Ymz3606 2ch system


Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Γιατί όχι? Ο καθένας μπορεί να το κάνει.
Αν έμπαινα στη διαδικασία να πρότεινα belden, θα αναμασούσα άκριτα τη προτροπή του CostasEar και θα γινόμουν φερέφωνό του. Δεν έχω τέτοιο γνωστικό επίπεδο ώστε να υποστηρίξω την οποιαδήποτε πρόταση καλωδίου. Προτιμώ να είμαι υποστηρικτής και να επιβεβαιώνω (αν έχει σημασία δηλαδή) όσα έχω δοκιμάσει και με τα οποία συμφωνώ. Το ενδιαφέρον είναι ότι όταν καταλαβαίνω κάτι που προτείνουν οι δόκτωρες και το δοκιμάζω, καταλήγω στο να συμφωνώ. Τους τα πρήζω λίγο επειδή χρειάζεται να κάνω δοκιμές πριν πάρω θέση, αλλά είμαι ολίγον απο άπιστος Θωμάς, τι να κάνουμε. :p
Ήταν καθαρά αστειάκι - πείραγμα.
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Ακυρο λεανδρε. Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα η μικρούλα μου έχει γρίπη μπαίνουμε σε καραντίνα και ψάχνω για tamiflu!!!
Περαστικά στη μικρή κουκλίτσα σου!!
όλα καλά θα πάνε!!
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
αγαπητέ γκουρουδάκομ...
όοοολοι οι υπόλοιποι πάμε απολύτως καλά!! :laugh: :laugh:
εσύ??? :sneaky::sneaky:
Η απάντηση μου αφορούσε αν έκανες το κόπο να διαβάσεις την ερώτηση του..σπιτονοικοκύρη του νήματος αποκλειστικά στο εξής:
"Για τα καλώδια που λες. Μέσα στους τοίχους ο ηλεκτρολόγος εχει βάλει ( παλιά επί Σημίτη) καλώδια ηχειωντου κιλού (λεανδρε δίνω πάσα.. ). Τα καλώδια αυτά ξεκινούν από την μέσα γωνια του γάμμα σχήματος του δωματίου και καταλήγουν σε πριζακια εκατέρωθεν του μπουφέ που βλέπετε στην κάτοψη. Ίσως να μπορούσαν να αντικατασταθούν.
Φρι Φιλντ δεν ! "
Σ' αυτό απάντησα γκουρουδάκομ..σ'αυτό!
1581275011612.png

Αγαπ
Αγαπητέ Κώστα έχεις δίκιο, ώρες ώρες απορώ για τα κίνητρά σου να απαντάς σε ότι ρωτάμε. Δεν κάνω πλάκα, αλλά η διεύθυνση του forum θα μπορούσε να σκεφτεί κάτι σε online courses επ αμοιβή...
Ιδού και ο τελικός κριτής της υψηλής πιστότητας του σεταπ. Ετοιμάζεται για Σεχραζάτ ακρόαση
Εύχομαι ολόψυχα περαστικά και του χρόνου...αντιγριππικό εμβόλιο.Για να ξέρεις κιόλας πόσο συγκαταβατικός ήταν ο Ear απέναντί σου,δεν έθιξε καν εκείνο το μεγάλο τραπέζι. :sneaky:
 

Μηνύματα
691
Reaction score
1.102
View attachment 153228

Εύχομαι ολόψυχα περαστικά και του χρόνου...αντιγριππικό εμβόλιο.Για να ξέρεις κιόλας πόσο συγκαταβατικός ήταν ο Ear απέναντί σου,δεν έθιξε καν εκείνο το μεγάλο τραπέζι. :sneaky:
Γιατί το ικρίωμα ανάμεσα στα ηχεία που το βαζεις;
Είμαστε φαν πάντως κωσταear.

Ευχαριστώ για τις ευχές σου. Με τιμας!
 




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Ξεχασα μρε wizzy ζητω ταπεινα συγνωμη για το ατοπημα :drinks:
να σου αφιερωσω και μουσικη που ξερω οτι σου αρεσει :wink: :):roflmao:
 
Last edited:








n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.901
Reaction score
12.532
κι ένα σύγχρονο ιταλικό λαϊκό, αφιερωμένο στους έχοντες ιταλικήν παιδείαν...

η απάντηση στο τέλος, για τους βιαστικούς.
Πολύ ωραίο. Οι μεντεσέδες στην πόρτα σου χρειάζονται λάδωμα.
 

Μηνύματα
691
Reaction score
1.102
ευγε νεε μου σε καλο δρομο εισαι ,να ακους και τον συναδελφο μπασιστα, κατι ξερουμε και εμεις οι μουσικοι παντος το σεταπιον ειναι μια χαρα μου αρεσουν τα βιτους, δεν εχεις πικ απ απ οτι ειδα δεν πειραζει κανεις δεν ειναι τελειος :drinks: :)
Δηλαδή, για ένα πικάπ και τα συμπαραμαρτουντα αυτού, πόσο να υπολογίζω:
α) σε ευρώ
β) σε kg;
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.604
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top