Luxman L550AX (2*20W) + ATC SCM40v2

Μηνύματα
968
Reaction score
1.674
BBBA3584-99C7-48A5-A486-32B64D11B6EA.jpeg


Final setup! (Δεν έχω που να βάλω το cd, γαμώτ!!)

Άμα βάλω το phono το uphorik, πανω απο το τροφοδοτικό το lingo, για να ελευθερώσω το μεσαιο δεξί ράφι, θα πειράξει? (Επειδή γράφουν ότι απαγορεύεται και άλλες τέτοιες παπαριές, στο forum της Linn...)
 

Μηνύματα
557
Reaction score
523
Όσον αφορά τον πωλητή, εκτίμησή μου είναι ότι είναι άκρως εξυπηρετικός, έχει στοκ ακριβά μηχανήματα τα οποία διαθέτει σε κάθε ενδιαφερόμενο για δοκιμή κατ'οίκον, και κάνει άριστα τη δουλειά του.

Θα επιθυμούσα και σε άλλα επαγγέλματα να υπάρχει ανάλογη εξυπηρέτηση, πχ στους λαστιχάδες αυτοκινήτων να μπορεί κανείς να δοκιμάζει για 1 εβδομάδα ελαστικά στο δικό του αυτοκίνητο, και αναλόγως συμπερασμάτων χρήσης να τα επιστρέφει ή να τα αγοράζει.
Και στη εβδομαδα θα μπορεις να βγαλεις συμπερασματα κωστα για την ποιότητα των ελαστικών???
 

Μηνύματα
2.748
Reaction score
1.380
View attachment 94431

Final setup! (Δεν έχω που να βάλω το cd, γαμώτ!!)

Άμα βάλω το phono το uphorik, πανω απο το τροφοδοτικό το lingo, για να ελευθερώσω το μεσαιο δεξί ράφι, θα πειράξει? (Επειδή γράφουν ότι απαγορεύεται και άλλες τέτοιες παπαριές, στο forum της Linn...)
Αν βάλεις το πολυπριζο στο δίπλα ράφι
 

Μηνύματα
968
Reaction score
1.674
Αν βάλεις το πολυπριζο στο δίπλα ράφι
Ρώτησα την linn και είπε ότι μπορεί να παρεξηγηθεί το uphorik, γιατί ειλναι μεγαλωμένο με γάλα απο αριστοκράτισες σκωτσέζες παρθένες κατσίκες και δε μπορει να έχει ταπεινά ελληνικά πολύπριζα σε απόσταση μικρότερη των 20 ιντσών!
Άσε μη μπλέξουμε και με τους χαϊλάντερς τώρα...

:):):)
 


C

chrispo

Guest
....όταν ¨παίζει ¨ το στέρεο ....καφέ ,τόστ και μικροκύματα ¨πάπαλα¨?...ή έχουν άλλη παροχή που δε βλέπω?:D
 

Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
View attachment 94431

Final setup! (Δεν έχω που να βάλω το cd, γαμώτ!!)

Άμα βάλω το phono το uphorik, πανω απο το τροφοδοτικό το lingo, για να ελευθερώσω το μεσαιο δεξί ράφι, θα πειράξει? (Επειδή γράφουν ότι απαγορεύεται και άλλες τέτοιες παπαριές, στο forum της Linn...)
κανε μια μινι παρουσιαση ντεεε

πολυ ωραιο χρωμα φαινεται το ρακ σου :wink:
 


Μηνύματα
968
Reaction score
1.674
3FDA99A7-3C7F-498A-861A-7A89D0CFD8BB.jpeg


Το βόλεψε και το cd ο παλιόγερας!
[DOUBLEPOST=1523719138][/DOUBLEPOST]
....όταν ¨παίζει ¨ το στέρεο ....καφέ ,τόστ και μικροκύματα ¨πάπαλα¨?...ή έχουν άλλη παροχή που δε βλέπω?:D
Καφές: Με πειράζει στον προστάτη,
Τοστ: Μου ανεβάζει την πιίεση,
Μικροκύματα: Με ζαλίζουν και πάω και αγοράζω μάπες ενισχυτές.

Το «στέρεο» έχει δικια του παροχή, φουρουτεκ ροδίου και καλώδιο μεχρι τον πίνακα της γκικαβατ, για δες καλύτερα.
[DOUBLEPOST=1523719357][/DOUBLEPOST]
και ωραιο επιπλο ειναι ιδιοκατασκευη ?
Δυό έπιπλα είναι, από κανονικό ξύλο, σχέδιο δικό μου, φτιαγμένα από συνοικιακό μαραγκό στο Γαλάτσι, τέρμα Τραλέων δεξιά, πριν το Β Νεκροταφείο, πριν δεκαπέντε χρόνια, νομίζω 400 ευρώ και τα δυο, με την ξυλεία δική του.

