Ενεργά Ηχεία

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.844
Reaction score
77.422
προσεχε καλα εσυ...γιατι μπορει να τους αρμεγεις σα παχιες αγελαδες... καθε φορα που τους πεφτει.. ο σερβερ... αλλα μη νομιζεις οτι τρωμε κουτοχορτο...εμεις οι απεξω... :smoke:
εχε χαρη που εχω αναγκη τα λεφτα για συναυλιες ..
και στη ζητιανιά θα έβγαινα για να δω αυτό το κατ0ύρημα σε βίντεο και το Τοολανδρο να τρέχει σαν τον μούτσο να σκουπίζει :laugh: :cry: :lolsign:
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
View attachment 154500

Έμεις οι τελευταίοι των βινυλιακων θα αποτρέψουμε τις ορδές των βαρβάρων που φέρουν ενεργά, ήδη απλωσαμε στον δρόμο τους καλώδια για να σκονταψουν και να πεσουν σε βελόνες που σκορπισαμε στο διάβα τους. :biggrin::biggrin:

Το διάβασα, ωραίο μυθιστόρημα, έχει και δράκο στο τέλος :biggrin::biggrin:
Πρόσεξε μόνο ....μη μπουρδουκλωθεις και πέσεις σε ακυρώσεις από τις superdooperextraspecialultrahiend τσουβαλομπασοπαγιδες στο χώρο σου και δε σε σώζει μετά ούτε η ενεργή ισοστάθμιση!! @Ν.Κ. !!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.844
Reaction score
77.422
πονάει ακόμα το Toolανδρο από τη μεσημεριανή ατάκα.... :cry:
θα στρώσει που θα πάει...
στην αρχή είναι η άρνηση:roflmao:
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
δίνω 100 να πάει σπίτι του Τουlανδρο και να του κατουρήσει το μοτέρ στα πλακάκια....αλλά θέλω να χει πιει 3-4 μπύρες πριν....να ρέει το πράμα κάνα 5λεπτο :cry: :lolsign:
Ρε Χάρη,
Ή μήπως να σε προσφωνω όπως συμφωνήσαμε???... Το μοτέρ δεν είναι εκεί μαναμ... γιατί μπερδευεσε??
Δεν έχεις ξαναδεί πικάπ στη ζωή σου??Αυτό που είναι στο πάτωμα είναι η τροφοδοσία του μοτέρ!!... τώρα αν το κατουραγε θα ..τσιγαριζε το "εργαλείο" του ο σκυλακος.
Πολύ ρεύμα μαναμ!!
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
πονάει ακόμα το Toolανδρο από τη μεσημεριανή ατάκα.... :cry:
θα στρώσει που θα πάει...
στην αρχή είναι η άρνηση:roflmao:
Διακρίνω μια σύγχυση στη σκέψη σου Χάρη???
Πονάς πολύ αγόρι μ??
Ποιος σε στεναχώρησε??
Ποιος σε πλήγωσε Χάρη??
Πες τα όλα!!
μετά είναι ο Θυμός :biggrin:
Θυμωσες??
Γιατί βρε??
Τι σου έκαναν??
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.554
Reaction score
37.810
... κι εγώ, 40 χρόνια προτιμώ να μην έχω δίκιο, μα δεν μού κάνει το χατήρι
στο πνευμα του Raymond Chandler...ελεγε κατι σχετικο... για τη λαθος ζωη ... γενικοτερα.. + ωρα για ουρανιο τοκσοοοοοοοο αθλιοτητας ........
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.217
Reaction score
26.981
.... μηπως ειναι προτιμοτερο σε αφροντιστους χωρους το δικαναλο, οχι τοσο για την οποια διαφορα σε RT requirement, αλλα για την (εμφυτη) αδυναμια αποδοσης-ποσο μαλλον παθητικο (...)- (σε οτι μπορει να ειναι αυτο απο σταθμες εως αποκριση συχνοτητων- εκτος χαλιεντικων ορων οπως αναλυση, χροιες, πχοιοτητα και τα ρεστα παγωτο) ?
... και μηπως, επαναπαυομαστε στην αρχη (οχι υπο την ενοια της θεμελιωδους, αλλα της αρχης διχως τελος.. και προφανως χωρις ακομα κατευθυνση τολμω να πω.. ) της ακροαματικης διαδικασιας, και δε προχωραμε σε νεα προβληματα και νεες λυσεις δηλαδη ? (μτφ. στο παλιο γνωστο παραδοσιακο σεταπιον, ετσι μας μαθανε, και αυτο κανουμε ) - και οποία η προοδος ?
Μπούτχιαααα!!! Βγες αμέσως απ' τη μαϊμού!!!!!!!!!!

