Προϊόντα ακουστικής φροντίδας χώρου σε πολύ καλές τιμές.

A

amoustakas

Guest
Όσο το Quetest του Γιάννη! Εδώ προσφορά το δίνει. Χα,χα.

Πλάκα κάνω. Όποιος ενδιαφέρεται ας μιλήσει με τον Wood Blocker.

Ούτε τον ξέρω τον άνθρωπο. Αλλά κρίνω σωστό να λέμε και τα καλά για τους επαγγελματίες γενικά.

Ειλικρινά δεν περίμενα να έχει και βελτίωση στον ήχο. Σαν έργο τέχνης το πήρα και ως τέτοιο το αντιμετωπίζω. Έναν πίνακα της πλάκας είχα πριν.

Ωστόσο ακούω σαφή διαφορά σε σχέση με πριν, αλλά μπορεί από 10% να πήγα στο 20%. Δε θέλω να λέω να παρασύρω κανέναν.
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Όσο το Quetest του Γιάννη! Εδώ προσφορά το δίνει. Χα,χα.

Πλάκα κάνω. Όποιος ενδιαφέρεται ας μιλήσει με τον Wood Blocker.

Ούτε τον ξέρω τον άνθρωπο. Αλλά κρίνω σωστό να λέμε και τα καλά για τους επαγγελματίες γενικά.

Ειλικρινά δεν περίμενα να έχει και βελτίωση στον ήχο. Σαν έργο τέχνης το πήρα και ως τέτοιο το αντιμετωπίζω. Έναν πίνακα της πλάκας είχα πριν.

Ωστόσο ακούω σαφή διαφορά σε σχέση με πριν, αλλά μπορεί από 10% να πήγα στο 20%. Δε θέλω να λέω να παρασύρω κανέναν.
Τοποθετησε το σωστα,γιατι με τοσα λεφτα ΠΡΕΠΕΙ να κανει τη δουλεια του και σαν ακουστικη φροντιδα...
 


A

amoustakas

Guest
Τοποθετησε το σωστα,γιατι με τοσα λεφτα ΠΡΕΠΕΙ να κανει τη δουλεια του και σαν ακουστικη φροντιδα...
Λογικά καλά το έβαλα. Γιατί αποκάλυψε ότι έχουν τσιγαροφωνές η Έλενα Χριστοπούλου και η Ζενεβιέβ Μαζαρί από το GNTM. Πριν δεν ακούγονταν έτσι. Άρα δουλεύει. :dance2:
 

Μηνύματα
1.730
Reaction score
1.003
Με αυτα τα χρηματα εφερνα ειδικο να μετρησει και να στησει το συστημα + την αγορα των καταλληλων (βαση μετρησεων)
πανελ. Παιζει να ερχοταν και πιο φτηνα.
Δεν κατακρινω ουτε απαξιωνω σε καμμια περιπτωση το διακοσμητικο - ηχητικο - πανελ που ειναι πανεμορφο !!
 

A

amoustakas

Guest
Με αυτα τα χρηματα εφερνα ειδικο να μετρησει και να στησει το συστημα + την αγορα των καταλληλων (βαση μετρησεων)
πανελ. Παιζει να ερχοταν και πιο φτηνα.
Δεν κατακρινω ουτε απαξιωνω σε καμμια περιπτωση το διακοσμητικο - ηχητικο - πανελ που ειναι πανεμορφο !!
Ξέρεις πόσα πλήρωσα; ;)
 








wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.130
πάρα πολύ όμορφα, τρομερά ....αλλά τσιμπάνε καμπόσο.....
Εγώ πάω να τη βγάλω οικονομικά.... πήρα 2 από αυτά:
rafiera.jpg
για τον ένα τοίχο, και 2 μικρότερα για τον άλλο....
Θα τα γεμίσω βιβλία και cd όσο πιο "τυχαία" μπορώ.... και ότι γίνει....

(Έχει έρθει η παραγγελία αλλά δεν έβγαλα ακόμα τα ...τρυπάνια... μια από αυτές τις ημέρες θα γίνει η δουλειά...)
 
Last edited:

Μηνύματα
316
Reaction score
37
ο τυπος ειναι καλιτεχνης δεν εχω αποψη ποσο δουλεια κανει στον ηχο αλλα για να το λεει ο φιλος και κυριος η γυναικα του ,σιγουρα θα εχει δικιο.
να μην παρεξηγηθω το λεω γιατι οταν μια γυναικα που δεν το ψαχνει ακουει κατι διαφορετικο κατι λεει αυτο.
αμα το πουλαγε εταιρεια και καλα audiofile ολοι θα λεγανε λιγα ειναι τα λεφτα για την δουλεια που κανει.
μην ξεχναμε ομορφαινει και τον χωρο 2 σε ενα.
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
πάρα πολύ όμορφα, τρομερά ....αλλά τσιμπάνε καμπόσο.....
Εγώ πάω να τη βγάλω οικονομικά.... πήρα 2 από αυτά:
View attachment 147623
για τον ένα τοίχο, και 2 μικρότερα για τον άλλο....
Θα τα γεμίσω βιβλία και cd όσο πιο "τυχαία" μπορώ.... και ότι γίνει....

(Έχει έρθει η παραγγελία αλλά δεν έβγαλα ακόμα τα ...τρυπάνια... μια από αυτές τις ημέρες θα γίνει η δουλειά...)
Θα χρειαστείς ραφιέρες μεγαλύτερου βάθους ώστε να υπάρχει περιθώριο για ωφέλιμες διαστάσεις σε αυτοσχέδια φρεάτια με βιβλία και CD.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.861
Reaction score
77.459
πάρα πολύ όμορφα, τρομερά ....αλλά τσιμπάνε καμπόσο.....
Εγώ πάω να τη βγάλω οικονομικά.... πήρα 2 από αυτά:
View attachment 147623
για τον ένα τοίχο, και 2 μικρότερα για τον άλλο....
Θα τα γεμίσω βιβλία και cd όσο πιο "τυχαία" μπορώ.... και ότι γίνει....

(Έχει έρθει η παραγγελία αλλά δεν έβγαλα ακόμα τα ...τρυπάνια... μια από αυτές τις ημέρες θα γίνει η δουλειά...)
ο τοίχος είναι σαγρέ ή μου φαίνεται? :lolsign:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.128
Reaction score
18.914
Εκτός αν δεν χρησιμοποιήσει μόνο cd-βιβλία αλλά και πάλι, λίγο περισσότερο βάθος στο ράφι θα ήταν χρήσιμο. Όπως και να΄χει από το τίποτα..
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.347
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top