Βασικα για ισοσταθμιση χωρου


Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.008
Θα πρέπει να περιμένεις λίγο , να πάρω νέες μετρήσεις.
Σαφώς και δεν έδειξε τόσο στα 15-20hz, σε πρόγραμμα είδα τόσο.
 








Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Ο χώρος του είναι πολλά υποσχόμενος, αρκεί να αξιοποιηθεί... Μπύρες άκουσα.. :party: προσέχετε τον αριθμό, να έχετε πιστοποιητικό αντισωμάτων μόνο... :laugh:
 




Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Μπυρόνια δεν έχω πρόβλημα.. μπορεί να πιω και 4 τη φορά, και το κυριότερο δεν έχω καθόλου κοιλιά (έκανα ρίμα)! :p
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Αυτόν τον αγλήτη τον ΑΒΟΥΓΟΥΔΟΥ να μην τον φέρεις , γιατί καίει , εε , πίνει πολλές μπύρες.
κατσε να του το πω να σε :fuckyou:
....μολις επιστρεψουμε στην καθημερινοτητα μας θα τα πουμε ενα Σαββατο...;)

Μια φορά είχα πιει τσίπουρο και κόντεψα να πεθάνω, ήθελα να ξερα πως το πίνετε αυτό το πράμα; :idk:
ετσι οπως τα λεει ο αστροναυτης....
....βεβαια και με ελιτσα κανα τυρακι -τοματουλα σπεσιαλ ειναι...

Με καλό μεζεδάκι κατεβαινει άνετα!
Μπυρόνια δεν έχω πρόβλημα.. μπορεί να πιω και 4 τη φορά, και το κυριότερο δεν έχω καθόλου κοιλιά (έκανα ρίμα)! :p
μα εσυ δεν πινεις καημενε....απλα βρεχεις το στομα σου :laugh:
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Μια φορά είχα πιει τσίπουρο και κόντεψα να πεθάνω, ήθελα να ξερα πως το πίνετε αυτό το πράμα; :idk:
Δεν έχεις άδικο γιατί τα περισσότερα ούτε για εντριβή δεν κάνουν ( και ας μετράνε στα specs ).
Αν όμως δοκιμάσεις καμιά τσιπουράκλα που όχι μόνο μετράει αλλά έχει παραχθεί και σωστά δεν πρόκειται να ξαναπιείς τίποτε άλλο ποτέ σου ;)
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ευχαριστώ @Alfee24 !



Να τον ακούς το ντοκτορ διαχυσιο φίλε @toolman !!
Έχει κατάφερει να στήσει το απόλυτο μονοφωνικό εργαλείο, χρησιμοποιώντας 11 ηχεία και 4 σαμπ!!:gotcha::gotcha:
Ο άρχοντας της μονοφωνιας!!
Χρησιμοποιώντας δε όλα τα τελευταίας τεχνολογίας ματζουνια..δε το λες και μικρό επίτευγμα!..9:tongue::tongue:
Μπράβο!!
Μόλις έκανες την υπέρτατη φιλοφρόνηση για το setup του Ear.Διότι αυτός είναι ο αντικειμενικός σκοπός στα immersive setup...Η μονοφωνία υπό διαστάσεις...σφαιρικές με επίκεντρο τις θέσεις ακρόασης.

Alfee,o leandros...αλοιφή μας κάνει - έστω και άθελά του. ;)
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Δεν ξέρω αν σας απήντησε ο astronaut ("έτρεξα" το νήμα στα γρήγορα). Σας ξέφυγαν αρκετά χιλιοστά, προφανώς λόγω των ανοχών στο χαρτί, αλλά τίποτε το φοβερό. Μια χαρά.

View attachment 162401
Τι 'ναι αυτο το κολπο βρε παιδια ? Πως μου ξεφυγε 'μενα που ειμαι και χαϊεντας ?
Τι θα τα κανω αυτα τα μηκη ? να τα διαιρεσω ? τι ... ?
μου εξαφανισανε και το 5μετρο οι αμαχοι γττ μου ...
:(
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.106
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top