POWER BUY - HUMAX HDCI-2000 & HD WorldCup 2006

V

VIDEOMIX

Guest
Που είναι ο οπλοποιός οεο;
Θέλω τον hd μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...................................!!!!!!!!!!!!!
 

Μηνύματα
7
Reaction score
0
Μήπως ξέρετε καο πόσες λίστες με αγαπημένα κάνει ο δέκτης γιατί το κρατάνε μάλλον μυστικό!!!!
 


panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.570
Reaction score
668
Επέστρεψα....!!!

2 χρυσά μετάλλια και 1 αργυρό, ήταν μια καλή συγκομιδή απο το Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα Γυμναστικής στον Βόλο.
Μάρας στους άντρες και Δουλκερίδης στους εφήβους, κατέκτησαν απο 1 χρυσό και ασημένιο ο δεύτερος....

Συνολικά είμαστε τέταρτοι στην κατηγορία των μεταλλίων.

Περισσότερα ΕΔΩ στο επίσημο site.

4 περίπου εβδομάδες για την οργάνωση τους  ήμουν εκεί... δεν ήταν και λίγο...

Ας επιστρέψουμε στα δικά μας τώρα.
Πολύς κόσμος έμαθα πέρασε απο MSG για παραλαβή δεκτών.

Ας κάνουμε μια τελευταία σούμα να δούμε τί έχουμε.

ΑΝΔΡΕΑΣΚ             1                       1
Π.Οπλοποιός           1                 
Σπύρος Μπλάτσιος   1                       1
spilegou                 1                       1
Βαγγέλης Λάμπρου  1                       1
manos76               1
Χ.Ακρατόπουλος     1                       1
chrysos                 1
GEO LINKS            1                        1
Yiannis.Larissa        1                       
menelaos              1                        1
deliol                    1                         
moonprince                                    1
stergios                 1                        1
ezervoud               1                       
VIDEOMIX             1                        1
georg9                 1                         1
Γ.ΔΟΥΝΑΚΗΣ                                   1
ak1s                     1
nikospandoflas       1                         1
healler                  1                         1
labri                     1                        1
nick2day               1                        1
mygiakis               1                        1
N Kanellopoulos     1                        1
confil                    2                        2
TUONOS              1                        1
cpapacon             1                        1
Φίλιππος Αδαμίδης 1                        1
HORTMAN            1                        1
craneboy              1                        1
----------------------------------------------------------
ΣΥΝΟΛΟ            30                      25


Ενα σας λέω , στην τιμή των 380 ευρώ , υπάρχουν οι τελευταίοι ΔΕΚΑ δέκτες.
Σπεύσατε απο ΑΥΡΙΟ Σάββατο μέχρι το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας όσοι ΔΕΝ έχετε πάρει τον δέκτη απο τους παραπάνω, γιατι μετά κλείνει το PowerBuy...
 

V

VIDEOMIX

Guest
Μα.... που θα τους πάρουμε; Πρέπει να τρέχουμε εκει κάτω στο Φάληρο που γράφεις; :shock:
 

Μηνύματα
1.356
Reaction score
1
Έχει δίκιο ο VIDEOMIX...
Δεν υπάρχει κανένας κλητήρας στην MSG ή στο AVSITE να του πάει του ανθρώπου τον δέκτη;
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.570
Reaction score
668
Εναν δέκτη στο τέσσεερααα παρακαλωωωωω...... 8)

Videomix γιατι δεν παίρνεις τηλέφωνο να συννενοηθείς????

Δεν ξέρω εαν έχουν delivery δέκτες...!!!
Δεν είμαι εγώ η εταιρία και δεν ξέρω άλλο τρόπο.

Αυτό δεν χρειάζεται κόπο, αν και η διαδρομή θα σου ανοίξει την όρεξη για HD... :wink:
 

Μηνύματα
1.356
Reaction score
1
VIDEOMIX,αν θέλεις μπορώ να σου πάρω εγώ τον δέκτη από την MSG (δουλεύω ακριβώς απέναντι) και να τον πάω στον Ανδρέα εκτός αν μπορείς να κατέβεις στην Άνω Γλυφάδα που μένω.
 

