Εδώ τρέχουμε

Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Πως σου φάνηκαν, τα ένιωσες καθόλου καλύτερα;

Εγώ πήρα τα JBL Endurance Jump γιατί ήμουν πολύ ευχαριστημένος με τα Sprint που είχα, μου έβγαλαν 3 χρόνια - τα έλιωσα. Τώρα που βλέπω τα peak μάλλον αυτά έπρεπε να πάρω. Κυρίως λόγω μεγαλύτερης αυτονομίας.
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Καλύτερα αλλά βλέπω ότι έχω σχετικά μεγάλη αναπήδηση και όχι ομαλή κίνηση οπότε μάλλον δεν τα έχω συνηθίσει ακόμα.
 

Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Καλύτερα αλλά βλέπω ότι έχω σχετικά μεγάλη αναπήδηση και όχι ομαλή κίνηση οπότε μάλλον δεν τα έχω συνηθίσει ακόμα.
Ναι, καταλαβαίνω τι λες…
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
ήρθαν τα endurance peak 3.

η βούρτσα με την ... το βόλλευ με το τρόλλευ σε σχέση με τα reflect contour 2.
παίζν και με την εφαρμογή της jbl με καστομιά ισοστάθμιση κλπ.
ψήνομαι να δοκιμάσω το ambient aware στο δρόμο με το ποδήλατο. Στην πόλη δεν βάζω ποτέ ακουστικά για να έχω situational awareness πως το λεν τα αμυντικά ηλεκτρονικά έντυπα αλλά τούτο δείχνει να περνά τους ήχου του περιβάλλοντος στο σήμα.

να πέσουν από το αυτί δεν παίζει. να ξεκουμπώσουν θα μάθουμε μες τη βδομάδα. Ήχος σωστός πρόστυχος jbl για μας τους λάτρες της εταιρίας.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.319
Όχι ακουστικά στο ποδήλατο είπαμε, για καμιά επαρχεία και τίποτα ερημιές, το συζητάμε, ειδικά στη πόλη της Αθήνας είναι άκρως επικίνδυνο.
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
κυριακή μπορεί να βρέχει λέει
έχουμε αγώνα όμως

Και καινούριο παπουτσάκι
IMG_20230118_125057.jpg

98 ευρώ από τον κύριο τρέχα
 

Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Καλημέρα ομάδα! Απόλαυση σήμερα, νομίζω το είχα για αρκετά παρακάτω αφού οι παλμοί ήταν μόλις 140bpm. Πρώτο τρέξιμο και με το alphafly next% 2, ΠΥΡΑΥΛΟΣ! Και ξεκούραστο σχετικά. Φανταστικό απλά!
 

Attachments



Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Καλή επιτυχία Παναγιώτη αύριο! Περιμένουμε εντυπώσεις από τον αγώνα!
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Μας έχεις καταστρέψει ρε , εγώ θα προσπαθώ να τερματίσω λευκό Πύργο και εσυ θα έχεις χωνέψει τα σουβλάκια, φτου σου καμάρι μου , 3:15 βγάζει αυτό που κάνεις
 

Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Για να δούμε ρε φίλε, μακάρι. 3:15 θα ήθελα να κάνω Θεσσαλονίκη - έπεσες μέσα, και το «όνειρο τρελό» που λένε - που έχω, είναι ένα sub-3, maybe one day. Θα το προσπαθήσω για το 24/25. Πάντως τα σουβλάκια θα τα φάμε και μαζί πάνω! 🙂
 



Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Βάρβαρο πραμμα μητσομ, μονοπάτι η μισή διαδρομή να χωράει έναν μόνο , κάτι ανηφόρια τύπου 10% μπορεί και παραπάνω, κατηφόρες που ο άσχετος πάει μαζεμένα και κάτι κατσίκια φεύγουν με όσα , δρασκελισμο κάπου 2 μέτρα και pace 3 ένα πραμμα.
Πολύ τεχνικό το άθλημα , πες στον δρόμο είσαι άσχετος και γυρνάς σπίτι πιασμένος με μυϊκούς τραυματισμούς κλπ , εδώ ο άσχετος άμα προσπαθήσει να ακολουθήσει χωρίς να ξέρει είναι για α' ορθοπεδική κλινική ή/και β' νευροχειρουργική.
Να σου πω σε πρώτη φάση είπα μλκ δεν ξαναπάω σε trail , τώρα που το σκέφτομαι λίγο είναι άλλη μια πρόκληση να μάθεις 5 πραμματα , οπότε θα το βάλω στο πρόγραμμα, αλλά θέλει πολύ δυνατά πδαρια και τεχνική.
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Άστα να πάνε τα ξέρω.... Έτρεξα κάνα δυο αγώνες πίσω στο 2016 Υμηττό.... Πολύ καλή φαση για προπόνηση αλλά δύσκολο terrain για αγώνα.
 

Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Να σου πω όμως , στον αγώνα μπορείς να δεις τι κάνουν κάποιοι που φαίνονται εμπειρότεροι και να το βελτιώσεις , αν πας μόνος σου θα πρέπει να τα ανακαλύψεις.
Πχ στον πρώτο γύρο τις ανηφόρες προσπάθησα να τις βγάλω τρέχοντας , έφτανα στην κορυφή και είχα τελειώσει με 180κπ οπότε στο ισωμα και την κατηφόρα έπρεπε να πέσω λίγο για να συνεχίσω , η διαφορά ήταν ότι αυτοί που τους πέρναγα γιατί περπατούσαν στην ανηφόρα είχαν μείνει ελάχιστα πίσω και με πέρναγαν στο ισωμα και την κατηφόρα , ανοίγοντας βήμα πιο εύκολα. Αυτό μου κάνει λογικό για το επίπεδό μου αλλά δεν θα τα έβλεπα αν πήγαινα μόνος μου.
 


Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
κυριακή μπορεί να βρέχει λέει
έχουμε αγώνα όμως

Και καινούριο παπουτσάκι
View attachment 277948
98 ευρώ από τον κύριο τρέχα
Καλά τα τσωκόνια? Να τα πάρω για την καφετέρια? (μαρέσ η απόχρωση του κίτρινου που έχνε, το λόγκο τους βέβαια είναι για τον φούτσο ότι χειρότερο παίζει εκεί έξω μακάρι να έσβηνε να ήταν σκέτα τελείως)
Πχ στον πρώτο γύρο τις ανηφόρες προσπάθησα να τις βγάλω τρέχοντας , έφτανα στην κορυφή και είχα τελειώσει με 180κπ
Αφού δεν ανεβάζεις 180 ρε, δεν ξέρεις κάν πως είναι εκεί πάνω... πως τελείωσες κιόλας... :idk:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.166
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top