Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Εγώ έβαλα dead can dance γιατί μου είπαν πως οι ηχογραφήσεις των 80's δεν ήταν καλές.
.. η 4AD εχει αξιοπρεπη ηχο για hi-fi.. αλλα dead can dance ?! μεγαλη παρασκευη εχουμε;
-καλο θα ηταν να μην τσουβαλιαζουμε, τα 60ς ή τα 70ς ή τα 80ς ή τα 90ς κοκ.. υπηρχαν και θα υπαρχουν καλες ηχογραφήσεις σε καθε δεκαετια-
ειδικα για εσας τους δηλωμένους λατρες του καλού ήχου..
 


Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
.. η 4AD εχει αξιοπρεπη ηχο για hi-fi.. αλλα dead can dance ?! μεγαλη παρασκευη εχουμε;
Κοίτα χάζευα στο spotify και από Bulgarian voices πέρασα στη lisa gerrard και λέω δεν πάω μία βόλτα και από τα παλιά? μη νομίζεις μετά μπορεί να βάλω αρλέτα, δεν υπάρχει λογική στις επιλογές μου :D

Τη μεγάλη παρασκευή την περνάω με stephan micus …
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Εδώ δεν πρόκειται περί γραμματικής.αλλά περί...ιεροσυλίας εφόσον διακυβεύεται η ορθή απόδοση στο όνομα ενός σπουδαίου καλλιτέχνη.
Μάλιστα.. μάλιστα...
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Μάλιστα.. μάλιστα...
Αντί να χαίρεσαι για το πόσο πολύ προσέχω τα γραπτά σου και να μην παραποιείς κατά λάθος μουσικούς-σύμβολα,μου βγαίνεις και...παραπονιάρικος.

Θεωρώ όμως αυτονόητον,ότι άμα ο ίδιος είμαι τέτοιος παλιοχαρακτήρας και σε αδικώ εκ προμελέτης,κάτι τέτοιο δεν θα ήταν υποτιμητικό για σένα,αλλά μόνο για εκείνον που θα το έκανε. ;)
 

Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Αφήστε τις αντιπαραθέσεις.Ανοιξε πριν λίγο κάποιος θέμα ότι και καλά πήρε ενεργά και δεν του παίζουν καλα και κάτι τέτοια.Δεν κατάλαβα και καλά.Πάμε πάμε.
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.135
Reaction score
26.694
Αφήστε τις αντιπαραθέσεις.Ανοιξε πριν λίγο κάποιος θέμα ότι και καλά πήρε ενεργά και δεν του παίζουν καλα και κάτι τέτοια.Δεν κατάλαβα και καλά.Πάμε πάμε.
Ψάχνω και δεν το βρίσκω. Ένα λινκ?
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Αφήστε τις αντιπαραθέσεις.Ανοιξε πριν λίγο κάποιος θέμα ότι και καλά πήρε ενεργά και δεν του παίζουν καλα και κάτι τέτοια.Δεν κατάλαβα και καλά.Πάμε πάμε.
Δεν τα βλέπω για ενεργά.
 




Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ψάχνω και δεν το βρίσκω. Ένα λινκ?
Δεν τα βλέπω για ενεργά.
Εικάζω πως πρόκειται περί αυτού :
Αφήστε τις αντιπαραθέσεις.Ανοιξε πριν λίγο κάποιος θέμα ότι και καλά πήρε ενεργά και δεν του παίζουν καλα και κάτι τέτοια.Δεν κατάλαβα και καλά.Πάμε πάμε.
spmk,δεν μπορώ να προβλέψω πόσο μικρή μπορεί να είναι μια ζωή,γνωρίζω όμως κάθε στιγμή ότι είναι σίγουρα πολύ...αναπάντεχη η διαδρομή της για να έμεναν μαλωμένοι από μακριά άτομα με κοινά ενδιαφέροντα.

Γι αυτό και δεν γίνεται να...μάλωνα ο ίδιος με κανένα εκ των μελών... :drinks:
 
Last edited:


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Εγώ έβαλα dead can dance γιατί μου είπαν πως οι ηχογραφήσεις των 80's δεν ήταν καλές.
Δεν είπαμε ότι όλες είναι χάλια!!....
Οι dead can dance, όντως ξεχωρίζουν για την εποχή τους με τον πολύ καλό ήχο τους!..
Είναι λες και ηχογραφήθηκαν στα...60-70's!!
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.135
Reaction score
26.694
Εικάζω πως πρόκειται περί αυτού :
Αγόρασε ενεργά ο Γουτεμβέργιος? :laugh:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Οι dead can dance, όντως ξεχωρίζουν για την εποχή τους με τον πολύ καλό ήχο τους!..
Είναι λες και ηχογραφήθηκαν στα...60-70's!!
Χωρίς σαμπ τους Ντεντ κεν ντανς;
Αυτό θες να πάθουν τα ηχεία σου; (Και του κάθε Γιάννη)
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
μπερδεύεσαι ντοκ!
δεν έχω παλιοενεργά!! :dance2: :dance2:
πάρτε παθητικά λέμεεεε.....!!!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.202
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top