εγγύησης των δύο ετών της βασικής μονάδας, αλλά αν συμβεί, τί κάνουμε;

Δυστυχώς χωρίς αυτά τα δύο, ειδικά χωρίς το τροφοδοτικό, η μονάδα είναι άχρηστη.

Δεν μέμφομαι κανέναν, διότι είναι επιλογή του ίδιου του κατασκευαστή. Το μόνο που θα ήθελα είναι να μπορεί να αντικατασταθεί, έστω και με επί πλέον καταβολή του κόστους της, όποια από τις δύο αυτές μονάδες πάθει βλάβη, πριν ή μετά το πέρας της εγγύησης.

Δοκιμή αργότερα, όταν θα στήσουμε σε άλλη θέση το πιάτο (ας όψεται η νέα πολυκατοικία, που χτίστηκε πέρισυ και μού' κρυψε τον ουρανό).
 

Μηνύματα
12
Reaction score
0
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Οσον αφορά το τροφοδοτικό, βρίσκεις πολύ εύκολα στο εμπόριο, μην σε ανησυχεί αυτό.
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Καλησπέρα σε όλους!Πρώτο post (ύστερα από πολύ διάβασμα) και θέλοντας να μπω στον κόσμο των δορυφορικών αποφάσισα να συμμετέχω στο εν λόγω power buy!
Απευθυνόμενος στους γνώστες:
1.Ειναι καλή αγορά για έναν αρχάριο χρήστη όπως εγώ;
2.Ti άλλο θα έπρεπε να γνωρίζω;(Ευτυχώς την εγκατάσταση θα την κάνει κάποιος φίλος που ασχολείται!)


Υ.Γ:Έναν PREMIUM,ΠΑΚΕΤΟ ΛΗΨΗΣ 2 KAI δέκτης DVB-T2και για μένα παρακαλώ...

Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!:107:
 

Μηνύματα
837
Reaction score
68
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Καλησπέρα σε όλους!Πρώτο post (ύστερα από πολύ διάβασμα) και θέλοντας να μπω στον κόσμο των δορυφορικών αποφάσισα να συμμετέχω στο εν λόγω power buy
Καλησπέρα! Το power buy έχει ολοκληρωθεί.
 


Μηνύματα
1.365
Reaction score
4.593
Re: Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Sorry!Δεν πρόλαβα να διαβάσω!Τώρα;:121:
απλα επικοινωνήσε με τον αντιπροσωπο

Στοιχεία Εταιρίας :

Αφοί Καλέμη

Υπευθυνος : Γιαννης Καλέμης

Λ. Καβάλας 314 & Σιμωνίδη 3
Περιστέρι Αθήνα
12136
+30 210 5773301
fax.: +30 210 5773303
 

Μηνύματα
88
Reaction score
1
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

έχουμε κανένα update? μιας και δεν υπάρχει απάντηση ακομα..
 



Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

περιμένω email ή τηλέφωνο ...
 

Μηνύματα
88
Reaction score
1
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Συγνώμη, αλλά οκ ρε παιδιά, καλοκαιράκι είναι, παρεάκι είναι,

αλλά πόσο δύσκολο μπορεί να είναι να παραδωθούν 40 συσκευές?

Και στην τελική πόσο δύσκολο είναι να έρθει ένα email ενημέρωση του πως και τί.

Παρακαλετό power buy κάνουμε ?

Γιατί για μερικά ευρώ έκπτωση παρατράβηξε το θέμα....

και αν είναι να υπάρχει τέτοια η υποστήριξη εξαρχής με φοβίζει,
τι θα γίνει αν υπάρξει πρόβλημα με την συσκευή ?

Ευχαριστώ Κώστας.
 

Μηνύματα
7
Reaction score
0
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Συμφωνω απολυτα,καταλαβαινω μεχρις ενος σημειου την καθυστεριση ,ομως επειδη νομιζω οτι και ο Κος Καλεμης θα βγαλει χρηματα απο αυτην την υποθεση -και καλα θα κανει- θα επρεπε να εχει στειλει τουλαχιστον ενα mail στους ενδιαφερομενους και να εξηγει την κατασταση πως εχει .Δεν ειμαστε τζαμπατζιδες τα ωραια μας λεφτα διαθετουμε και μαλιστα σε καιρους χαλεπους. Σε λιγο θα αρχισουμε να φευγουμε για διακοπες και δεν θα μας βρησκει κανεις ή μηπως πρεπει να εχω το laptop στην παραλια και να περιμενω mail ???????:130:
 

Μηνύματα
366
Reaction score
2
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Κι επειδη το καλο πραγμα πρεπει να λεγεται, εστω κι αν δεν εχει σχεση με το topic, εγω αγορασα απο το dektadiko, και ο πωλητης και 3 email μου εστειλε και τηλεφωνο με πηρε για να με ενημερωσει για την πορεια της παραγγελιας μου και για ο,τι αλλη πληροφορια ηθελα. Τον ευχαριστω δημοσια για το ενδιαφερον του, γιατι τον σωστο επαγγελματια θα πρεπει να τον αναδεικνυουμε, εστω κι αν τετοιες κινησεις θα επρεπε να θεωρουνται αυτονοητες.
 

Μηνύματα
119
Reaction score
3
Συμφωνώ κι εγώ με τους προλαλήσαντες!
Κι επειδή ποτέ δεν είναι αργά, περιμένω -έστω και καθυστερημένα- κάποιον υπεύθυνο, να επικοινωνήσει μαζί μας ή να πάρει θέση με κάποιο post στο forum.
Λόγω επαγγέλματος (υπεύθυνος σε κεντρικό κατάστημα) έχω μεγάλη ευαισθησία σε τέτοια θέματα... αλλά φαίνεται πως κάποιοι άλλοι θεωρούν ότι τα χρήματα μιας αγοράς τους τα χρωστάμε και δεν χρειάζεται να κάνουν κάτι για να τα κερδίσουν... Κρίμα!
Έχω στείλει email από 18/6 και έως τώρα δεν είχα καμία ενημέρωση:101:
 

Μηνύματα
688
Reaction score
1
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Καλά από ενημέρωση σκίζουν.
Εγώ τηλεφώνησα στο κατάστημα του Πικερμίου (την εναλλακτική θέση αγοράς), μίλησα με τον υπεύθυνο, ο οποίος είχε το όνομά μου στη λίστα. Υποσχέθηκε πως θα επικοινωνήσει ο ίδιος με το κ. Καλέμη και θα με ενημερώσει. Δυστυχώς πάνε 10 μέρες από τότε και δεν έχω καμία ενημέρωση...
 

Μηνύματα
13
Reaction score
0
Απάντηση: POWER BUY, μαζική αγορά δορυφορικών δεκτών AZ-BOX HD

Mου φαινεται πως απο POWER BUY στο τελος θα καταληξει σε POWER goodBYE.:141:
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.297
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top