V

VIDEOMIX

Guest
Ευχαριστώ. Λέω να τους πάρω τηλέφωνο να έρθουν σπίτι μου, να εγκαταστήσουν κιόλας, κι αν θέλουν, ας κάτσουν να δούν και το MUDIAL.
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
VIDEOMIX said:
Ευχαριστώ. Λέω να τους πάρω τηλέφωνο να έρθουν σπίτι μου, να εγκαταστήσουν κιόλας, κι αν θέλουν, ας κάτσουν να δούν και το MUDIAL.
απίθανος!!!!!!!!!!!!! :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
 

Μηνύματα
1.220
Reaction score
3
Αν τους χρειάζεσαι και για εγκατάσταση δεν έχει νόημα να πας να πάρεις το δέκτη, μπορούν να τον κρατάνε μαζί τους.
Αν χρειαστείς οδηγίες να πας γρήγορα από Βόρεια εκεί, στείλε pm να σου πω
 

Μηνύματα
86
Reaction score
0
@Πάνος Οπλοποιός
Σου έχω στείλει pm για το power buy, μ' ενδιαφέρει αλλά μένω εκτός Αθήνας.Περιμένω απάντηση
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.570
Reaction score
668
Εχεις απάντηση , και όπως και άλλοι φίλοι εκτός Αθηνων, εξυπηρετούνται απο τοπικούς αντιπροσώπους-συνεργάτες...

Αλλά καλύτερα η ίδια η εταιρία θα σου τα πεί.
Επικοινώνησε μαζί τους...
 

Μηνύματα
327
Reaction score
0
Πάνο , θα μπορούσες σε αυτό το σημείο να κάνεις μια Ανακεφαλαίωση στη μέχρι τώρα κατάσταση (ειδικότερα με το θέμα των συνδρομών που καίει πιό πολύ) για να δούμε που βαίνομεν !!! :lol:
Έχουμε 1 μήνα περίπου μέχρι το Mundial και πρέπει να αποφασίσουμε :?

Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν το Sky Italia έχει μετακομίσει σε εύκολη δέσμη του Hot Bird (πιάτο 1,20μ.) και αν υπάρχει δυνατότητα στη Ελλάδα (αντιπρόσωπος)να αποκτήσει κάποιος δέκτη και κάρτα. Νόμιμη !!! :p :p
 

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
menelaos said:
Πάνο , θα μπορούσες σε αυτό το σημείο να κάνεις μια Ανακεφαλαίωση στη μέχρι τώρα κατάσταση (ειδικότερα με το θέμα των συνδρομών που καίει πιό πολύ) για να δούμε που βαίνομεν !!! :lol:
Έχουμε 1 μήνα περίπου μέχρι το Mundial και πρέπει να αποφασίσουμε :?

Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν το Sky Italia έχει μετακομίσει σε εύκολη δέσμη του Hot Bird (πιάτο 1,20μ.) και αν υπάρχει δυνατότητα στη Ελλάδα (αντιπρόσωπος)να αποκτήσει κάποιος δέκτη και κάρτα. Νόμιμη !!! :p :p
menelaos said:
Πάνο , θα μπορούσες σε αυτό το σημείο να κάνεις μια Ανακεφαλαίωση στη μέχρι τώρα κατάσταση (ειδικότερα με το θέμα των συνδρομών που καίει πιό πολύ) για να δούμε που βαίνομεν !!! :lol:
Έχουμε 1 μήνα περίπου μέχρι το Mundial και πρέπει να αποφασίσουμε :?

Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν το Sky Italia έχει μετακομίσει σε εύκολη δέσμη του Hot Bird (πιάτο 1,20μ.) και αν υπάρχει δυνατότητα στη Ελλάδα (αντιπρόσωπος)να αποκτήσει κάποιος δέκτη και κάρτα. Νόμιμη !!! :p :p
Το Sky Italia δεν δίνει συνδρομές στο εξωτερικό... Ωστόσο υπάρχουν και στην Ελλάδα κάποιοι που τα κανονίζουν όλα για σένα...

