Οδηγός αγοράς ενεργών ηχείων

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.965
Reaction score
20.486
το ενδιαφερων ειναι οτι δε μετραει μονο αποσταση 8-)

Πόση γαματοσύνη ποια από αυτήν την εταιρία, πόση; Δεν αντέχεται άλλο...

Υ.Γ.: Πώς μπορούν να αποκτήσουν κι άλλοι αυτό το μέτρο; :biggrin:
 


Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Πόση γαματοσύνη ποια από αυτήν την εταιρία, πόση; Δεν αντέχεται άλλο...

Υ.Γ.: Πώς μπορούν να αποκτήσουν κι άλλοι αυτό το μέτρο; :biggrin:
Ναι, καλό είναι δε λέω, αλλά άμα κάνει 250 όπως είπαν, θα σου κάνω εγώ ένα χειροποίητο κανονικό μέτρο με το μαρκαδοράκι στην προνομιακή τιμή των 175,5 ευρώ.
EDIT: Τώρα είδα ότι κάνει 19... Μπούρδες. Δεν είναι ακριβείας με τόσα λεφτά.
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
... κυριολεκτκα μετρησεις !!
πως να ξερουν πως παιζει , γιατι να ξερουν ? και που τους χρειαζεται ?
-ωρες ωρες εχω σκεφτει πως μπορει να ειναι καποιος χαλιεντας απο κοντα, καθοτι δεν εχω γνωρισει καποιο τετοιο ειδος απο κοντα (και στο φορουμ δεν ειμαι σιγουρος για την υπαρξη τετοιων), μεχρι να ολοκληρωθει βεβαια η σκεψη την εχω απορριψει.
:headbang:
Άπαιχτο το παρελκόμενο που πόσταρες και δείχνει πόσο ανούσια φαντάζουν τα συνήθη χαϊενδικά παρελκόμενα (καλωδιακού κυρίως χαρακτήρα) που έχουμε υπ'όψιν...Κάπου όμως μου φαίνεται να συγχέουν τα Hz με τα cm...

Άμα πάντως ψάχνεις με το φανάρι ως μαϊμουδένιος...Διογένης χαλιεντά εδώ πέρα,δηλώνω παρών...Παρά την ύπαρξη του μέτρου θα προτιμούσα να εκτελώ ίδιος διάφορους ακουστικούς υπολογισμούς με παλαιομοδίτικο τρόπο...Deep down & Dirty...

 
Last edited:


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.565
Reaction score
37.864
Άπαιχτο το παρελκόμενο που πόσταρες και δείχνει πόσο ανούσια φαντάζουν τα συνήθη χαϊενδικά παρελκόμενα (καλωδιακού κυρίως χαρακτήρα) που έχουμε υπ'όψιν...Κάπου όμως μου φαίνεται να συγχέουν τα Hz με τα cm...

Άμα πάντως ψάχνεις με το φανάρι ως μαϊμουδένιος...Διογένης χαλιεντά εδώ πέρα,δηλώνω παρών...Παρά την ύπαρξη του μέτρου θα προτιμούσα να εκτελώ ίδιος διάφορους ακουστικούς υπολογισμούς με παλαιομοδίτικο τρόπο...Deep down & Dirty...

... ντεφινατλι νο Σερ, γιου γκοτ μπρεινζ(and music,muzak) .. γιου κανοτ μπι χαλιενταζ... 🐒
(..ασε που ειμαι πεποισμενος οτι σιγουρο δεν ακουνε Μινιστρυ)
 
Last edited:



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.394
Reaction score
125.548
Πολύ φανατισμό με τη genelec διακρίνω αλλά όταν πάτε ταμείο άλλη μάρκα έρχεται στο γκισέ...κατά το αλλού τρως ,αλλου πίνεις ,αλλού πας και τον δινεις;)
Μεγάλη αλήθεια. ;)

Ωστόσο, το εν λόγω μέτρο, καθότι λογικής τιμής, είναι ωραίο δώρο για χαϊεντάδες, είτε από τον αγιοβασίλη, είτε σε ονομαστικές εορτές.

Μέτρο προσγείωσης στην πραγματικότητα..
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.394
Reaction score
125.548
αποσταση 70-80-90 εκατοστα αναλογα τη σταση του σωματως.. να προτιμησω 5ιντο ή 6 ιντσο?
Κάνουν και τα δύο.
Δες spl, όποιο έχει πιο πολλά, κερδάει.
Αν είναι πρακτικά όμοια;
Πάρε το πιο όμορφο. 8-)
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.394
Reaction score
125.548





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.604
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top