Παίδες, αν βάλουμε τον Γιάνννη απέναντι απ τον Λέανδρο και του αντιστρεψουμε την φάση, νομίζω θα αλληλοεξουδετερωθουν. :biggrin::biggrin:
Καταπληκτικό!!!!! :king:
πΧοιοοο...
ζευγος ηχειων
... ??? :eek::eek::eek::gotcha:
Μονό ηχείο λέμε. Στημένο σε ένα παράλληλο σύμπαν, σε ένα παράλληλο δωμάτιο, ανάμεσα σε δύο παράλληλους καθρέφτες :cry::cry::cry:
 
Last edited:

Μηνύματα
2.228
Reaction score
2.743
Σου έχει περάσει από το μυαλό ότι το παιχνίδι είναι στημένο......... :thumbsdown:
Τροφή για σκέψη...........
Δε νομίζω...
Τι; σαν τις παλιές καλές εποχές που γεμίζανε τους servers του irc με screens ή bot;
Λες οι γιαννννης και λεανδρούκος να είναι bot ή ρομπότ;
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.554
Reaction score
37.810
παλιές καλές εποχές που γεμίζανε τους servers του irc με screens ή bot;
δεν ειναι παλιες καλες εποχες...ειναι κακες ψυχρες πσηφιακες και αναποδες... (γεμισαμε ανθρωποειδη ναι σιγουρο)
... ??? :eek::eek::eek::gotcha:
Μονό ηχείο λέμε. Στημένο σε ένα παράλληλο σύμπαν, σε ένα παράλληλο δωμάτιο, ανάμεσα σε δύο παράλληλους καθρέφτες :cry::cry::cry:
...σε ενα σπειροειδη χωρο..παραπληγεντως (για να ειμαι πολιτικλι κορεκτ) συμπαντως... και παλι την αληθεια περιγραφω....
 
Last edited:

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Δε νομίζω...
Τι; σαν τις παλιές καλές εποχές που γεμίζανε τους servers του irc με screens ή bot;
Λες οι γιαννννης και λεανδρούκος να είναι bot ή ρομπότ;
Μπορει....

Απο την αλλη ειναι σιγουρο οτι γεμισαμε με ενεργα του κιλου και επεξεργαστες της οκας εδω μεσα και νομιζετε οτι ακουτε σωστη μουσικη επιδη εχετε και ενα σαμπ του διακοσαρικου!
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Μπορει....

Απο την αλλη ειναι σιγουρο οτι γεμισαμε με ενεργα του κιλου και επεξεργαστες της οκας εδω μεσα και νομιζετε οτι ακουτε σωστη μουσικη επιδη εχετε και ενα σαμπ του διακοσαρικου!
Βρε Γιάννη άσε το παιδί κι εσύ...
Ακούει τη μουσικουλα του από το κινητό του, μέσω του minix neo u1 με το επαναφορτιζόμενο Bluetooth ηχειακι του και μπορεί εμπεριστατωμένα να εκφέρει την άποψη και γνώση του απλόχερα στο φόρουμ ως γνώστης:sneaky::sneaky: πλέον του τι σημαίνει καλός ήχος!!..
Κοινωνικό έργο κάνει..μην είσαι σκληρός μαζί του!!! :smile:
 
Last edited:

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Έτσι! Όταν τελειώνουν τα επιχειρήματα (τα ποια???) κι οι αποδείξεις :rofl: :rofl: αρχίζουν οι μαλακίες...
Αυτα:Αν σου πιασω κουβεντα για ηχεια και ακουστικη χωρου,απο το πρωτο λεπτα θα με κοιτας σαν μπουφος με γουρλωμενα ματια!

Πηγαινε ποσταρε στα ανεκδοτα και στα φαγητα.Εκει κατι θα ξερεις.
Βρε Γιάννη άσε το παιδί κι εσύ...
Ακούει τη μουσικουλα του από το κινητό του, με το επαναφορτιζόμενο Bluetooth ηχειακι του και μπορεί εμπεριστατωμένα να εκφέρει την άποψη και γνώση του απλόχερα στο φόρουμ ως γνώστης:sneaky::sneaky: πλέον του τι σημαίνει καλός ήχος!!..
Κοινωνικό έργο κάνει..μην είσαι σκληρός μαζί του!!! :smile:
Ενεργο ειναι και αυτο.Δεν εχεις το δικαιωμα να του την πεις!!!Σε παρακαλω!! :cry:
 

Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.800
Αυτα:Αν σου πιασω κουβεντα για ηχεια και ακουστικη χωρου,απο το πρωτο λεπτα θα με κοιτας σαν μπουφος με γουρλωμενα ματια!

Πηγαινε ποσταρε στα ανεκδοτα και στα φαγητα.Εκει κατι θα ξερεις.
Επειδή δεν θα στο πει αυτό ο wizzy ( όπως δεν θα στο έλεγα κι εγώ αν ήμουν στη θέση του ), έχεις σκεφτεί ότι το σετάπ σου είναι μια τρίχα απο τα @@ του συστήματος του wizzy...? για τη δε περιποίηση του χώρου δεν το συζητώ, μιλάνε οι μετρήσεις.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.948
Reaction score
20.455
Αυτα:Αν σου πιασω κουβεντα για ηχεια και ακουστικη χωρου,απο το πρωτο λεπτα θα με κοιτας σαν μπουφος με γουρλωμενα ματια!

Πηγαινε ποσταρε στα ανεκδοτα και στα φαγητα.Εκει κατι θα ξερεις.
Έλα, για πιάσε μου κουβέρτα...εεε, sorry, κουβέντα ήθελα να πω.
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
έχεις σκεφτεί ότι το σετάπ σου είναι μια τρίχα απο τα @@ του συστήματος του...
αυτή ακριβώς είναι και η διαφορά του συστήματος του @maiknight από το σύστημα του Γιάνννη στον οποίο και αρχικώς απάντησε ο Γιάνννης...αλά μη το κάνουμε θέμα! :sneaky:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.567
Μηνύματα
2.865.757
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top