Τούμπανο λέμε!
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Γι αυτό λοιπόν προτείνεται τιμής ένεκεν να αλλάξει ο τίτλος του νήματος στον ακόλουθο αφορισμό:
΄΄Get a Luxman or...get a Life΄΄
:rolleyes:
Or get the fuck out για να την κάνουμε λίγο πιο metal τη φάση :newrussian:

Αυτός ο ενισχυτής πόσο κοστίζει;
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Το "σωστά" δυνατά, είναι αυτό που δε χρειάζεται να φωνάζεις στο διπλανό σου για να σε ακούσει.
Αυτο ακριβως εχω εγω ! Πω πω ... παιζει να εχω τη καλυτερη οδηγηση στο φορουμ (απο τον ταλιμπαν τουλαχιστον) :D
Μαρμπα μη μασας ! Ζηλευουνε γιατι τα ψηφιακα τονε χρεπια δεν εχουνε βατομετρα να πηγαινουνε περα-δωθε.
:drinks:
[DOUBLEPOST=1523720202][/DOUBLEPOST]
Αυτός ο ενισχυτής πόσο κοστίζει;
https://www.skroutz.gr/s/7265487/Luxman-L-550AX.html
 

Μηνύματα
968
Reaction score
1.674
Αυτός ο μπόγος των 25 κιλών, όσο περνάει η ώρα και ζεσταίνεται και στρώνει, τόσο πιο ονειρεμένα ακούγεται....
[DOUBLEPOST=1523720456][/DOUBLEPOST]
Αυτο ακριβως εχω εγω ! Πω πω ... παιζει να εχω τη καλυτερη οδηγηση στο φορουμ (απο τον ταλιμπαν τουλαχιστον) :D
Μαρμπα μη μασας ! Ζηλευουνε γιατι τα ψηφιακα τονε χρεπια δεν εχουνε βατομετρα να πηγαινουνε περα-δωθε.
Ρε συ, όλντι, πριν, ειχα βάλει τα ηχεία στο Β και δεν ακουγόταν καλά...

Τώρα τα έβαλα στο Α και «σκάβει» λέμε!

Παιζει να βάλει και ανάποδα τις φάσεις... μάλλον με καταράστηκε αυτή η μουστόγρια με τα κράουν!

:):):)
 


Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826
Ωραιος παντως!
Ταιριαζει και το χρωματακι με τα υπολοιπα.

Εμενα παντως μου αρεσουνε τα μαβρα:
Πσσσς...45 κιλα εργαλειο με τρακοσα βατ...με γ@μάτα μπλε βγουμίτερς.
Παιζει σουπερ και χωρις να βαλεις μουσικη:)
Μηπως δινουν και κανεναν τετοιον για δοκιμη?
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
η μουστόγρια με τα κράουν!
Α ολα κι ολα ... ο αθρωπας ηκαμε τη λογικη επιλογη - αμ' ακουει φρανγκζαπα τι τονε μελλουνε αυτονανε οι χροιες και οι μουσικοτητες ?
Αμα ξεκινησει ν' ακουει αμπα θ' αλλαξει κι αυτος - μεχρι ιντερκονεκτ μ' εβαλε η φριντα ν' αλλαξω ...
Toiletposter2.jpg
Agnetha-and-Frida-of-ABBA.jpg

η διαφορα ειναι ενφανης νομιζω
:D
 

Μηνύματα
2.748
Reaction score
1.380
Α ολα κι ολα ... ο αθρωπας ηκαμε τη λογικη επιλογη - αμ' ακουει φρανγκζαπα τι τονε μελλουνε αυτονανε οι χροιες και οι μουσικοτητες ?
Αμα ξεκινησει ν' ακουει αμπα θ' αλλαξει κι αυτος - μεχρι ιντερκονεκτ μ' εβαλε η φριντα ν' αλλαξω ...
View attachment 94438 View attachment 94439
η διαφορα ειναι ενφανης νομιζω
:D
Ρε σεις στην abba σα να διακρίνω ένα @ρχιδι...
 


Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Όσο σκέφτομαι ότι τον προηγούμενο μήνα υπήρξε μέλος που εγκαλούσε την ομήγυρη για το αντίθετο,ότι τάχαμου δεν απέτρεπε αρκετά από έκτοπες ενέργειες εκείνον τον ακροατή της Ευρυδίκης...
Θυμισε μου το αν θελεις.(δεν το αμφισβητω)
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.585
Μηνύματα
2.866.439
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top