Μετά από καιρό...

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.957
Reaction score
6.679
Ειναι μεσα στο quote στο #135.
Έχεις δίκιο, δεν το είδα.
Ευχαριστώ πολύ!
 


Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
Μονο το κοντρα πλακε εννοω ετσι?
Οχι ολη η κατασκευη.

Εδω εχει λεπτομερειες

Ααα, βρηκα το εξελακι :geek: ... 35€ το ενα φυλλο κοντρα πλακε 1,20x0,60. Κομμενο και λουστραρισμενο (και απο τις δυο πλευρες (σαν το ψησιμο των ψαριων ενα πραμα :gotcha: ))
Τσάμπα πραγματικά. Τόσο τσάμπα που είναι για να τα πετάξω τα δικά μου και να πάρω τέτοια και εγώ. Βέβαια είναι διαφορετικές κατασκευές και αυτή που έχω φτιάξει εγώ κάνει μεγαλυτερη απορρόφηση αλλά για τόσο τσάμπα προτιμούσα τα δικά σου με χίλια. Άσε που το αισθητικό αποτέλεσμα δεν μπορεί να συγκριθεί.
 


Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Τσάμπα πραγματικά. Τόσο τσάμπα που είναι για να τα πετάξω τα δικά μου και να πάρω τέτοια και εγώ. Βέβαια είναι διαφορετικές κατασκευές και αυτή που έχω φτιάξει εγώ κάνει μεγαλυτερη απορρόφηση αλλά για τόσο τσάμπα προτιμούσα τα δικά σου με χίλια. Άσε που το αισθητικό αποτέλεσμα δεν μπορεί να συγκριθεί.
Ναι, αλλα αλλη αισθηση να το κοιτας και να λες "εγω το εφτιαξα αυτο".
Προχωρα, καλα το πας.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.659
Τσάμπα πραγματικά. Τόσο τσάμπα που είναι για να τα πετάξω τα δικά μου και να πάρω τέτοια και εγώ. Βέβαια είναι διαφορετικές κατασκευές και αυτή που έχω φτιάξει εγώ κάνει μεγαλυτερη απορρόφηση αλλά για τόσο τσάμπα προτιμούσα τα δικά σου με χίλια. Άσε που το αισθητικό αποτέλεσμα δεν μπορεί να συγκριθεί.
Μετά από τόσα εκατομμύρια τρύπες θα τα πετάξεις;
Αμαρτία.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.663
Εγώ προτιμάω τις δικές σου με τις τρύπες.

Άμα ήμουνα νέος σαν εσένα, θα τα έκανα χωρίς δεύτερη σκέψη.

Αλλά άμα ήταν να κάνω τέτοια για μένα τώρα;
Τώρα; στα γεράματα; ούτε μια στο εκατομμύριο δε θα καθόμουν να φτιάξω τόσες τρύπες δεν παίζει ούτε για ανέκδοτο.

Θα πλήρωνα όσο πάει το μαλλί κι ας ήταν σα του Άκη, μακροστενες.
Δε πα στο δγιαλο το αρτισιξτι..
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ναι, αλλα αλλη αισθηση να το κοιτας και να λες "εγω το εφτιαξα αυτο".
Προχωρα, καλα το πας.
Σωστά , αλλά δεν συμβαίνει σε όλους εγώ ας πούμε κάθε φορά που θα τα έβλεπα θα άκουγα ένα τρυπάνι στ'αυτιά μου!:roflmao:
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Σωστά , αλλά δεν συμβαίνει σε όλους εγώ ας πούμε κάθε φορά που θα τα έβλεπα θα άκουγα ένα τρυπάνι στ'αυτιά μου!:roflmao:
1.0παιζει τετράδα ακουστικών in EAR με κάτω του 1,5 ευρω (θα ακούς μετά μόνο την καρδιά σου)
2.1εχει εκπαιδευτεί ήδη από τα ιού ιού του rew. :laugh:
2.2Γενικα, απορω με την απορία σας για την υπομονή του, τα ιού ιού, μέτρα ρυθμισε/ μετακίνησε σαμπ δε λέμε τίποτε; :gotcha:
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Μετά από τόσα εκατομμύρια τρύπες θα τα πετάξεις;
Αμαρτία.
Αμαρτία, θα πιαστεί η μέση του.

@Alexandros1986, στείλε με πμ πού μένεις και θα έρθω να σε απαλλάξω εγώ από τη σαβούρα. 😊
 

Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
Σήμερα παρέλαβα από τον @marios τα πανελακια που τα έβαψε με λάκα ίδιο χρώμα με τα σαμπ μου. Το αποτέλεσμα τέλειο όπως πάντα και θα ήθελα σε αυτό το σημείο να ευχαριστήσω τον Μάριο για την βοήθεια του.
Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στον @Μελίδης Μιχάλης για την καταπληκτική βάση του προτζεκτορα που μου έφτιαξε και θα την παρουσιάσω σε μελλοντική στιγμη μόλις είναι όλα έτοιμα.
IMG_20211209_005517.jpg
IMG_20211209_005440.jpg
IMG_20211209_002052.jpg
IMG_20211209_002036.jpg
 
Last edited:

Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
O Αγιος Βασιλης φετος ηρθε πιο νωρις. Ημουν πολυ καλο παιδι ειπε αλλα λογω covid επεσαν περικοπες και δεν εβγαινε να μου παρει pre pro που του ειχα ζητησει, οποτε τουλαχιστον ειπε να μου φερει αλλα δυο σαμπγουφερ.
 









ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.163
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top