Με 1.2 m πιάτο το πιάνεις μια χαρά...

Όμως το Sky χρειάζεται και τον ιδιοκτησιακό δέκτη για να παίξει... και μέχρι τώρα δεν έχω βρει κάποιον που να δίνει τον HD δέκτη...
 


Μηνύματα
327
Reaction score
0
Χρήστος Ακρατόπουλος said:
Το Sky Italia δεν δίνει συνδρομές στο εξωτερικό... Ωστόσο υπάρχουν και στην Ελλάδα κάποιοι που τα κανονίζουν όλα για σένα...

Με 1.2 m πιάτο το πιάνεις μια χαρά...

Όμως το Sky χρειάζεται και τον ιδιοκτησιακό δέκτη για να παίξει... και μέχρι τώρα δεν έχω βρει κάποιον που να δίνει τον HD δέκτη...
Δυστυχώς έτσι πρέπει να είναι Πάνο , όπως τα λές..... :( :( :( :( :( :(

Σ' ευχαριστώ πάντως όπως και νάναι και ελπίζω κάτι ν'αλλάξει μέχρι ν' αρχίσει το Mundial :)
 

Μηνύματα
35
Reaction score
0
menelaos said:
Πάνο , θα μπορούσες σε αυτό το σημείο να κάνεις μια Ανακεφαλαίωση στη μέχρι τώρα κατάσταση (ειδικότερα με το θέμα των συνδρομών  που καίει πιό πολύ) για να δούμε που βαίνομεν !!!  :lol:
Έχουμε 1 μήνα  περίπου μέχρι το Mundial και πρέπει να αποφασίσουμε  :?

Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν το Sky Italia έχει μετακομίσει σε εύκολη δέσμη του Hot Bird (πιάτο 1,20μ.) και αν υπάρχει δυνατότητα στη Ελλάδα (αντιπρόσωπος)να αποκτήσει κάποιος  δέκτη και κάρτα. Νόμιμη !!! :p :p
ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ χρειαζετε προπληρωμη συνδρομης για ενα χρονο και εχει κοστος υψηλο ο δεκτης πολυ παραπανω απο την Ιταλια λογω οτι για να βγει απο εκει πληρωνει διοδια μιζα στον Ιταλο μεσαζοντα

danos
 

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
danos said:
menelaos said:
Πάνο , θα μπορούσες σε αυτό το σημείο να κάνεις μια Ανακεφαλαίωση στη μέχρι τώρα κατάσταση (ειδικότερα με το θέμα των συνδρομών που καίει πιό πολύ) για να δούμε που βαίνομεν !!! :lol:
Έχουμε 1 μήνα περίπου μέχρι το Mundial και πρέπει να αποφασίσουμε :?

Θα ήθελα επίσης να ρωτήσω αν το Sky Italia έχει μετακομίσει σε εύκολη δέσμη του Hot Bird (πιάτο 1,20μ.) και αν υπάρχει δυνατότητα στη Ελλάδα (αντιπρόσωπος)να αποκτήσει κάποιος δέκτη και κάρτα. Νόμιμη !!! :p :p
ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ χρειαζετε προπληρωμη συνδρομης για ενα χρονο και εχει κοστος υψηλο ο δεκτης πολυ παραπανω απο την Ιταλια λογω οτι για να βγει απο εκει πληρωνει διοδια μιζα στον Ιταλο μεσαζοντα

danos
Ακριβώς... Πληρώνεις τον εκτελωνιστή...
 

Μηνύματα
26
Reaction score
0
Χαίρετε είμαι νέο μέλος.
Ελπίζω να πρόλαβα το powerbuy :shock:.
Υπολογίστε και εμένα για τον Humax.....
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.766
Μηνύματα
2.875.591
Members
37.951
Νεότερο μέλος
theo tzio
Top