Μια απλή ερώτηση

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.869
Reaction score
5.854
Το λοιπό: Ο ΚουΦού το θέλει και το παραθέλει το κσύλο του για ν' αθρωπίσει μνιανολιά! :bigboss: :tongue:

Τσι προάλλες βρεθήκαμε για να μου δώκει δγυό πιπιρόλια που είχε λάβει εντός ενός Ζάπειου πακέτου. Του λέω: ήντα κάνει να σου δίνω; Μου λέει κάτι αστείο... Του λέω: τόσο κάνει το ένα - όχι τα δγυό. Τέσπα άκρη δεν εβρήκαμε γιατί και ο άλλος, ο Ζαπαράδεχτος, δε μου είχε πει πόσο κάνουν τα πιπιρόλια.

Στο διατάφτα, μου λέει ο Κουφού: Καλλιά να μου χρωστάς παρά να σου χρωστώ! Ήμασταν και σε δημόσιο χώρο, γεμάτο κόζμο (στα λιοντάργια), και, όπως καταλαβαίνεις, δεν μπορούσα να καταφύγω στη ... δύναμη τση πειθούς. :sneaky: :showingbiceps: :punish:

Ενυγουέη ... καλή η ιδέα να κσανακατέβεις (ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ όμως για να έχουμε ελεφθερία "κινήσεων"), μαζί με το ακριβό Τριννοβιόφωνο, ώστε να σάσουμε το καινούργιο, Made in Zapan, σετάπιον του Δγιονύση (του Πούτση, θα το έχει παραλάβει μέχρι τότε) και να ακούσεις και ένα (παράνομο) 2.1 σετάπιον που ... σκάβει. ;) Η υπόγα του Πίπιτζη είναι πολύ φιλόκσενη (και αναβαθμιζμένη απ΄ αφτά που δγιαβάζω) και οι Αρχάνες είναι ένα τσιγάρο δρόμος. Κάμε λοιπόν τα κουμάντα σου. :drinks:
Η υπογα έχει αναβαθμιστεί σε βαθμό που δεν θα το πιστεύεις μετά το χεριασμα του Καστρουνη:hi::hi: όταν θα ακούσεις το δικαναλο με το Sub θα καταλάβεις ... .
Για ταινίες το λίγο που είδα γιατί είμαι εδώ και μια βδομάδα Ροδο ήταν μοναδικό.
Επιστρέφω Δευτέρα περιμένω μέχρι την άλλη βδομάδα κάτι που έχω παραγγείλει και μόλις τοποθετηθεί είστε όλοι καλεσμένοι, για να καταλάβετε τι σημαίνει σωστή ρύθμιση από μετρ του είδους και φροντίδα του χώρου! !
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Παράγω, αόκνως, Mehrwert όντας εγκλωβιζμένος, ως just another brick in the wall, στον ακόλουθο αναπόδραστο (και φαύλο) κύκλο:

Παράτα τον Μαρκς και πχιασε τον Σπενσερ.. :p
 

A

AKARL

Guest
Η υπογα έχει αναβαθμιστεί σε βαθμό που δεν θα το πιστεύεις μετά το χεριασμα του Καστρουνη:hi::hi: όταν θα ακούσεις το δικαναλο με το Sub θα καταλάβεις ... .
Μαρή ΣΟΥΠΧΙΑ είχες κανονίσει ραντεβού με τον καλιμπρατόρε στα χωστά κι' αχνιά μουρμού σ' εμάς, έτσι; Ήντα φοβήθηκες, να σου τόνε φάμε ήθελε καημένη; Μνιά πσιλοαρπαχτή, στα όρθια που λέει ο λόγος, θα κανονίζαμε κι εμείς οι καπσερές... :punish:

Καλορίζικη η φωλίτσα! Ρίξε σύρμα... :drinks: :)

Παράτα τον Μαρκς και πχιασε τον Σπενσερ.. :p
Ου να μου χαθείς κσεπουgλημέgνη ρεβιζιόνα. Ηντάγινε, σε κάμανε πράμα σουπερβάϊζορ και το 'χεις δει αgλλιώς το ποίημα σύντροφε Χαρούgλη; :fuckyou: :tongue:
 
Last edited by a moderator:

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Τι διαολο, αυτος ο Καστρουνης βρισκεται παντου ταυτοχρονα; Θεσ/νικη, Κρητη, Αθηνα; Μηπως διακτινιζεται; Ή μηπως εχει παραρτηματα σ' ολη την ελλαδα; Ουτε ο Τομυ Χιλφιγκερ να ητανε.:D:D:D
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.400
Reaction score
125.578
κάτι που έχω παραγγείλει και μόλις τοποθετηθεί είστε όλοι καλεσμένοι
Βρήκε τις κατάλληλες θέσεις για τους φίλους επισκέπτες στο χομ σινεμα:


Χωρίς να λείπουν τα διακοσμητικά στοιχεία δεξιά αριστερά:


Εγώ θα πρότεινα το εξής σχέδιο για τον τοίχο, είτε για διακόσμηση είτε για δισκους:



Που κάνει κι ωραίο σκάτερινγκ! ;)
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.869
Reaction score
5.854
Τι διαολο, αυτος ο Καστρουνης βρισκεται παντου ταυτοχρονα; Θεσ/νικη, Κρητη, Αθηνα; Μηπως διακτινιζεται; Ή μηπως εχει παραρτηματα σ' ολη την ελλαδα; Ουτε ο Τομυ Χιλφιγκερ να ητανε.:D:D:D
Είναι μοναδικός από Ηράκλειο ξεκίνησε και έφυγε για Θεσσαλονίκη :D
[DOUBLEPOST=1554552772][/DOUBLEPOST]
Βρήκε τις κατάλληλες θέσεις για τους φίλους επισκέπτες στο χομ σινεμα:


Χωρίς να λείπουν τα διακοσμητικά στοιχεία δεξιά αριστερά:


Εγώ θα πρότεινα το εξής σχέδιο για τον τοίχο, είτε για διακόσμηση είτε για δισκους:



Που κάνει κι ωραίο σκάτερινγκ! ;)
:lol::lol::lol:
[DOUBLEPOST=1554552811][/DOUBLEPOST]
Τι φουστης.... :p:D
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Εγω λεω ν' αναλλαβει ο νταλιμπαν - απου 'χει και εξειδικευση σε 'τανα τα θεματα - να καταχεριασει τον κουφου (με φωτο), το αργοτερο μεχρι το πασχα.
Τοιουτως προκυφτουσιν δυο τινα .
1. ο κουφου δα παρετησει ετουσας τσι μοναστικους κουνφουκιανισμους και λοιπα απομονωτικα παραμυθια και θα μας ε' καμει καμποσα hiend φροντιστηρια (με φωτο).
2. ο αυθιας δα τρεξει προς υπερασπιση του εν class D αδελφου αυτου και ετσα δα μας εδωθει η ευκαιρια να τονε δουμε να τρωει τ' αρνι με το μαχαιροπηρουνο (φημες λενε ...).

υ.γ.
η αρχανα ειναι ανοιχτη απογεματα για ακροασεις ΥΠΕΡυψηλης πιστοτητος ,μεχρι 85db ομως στη θεση ακροασης ,καθως το κονγκλαβιο των σοφων του βορα μου 'χει απαγορεψει να παιζω πανω απο ενα βατ.
(φερτε τσι καρεκλες σας - εγω 'χω μια-μιση κι ενα κουτσουρο (μικρο))
 





Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Οι γυναικες μας επαε δεν εχουνε ετσα αναστολες, μουδε στο κρεας, μουδε να το φανε ετσα που του πρεπει - με τα χερια ! Σικατες - καλοντυμενες με τσι σταυρους και τα βραχιολια ντωνε αρπαζουνε οϊ μονο το κομματι μα και τη πιατελα και του δινουνε και καταλαβαινει ... και τα κρασα ντωνε πινουνε και σπουνε και το ποτηρι (στην ωρα ντου) χαμε - αλλα περα περα να μη παθουνε πραμα τα κοπελια.
Αλλα τα κανουνε τανα στσι καταλληλους τοπους βεβαια.Πουχου στσι αγιας μαρινας πηγαινετε στη ζωμινθο απου κανουνε λειτουργια οι φασουλαδες - εισαστε καλεσμενοι μονο απου επερασετε - και δειτε με τα μαθια σας ... κι ενα μικρο τιπ ... μη περιμενετε για το αντικρυστο και 'φησετε το τσιγαριαστο ...
:drinks:
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Οι γυναικες μας επαε δεν εχουνε ετσα αναστολες, μουδε στο κρεας, μουδε να το φανε ετσα που του πρεπει - με τα χερια ! Σικατες - καλοντυμενες με τσι σταυρους και τα βραχιολια ντωνε αρπαζουνε οϊ μονο το κομματι μα και τη πιατελα και του δινουνε και καταλαβαινει ... και τα κρασα ντωνε πινουνε και σπουνε και το ποτηρι (στην ωρα ντου) χαμε - αλλα περα περα να μη παθουνε πραμα τα κοπελια.
:drinks:
Τις εχετε κανει σαν τα μουτρα σας τις καημενες τις γυναικες. Μονο κακη επιρροη ειναι οι αντρες για τις γυναικες αλλα ας μην επεκταθω...:p:p
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Τις εχετε κανει σαν τα μουτρα σας τις καημενες τις γυναικες. Μονο κακη επιρροη ειναι οι αντρες για τις γυναικες αλλα ας μην επεκταθω...:p:p
Μ' αρεσει οταν μιλας βρωμικα ! καουντ μι ιν !!! :drinks:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.864
Reaction score
77.466
Ναι...ντρεπομαι αλλά τρωω λουκανικο μεγαλη παρασκευή...









...βραστό ομως:D:D
θα μας τα πεις μετά με λεπτομέρειες...:whistling:πάω στο δίπλα με τα ακουστικά....απάντησε ο μέδουσος :p:roflmao:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Παιδια μια προταση για πληχτρολογιο παρακαλω, ανοιξε μια μπαταρια σ αυτο που ειχα και μου το αυτωσε ... φτηνο και με φωτακια στα πληχτρα ει δυνατον ...
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
... επισης εχω ενα δισκο φλακ που μου πεψε ο θεος απο τον ουρανο και δε μου βγανει τσι τιτλους τω τραγουδιων μουδε του αλμπουμ μουδε του καλλιτεχνη ενω υπαρχουν στσι ιδιοτητες ....μου λεει Could not update tags (File is already in use) on: φουμπαρ .... πειτε και καμμια ιδεα για πληχτρολογιο γιατι γραφω απ το εικονικό και ζοριζομαι ...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.934
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top