Οι αδερφοί -όχι Γκριμ- της Grimm Audio και για την πιστότητα,o L o S και ο 1. Όλο μαζί?





Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Βρε που να σου ισιωσει η κυρτή οθόνη...:p
Οσο και να επιμενεις...
ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΑΜΠΡΟ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗ!!!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
-Μα τον αγαπάω μπαμπάκα. Θα τον πάρω, θα τον πάρω, θα τον πάρω, αλλιώς θα πάρω ασπιρίνες.



Θα έχει κάνει και τατού.
 




Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ενας μοντ να αφαιρεσει τα οφ τοπικ...
κατι ασχετα μηνυματα που μιλανε για κατι grimm audio...
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Μου κάνει αλγεινή εντύπωση οτι εν ωρα Μουντιάλ γράφετε οφ τοπικ και μάλιστα αρκετοί .
Μόνο το σπόϊλερ αθλητικού περιεχομένου έχει σχετική αξία .:whistling:
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Μου κάνει αλγεινή εντύπωση οτι εν ωρα Μουντιάλ γράφετε οφ τοπικ και μάλιστα αρκετοί .
Μόνο το σπόϊλερ αθλητικού περιεχομένου έχει σχετική αξία .:whistling:
Φυσικα και εχει αξια...
Ξερεις ποσο στοιχιζουν 4 κιλα σιλικονη?:D
 

Y

Yiannis_B

Guest
Μου κάνει αλγεινή εντύπωση οτι εν ωρα Μουντιάλ γράφετε οφ τοπικ και μάλιστα αρκετοί .
:rolleyes:

Ο τελευταίος αγώνας που είδα, ήταν όταν ήμουν στο δημοτικό, σκαρφαλωμένος στην Γορίτσα για να δω τον Ολυμπιακό Βόλου.

 
Last edited by a moderator:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
...ο τρόπος προσέγγισης με αφήνει αδιάφορο, έχει πολλά κουσούρια και εξαρτάται από τις ρυθμίσεις (ο συντομότερος δρόμος είναι η ευθεία),..
Ένα τέτοιο επιχείρημα θα γινόταν δεκτό εάν κι εφόσον είχες την καλοσύνη ν'αναφέρεις παραδειγματικά τη μέθοδο υλοποίησης δικτυωμάτων διαχωρισμού που να μην εξαρτάται από ρυθμίσεις ,καθώς και να ορίσεις επακριβώς τις παραμέτρους εκείνης της οδού που αποκαλείς "ευθεία".
...Το επίσης θετικό, εκτός απο τα μοναδικά κείμενά σου, είναι ότι αντέχεις!!!:drinks:
Αντέχω να κατέχω αυτό που δεν...έχω.

...μενυ ριβερσ του κροσ και δώσε!!!
Εσύ είσαι στο...many woofers to cross.:D
Μου κάνει αλγεινή εντύπωση οτι εν ωρα Μουντιάλ γράφετε οφ τοπικ και μάλιστα αρκετοί .
Μόνο το σπόϊλερ αθλητικού περιεχομένου έχει σχετική αξία .:whistling:
Όποτε στον αγώνα δεν χάνεται το τόπι,στο νήμα χάνονται τα...τόπικ.:sneaky:
 

nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Αγαπητέ Bhutia δεν δύναμαι να συνεχίσω να γράφω σε αυτό το thread (και γενικά ίσως) για να συνεχίσω να παρακολουθώ το site και εκ των έσω, ο φίλτατος vlasis με επέπληξε,
με εκτίμηση. :hi:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Αγαπητέ Bhutia δεν δύναμαι να συνεχίσω να γράφω σε αυτό το thread (και γενικά ίσως) για να συνεχίσω να παρακολουθώ το site και εκ των έσω, ο φίλτατος vlasis με επέπληξε,
με εκτίμηση. :hi:
Νικο τα ειπαμε νομιζω στο τηλεφωνο και συνεχιζεις τα ιδια με τις παπαγαλο μαλακιες ......δεν δειχνεις να σεβεσαι ουτε εμενα ουτε τους φιλους που γραφουν εδω και επαναλαμβανεις τα ιδια.......ποιος ο λογος δεν μπορω να καταλαβω.......
Η επιπληξη δικαιολογημενη!!!!!!
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Βλάση... γιατί το πλήγωσες το παιδί... είναι και ευαισθητούλικο μωρέ....:gotcha:
 


nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Βλάση... γιατί το πλήγωσες το παιδί... είναι και ευαισθητούλικο μωρέ....:gotcha:
Έχουμε και λέμε, 3 δικηγόροι κατά nima, 1 υπέρ, Βασίλη μου θα τη χάσουμε τη δίκη. :(
έπρεπε να γράψω άλλο ένα μήνυμα γιατί ήμουν στα 666 o_O
θα πάρω για βοήθεια τον Στάθη μπας και ανατρέψει την κατάσταση :help:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.619
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top