Εδώ τρέχουμε


Μηνύματα
15.012
Reaction score
20.746
Καλά τα τσωκόνια? Να τα πάρω για την καφετέρια? (μαρέσ η απόχρωση του κίτρινου που έχνε, το λόγκο τους βέβαια είναι για τον φούτσο ότι χειρότερο παίζει εκεί έξω μακάρι να έσβηνε να ήταν σκέτα τελείως)
Να ξες το λογκο αυτό είναι πολύ ψαγμένο, οι μεγάλοι αθλητές σαν και τα μένανε τετχια φοράνε.

Καλό ήταν αλλά υπάρχει μια ανακολουθία στα νούμερα, πχ το 43 στο triumph είναι ταμάμ , το 43 στο pro είναι στενό μπροστά , το 43 σε αυτά είναι φαρδύ μπροστά τύπου θα μπορούσε να μου κάνει το 42.5.
Κάτα τα άλλα πατάει καλά σε χώμα/λάσπη δεν γεμίσει στα τακούνια του οπότε ξαναπαταει χωρίς να γλυστράει αλλά δεν είναι για γυμνή πέτρα με υγρασία , εκεί γλυστράει αρκετά (το αναφέρω γιατί είδα αλλά που δεν γλυστράγανε τόσο και το γράφουν και στα σχόλια οι χρήστες.
Είναι άνετα αλλά τα βρήκα σχετικά μεγάλα μετά από λίγη χρήση.
Για καφέ είναι και γμω ειδικά αν πας σε τιποτα ψαγμενα άλση ή Καρπενήσι ασουμε νταξει θα είσαι πρώτη μούρη σε λέω.
 






Μηνύματα
9.775
Reaction score
1.827
Καλημέρα συντρεχτες! Σήμερα το μενού είχε long run 25k, με εναλλαγές ανά χιλιόμετρο στη ταχύτητα, για να μη βαριόμαστε!
 

Attachments



Μηνύματα
15.012
Reaction score
20.746
Μετά από καιρό ξανά στους δρόμους
Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/ytYwxjs6xxb

Δεν του φαινόταν , είχε κάτι ανηφόρια ζόρικα.
Η αντιβίωση έκανε δουλίτσα πάλι, γενικά δεν με ένοιαζε ούτε ο ρυθμός ούτε ο χρόνος, απαιτητικό 17αρι με 3.5χλμ χώμα μέχρι τον αρχαιολογικό χώρο.
Στο τέλος μπουφές με φρούτα , μπισκοτάκια, τυροπιτουλες από τους τοπικούς φούρνους, πολύ γραφικό με άρεσε !
Screenshot_2023-02-19-17-46-42-71_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg
 


Μηνύματα
15.012
Reaction score
20.746
προχθές ανέβηκα στο βνό στεγνός. Ότι ήπια στο σπίτι πριν φύγω και μετά στην επιστροφή.
όσοι πάνε με αυτοκίνητο στο runners point και κάνουν επαναλαμβανόμενες διαδρομές αφήνουν στο αυτοκίνητο πάνω ή σε διάφορα σημεία της διαδρομής τα μπουκαλάκια τους και έχουν να πίνουν.
επειδή με άνοιξε η όρεξη για βνό αλλά όχι επαναλαμβανόμενες διαδρομές και όχι να πάω μέχρι εκεί με αυτοκίνητο, σκέφτομαι για γιλέκο υδροδοσίας ή για ζώνη μέσης για ένα μπουκάλι.
υποψιάζομαι οτι το γιλέκο ναι μεν κουβαλάει αρκετό νερό αλλά όσο ανοίγει ο καιρός θα είναι σαν να κουβαλάς back pack όσον αφορά τον αερισμό, από την άλλη η ζώνη πρέπει να είναι πολύ καλή για να μην κάνει ντοίνγκ ντοίνγκ όσο τρέχεις.

απόψεις ιδέες;
το να μου κρατάει το μπουκάλι το κορίτσι είναι κάτι που δεν εξετάζεται σε αυτήν την περίοδο, πιο πιθανό να μου το φέρει στο κεφάλι ή απλά να μην έρθει ποτέ στο rendezvous point (πριν μου πει δεγμσ και εσύ και το τρέξιμό σου)
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
προχθές ανέβηκα στο βνό στεγνός. Ότι ήπια στο σπίτι πριν φύγω και μετά στην επιστροφή.
όσοι πάνε με αυτοκίνητο στο runners point και κάνουν επαναλαμβανόμενες διαδρομές αφήνουν στο αυτοκίνητο πάνω ή σε διάφορα σημεία της διαδρομής τα μπουκαλάκια τους και έχουν να πίνουν.
επειδή με άνοιξε η όρεξη για βνό αλλά όχι επαναλαμβανόμενες διαδρομές και όχι να πάω μέχρι εκεί με αυτοκίνητο, σκέφτομαι για γιλέκο υδροδοσίας ή για ζώνη μέσης για ένα μπουκάλι.
υποψιάζομαι οτι το γιλέκο ναι μεν κουβαλάει αρκετό νερό αλλά όσο ανοίγει ο καιρός θα είναι σαν να κουβαλάς back pack όσον αφορά τον αερισμό, από την άλλη η ζώνη πρέπει να είναι πολύ καλή για να μην κάνει ντοίνγκ ντοίνγκ όσο τρέχεις.

απόψεις ιδέες;
το να μου κρατάει το μπουκάλι το κορίτσι είναι κάτι που δεν εξετάζεται σε αυτήν την περίοδο, πιο πιθανό να μου το φέρει στο κεφάλι ή απλά να μην έρθει ποτέ στο rendezvous point (πριν μου πει δεγμσ και εσύ και το τρέξιμό σου)
Είμαι στην ίδια φάση. Πήγα Σάββατο και χτες Δευτέρα. Χτες ειδικά πέθανα κορακιασα οπότε ψαχνω να βρω και γω λύση πέρα από το να αφήνω μπουκάλια μιας και δεν έχω όρεξη να πηγαινω με το αμάξι
 





Μηνύματα
15.012
Reaction score
20.746
560ml το μπουκαλάκι της, από το τίποτα είναι κάτι, θεωρητικά μπορεί να πάρει και το κλασσικό 750άρι μπουκάλι επίσης θεωρητικά όμως θα το αισθάνεσαι πιο άβολα από το δικό της το εργονομικό.
 

Μηνύματα
1.381
Reaction score
1.158
Αν δεις βίντεο το μπουκάλι είναι εργονομικα σχεδιασμένο (κάνει καμπύλη) για να μη σε ενοχλεί. Λογικά εμένα μου αρκεί. Όπως λες από το τπτ αυτό θα είναι τέλειο. Θα τη παραγγείλω μάλλον
 

Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175

πχ ...

έχει και η osprey μια ωραία που δεν την βρίσκω Ελλάδα
Έλα να σε δώσω μία παρόμοια (noname εννοείται) για να δείς αν σου κάνει πριν αγοράσεις οτιδήποτε.

ΥΓ ξεκινάω τρέξιμο σήμερα, σας θέλω σε ετοιμότητα....
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.340
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top