Ηχεία και ηλεκτρική εμπέδηση

Μηνύματα
154
Reaction score
34
Πολύ μεγάλη διαφορά με τον Yamaxa,έ έχει άλλα αποθέματα ισχύος και τα ηχεία είναι λατρεία !!! Δεν το περίμενα να έχει τόσα μπάσα!!!
Έχω αναθεωρήσει για τον ενησχητη τον Yamaxa βαράει αληπητα στο 0.00 και πέζω από τηλεόραση και είμαι μόνος τωρα και....το έχω βάλει στο Neo 6 music Dts δεν το τερματιζω και νομίζω ότι θέλω πιο μεγάλο σπίτι....
[DOUBLEPOST=1563530513][/DOUBLEPOST]
Έχω αναθεωρήσει για τον ενησχητη τον Yamaxa βαράει αληπητα στο 0.00 και πέζω από τηλεόραση και είμαι μόνος τωρα και....το έχω βάλει στο Neo 6 music Dts δεν το τερματιζω και νομίζω ότι θέλω πιο μεγάλο σπίτι....
Δεν ξέρω αν πρέπει να φτιάξω το σαμπ και πος να το ακούσω? Νομίζω ότι θα πέσουν οι σωφαδες...για μένα έχουν πολύ επητηχια τα ηχεία που έφτιαξα,μένει ένα Κρος στα από πάνω στα μάστερ!!!
[DOUBLEPOST=1563530703][/DOUBLEPOST]
Έχω αναθεωρήσει για τον ενησχητη τον Yamaxa βαράει αληπητα στο 0.00 και πέζω από τηλεόραση και είμαι μόνος τωρα και....το έχω βάλει στο Neo 6 music Dts δεν το τερματιζω και νομίζω ότι θέλω πιο μεγάλο σπίτι....
[DOUBLEPOST=1563530513][/DOUBLEPOST]
Δεν ξέρω αν πρέπει να φτιάξω το σαμπ και πος να το ακούσω? Νομίζω ότι θα πέσουν οι σωφαδες...για μένα έχουν πολύ επητηχια τα ηχεία που έφτιαξα,μένει ένα Κρος στα από πάνω στα μάστερ!!!
Δεν γίνεται να βγάζουν τόσο μπάσο τα Fenton που το βρησκουν??
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.528
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top