10 φορές καλύτερα περάσαμε στο Πέραμα, παρά στη Μύκονο.


Μηνύματα
6.454
Reaction score
206
mixalis kanakakis said:
μου φαινεται και ο LUXMAN αυτο λεει....μηπως επειδη το προβλημα παρεμβολων ηταν μεγαλο, τα καλωδια λειτουργωντας ως φιλτρα βελτιωναν πολυ τον ηχο....... :?:
Εγώ δεν παρατήρησα περιοδικά και εμφανή προβλήματα με το ρεύμα. Για την ποιότητα του ρεύματος στην περιοχή του Ανδρέα δεν γνωρίζω. Πάλι, αν δεν μετρήσεις με όργανα .. .
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
206
mixalis kanakakis said:
να παρουμε ενα για το site? :)
να μετράμε τι ?
τα παράσιτα που ενοχλούν τους χαΙεντάδες ή τα hits στα μπανεράκια ? :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
206
mixalis kanakakis said:
μου φαινεται και ο LUXMAN αυτο λεει....μηπως επειδη το προβλημα παρεμβολων ηταν μεγαλο, τα καλωδια λειτουργωντας ως φιλτρα βελτιωναν πολυ τον ηχο....... :?:
και αυτά που χάλαγαν τον ήχο τι ήταν ?
Οι απόλυτοι αγωγοί ρεύματος ?
 


Μηνύματα
277
Reaction score
0
Σχετικά με το πόσο έφαγε ο καθένας ένα έχω να πω:

ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
206
Και επειδή πρώτος ο Ανδρέας αναφερθηκε στο καλώδιιο της Virtual Dynamics, αυτό που θέλω να πω εδώ είναι ότι αυτό το καλώδιο είναι ένα κτήνος κατασκευαστικά.
Τι περιέχει κάτω από τον μανδύα του δεν γνωρίζω. Καθαρό χαλκό ή κάποιο κράμα μετάλλων ?
Ας μας πει ο κάτοχός του, ο Γ.Κοψ.

Τώρα τι είναι αυτό που αλλάζει στα 0 και 1 του CD player δεν θα μάθουμε ποτέ .
 


Μηνύματα
277
Reaction score
0
Το τι κάνει το συγκεκριμένο καλώδιο μας το λεει το όνομά του Voo Doo.

ΥΓ. Είναι απλό λογοπαίγνιο ....... μην ξεκινήσω νέες εντάσεις :lol:
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
206
Λέμε για matching καλωδίων με το υπόλοιπο σύστημα ...και άλλα τέτοια .

Εμένα μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως γίνεται και το καλώδιο της Virtual Dynmacis παίζει τέλεια κάθε φορά σε όποιο μηχάνημα και σε όποιο αποκαλυπτικό σύστημα κι αν το βάλουμε ?

Περιμένω απάντηση από τους ειδικούς .
 

Ultra Audio

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.849
Reaction score
2.281
g.kar said:
Και επειδή πρώτος ο Ανδρέας αναφερθηκε στο καλώδιιο της Virtual Dynamics, αυτό που θέλω να πω εδώ είναι ότι αυτό το καλώδιο είναι ένα κτήνος κατασκευαστικά.
Τι περιέχει κάτω από τον μανδύα του δεν γνωρίζω. Καθαρό χαλκό ή κάποιο κράμα μετάλλων ?
Ας μας πει ο κάτοχός του, ο Γ.Κοψ.

Τώρα τι είναι αυτό που αλλάζει στα 0 και 1 του CD player δεν θα μάθουμε ποτέ .
Δεν ξέρω τι έχει μέσα και δεν με νοιάζει αρκεί που παίζει όπως παίζει, εγώ την μουσική την ακούω δεν τη διαβάζω, άλλωστε ότιδήποτε παραπάνω μερικοί μπορεί να το εκλάβουν και ως διαφήμιση και δεν πρόκειται το συγκεκριμένο να το βάλω και αγγελία οπότε γιατί να το "προμοτάρω"? :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
 

Μηνύματα
1.346
Reaction score
2
ρε σας εχω πει δεν θελω να το ακουσω αφηστε με ησυχο επιτελους.......... :roll: :lol: :lol:
 

Ultra Audio

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.849
Reaction score
2.281
mixalis kanakakis said:
ρε σας εχω πει δεν θελω να το ακουσω αφηστε με ησυχο επιτελους.......... :roll: :lol: :lol:
έχασες την ευκαιρία, από 1/8 δεν ξαναβγαίνει από το σύστημα :lol:
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
206
Μην τα ξαναβγάλεις τα Voo Doo από το σύστημα ούτε να τα δανείζεις, γιατί τα βλέπω να πηγαίνουν εν αγνεία σου ταξιδάκι στο Βόλο :wink:
 

Ultra Audio

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.849
Reaction score
2.281
έχω κι άλλη 2πλή έκπληξη από Japan και με σούπερ τιμή (για high-end δεν είναι και κινεζιά), αλλά από Σεπτέμβρη (τα φέρανε και στη χώρα μας πλέον) γιατί τώρα εδώ και 5 μήνες παίζει μόνο στη δική μου πρίζα (20Α)..........
 

Ultra Audio

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.849
Reaction score
2.281
g.kar said:
Μην τα ξαναβγάλεις τα Voo Doo από το σύστημα ούτε να τα δανείζεις, γιατί τα βλέπω να πηγαίνουν εν αγνεία σου ταξιδάκι στο Βόλο :wink:
Φοβερό κι αυτό να δανείζεις κάτι με εχεμύθεια και μόνο σε αυτόν που το δίνεις και αυτό να κάνει το γύρο της Ελλάδας με oneway ticket :lol: :lol:
Βρε Γιώργο είχα ένα cdplayer της Esoteric (Κυριακή Δευτ. Τρίτη) δανεικό, δεν σκέφθηκα να στο δανείσω :lol:
 

Ultra Audio

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.849
Reaction score
2.281
Πλάκα πλάκα πρέπει να πάμε βόλτα στην Κατερίνη στον Σπύρο ένα ΣΚ.
 

Μηνύματα
925
Reaction score
0
Γ. ΚΟΨ. said:
έχω κι άλλη 2πλή έκπληξη από Japan και με σούπερ τιμή (για high-end δεν είναι και κινεζιά), αλλά από Σεπτέμβρη (τα φέρανε και στη χώρα μας πλέον) γιατί τώρα εδώ και 5 μήνες παίζει μόνο στη δική μου πρίζα (20Α)..........
Acrolink?
 

Ultra Audio

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.849
Reaction score
2.281
Μαρτυριάρη.....το ένα εκ των δύο μπορεί να είναι αυτό, αλλά το άλλο δεν το λέω θα το δοκιμάσουμε πρώτα και σε άλλο σύστημα για τη σωστή πιστοποίηση........

Και δεν μου λες ο Τζιμάκος δεν ζεσταίνεται με τα ράσα στο κατακαλόκαιρο? :lol:


@Ανδρέα μην το πεις, να έχει β' γύρο 8)
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
206
Γ. ΚΟΨ. said:
Πλάκα πλάκα πρέπει να πάμε βόλτα στην Κατερίνη στον Σπύρο ένα ΣΚ.
Να πάμε , κι εγώ το θέλω πολύ. Ειδικά για τον Σπύρο Μπλάτσιο και μόνο. Μετά πάμε όλοι μαζί στον Ολυμπο για τις θεές.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.762
Μηνύματα
2.875.312
Members
37.949
Νεότερο μέλος
FotiosVie
Top