Περί Hypex

Μηνύματα
1.294
Reaction score
445
Γιατι αντι να παιδευεσαι και να γραφεις ολα. Αυτα και να ζοριζεσαι και να σκεφτεσαι και να υποθετεις κλπ κλπ ολα αυτα τα ομορφα, δεν δανειζεσαι 2 ενισχυτες οπως πρεπει να ειναι για να δεις αν θα σου αρεσουν;

Εκτος αν σου αρεσει να παιδευεσαι, λεω εγω τωρα...
Εμ λες να μη το χω σκεφτει... αυτο θα ηταν το ιδανικο.. να τον ακουσω 1 βδομαδα θα ηταν τζετ. . Αλλα ποιος θα σου δανεισει μηχανημα στην Σαμο..
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
Απορία

Παίζει να σου χαριζαν μια Φεράρι καινουργια και να έλεγες δεν μου αρέσει ;
 


vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
Συζήτηση να γίνεται... πΑιζει να μην γούσταρες Φεράρι και να έλεγες οχι , θελω το νέο Toyota Corolla ?
 

Μηνύματα
1.294
Reaction score
445
Συζήτηση να γίνεται... πΑιζει να μην γούσταρες Φεράρι και να έλεγες οχι , θελω το νέο Toyota Corolla ?
Συνεχιζω να μη σε πιανω....Αμα σε καποιον αρεσει να σκαρφαλωνει στα βουνα, η φεραρι θα του ειναι αχρηστη... θα μου πεις αμα στην χαριζανε? Ε αμα μου την χαριζανε θα την πουλαγα!
 


Μηνύματα
1.294
Reaction score
445
Οκ θα πούλαγες τη Φεράρι να παρεις τι αμάξι;
Βρηκες τωρα ανθρωπο να του πεις για αμαξια...χα χα χα... ξερω γω.. για κανα pajero η κανα navara θα με εκοβα...
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
Εμ αυτο είναι το κακό! Ηλπιζα να ήξερες για να κανω ένα παραλληλισμό

Δεν υπάρχει ενισχυτης σαν τους hypex , κλείνεις το θέμα τελικός, για πάντα

Υγ εκτός αν μου θες τίποτα χίλια βατ στο καθισιό

Και άσε κάποιους να μιλάνε για στεγνά και σφιχτά
 

Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
sifi συνολικο κοστος για να το φτιαξεις με το τροφοδοτικο της hypex ποσο θα σου παει; Υπαρχει λογος που σε ρωταω γιατι αν δε σου αρεσει να στο αγορασω εγω.
 

Μηνύματα
1.294
Reaction score
445
Εμ αυτο είναι το κακό! Ηλπιζα να ήξερες για να κανω ένα παραλληλισμό

Δεν υπάρχει ενισχυτης σαν τους hypex , κλείνεις το θέμα τελικός, για πάντα

Υγ εκτός αν μου θες τίποτα χίλια βατ στο καθισιό

Και άσε κάποιους να μιλάνε για στεγνά και σφιχτά
Οχι ρε συ, τι 1000watt μου λες.... με 100 ειμαι μια χαρα... αν εφτιαχνα κατι τελειωτικο θα το κανα 200 να μαι και μελοντικα καλυμενος...

Οπως κ να χει θα μπει hypex στο σαλονι μου,,, θα δοκιμαστουν οποσδηποτε....
[DOUBLEPOST=1526505730][/DOUBLEPOST]
sifi συνολικο κοστος για να το φτιαξεις με το τροφοδοτικο της hypex ποσο θα σου παει; Υπαρχει λογος που σε ρωταω γιατι αν δε σου αρεσει να στο αγορασω εγω.
Νομιζω με τα ucd180hxr βγαινει καπου στα 360+φπα + μεταφορικα + μπορνες κουτι κτλ... λογικα κανα 500αρικο ...
Θατο σκεφτω...
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.307
Μηνύματα
2.858.044
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top