Μου τον μετρησε και μενα.....στο τελος σχεδον μου τον ισιωσε !

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Rehdeko = Re den akouo
Εδώ παρέλειψες ένα προφίλ που θα έκοβε τα πάντα στις τρεις πρώτες οκτάβες,ώστε να είχαν απόκριση σαν...Rehdeko.

Σε αυτό ειδικά με βρίσκεις απολύτως σύμφωνο...

Εδώ όμως υπάρχει ένα...φωνήεν.
Μην ντρέπεσαι,άνοιξε την καρδιά σου να πεις έξω από τα δόντια ότι τα βαρβάτα αρσενικά - alpha males όπως αποκαλούνται διεθνώς - τοποθετούν τα sub όπου τους αρέσει να τα βλέπουν και όχι όπου θα έδιναν τη βέλτιστη απόκριση,αφού οι μελέτες περί βέλτιστου spectrogram με γνώμονα τις ευαισθησίες του χώρου θα έδιναν στο εγχείρημα χαρακτήρα...αδερφίστικο. :lol:
Eγω αγορι για να εχω (ως alpha male)την βελτιστη αποκριση θα πρεπει να ριξω το δεξι δοκαρι στο τσαρδι οποτε τοβαλλα εκειδα στη μεση για να αποφυγω τα γκρεμισματα...που να τρεχεις τωρα με σκονες,σ οβαδες,ασταρωματα,βαψιματα και λοιπες οικοδομικες εργασιες!!!!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.395
Reaction score
125.551
γούστα όμοια με του Πάρι
Κάποτε όλοι μας ήμασταν παιδιά. 😂

Όταν μεγαλώσαμε και μάθαμε; ε..
Μερικοί, παρέμειναν φρούτα.

Ας φάμε λίγα φρούτα τώρα, μαζί με πορτοκαλόφλουδες:


IMG_20220503_013916.jpg




ΥΓ. 😂🤣😁😂🤣😂😁😂🤣

για να εχω (ως alpha male)την βελτιστη αποκριση θα πρεπει να πάρω τουλάχιστον 4 σαμπ
Τώρα αρχίζεις να τα λες τα πράγματα με τ'όνομά τους. 😍
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Rehdeko = Re den akouo

Eγω αγορι για να εχω (ως alpha male)την βελτιστη αποκριση θα πρεπει να ριξω το δεξι δοκαρι στο τσαρδι οποτε τοβαλλα εκειδα στη μεση για να αποφυγω τα γκρεμισματα...που να τρεχεις τωρα με σκονες,σ οβαδες,ασταρωματα,βαψιματα και λοιπες οικοδομικες εργασιες!!!!
Σωρός οι απορίες...Ως alpha male λοιπόν.πρέπει να διευκρινίσεις πού ακριβώς βρίσκεται το MLP κατά τη διάρκεια των ακροάσεων...Στη θέση περίπου του dapost στην παρακάτω εικόνα,στο μαύρο τραπεζάκι,ή κάπου πιο πίσω ως προς το κάδρο ;;;

1651672106188.png
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Πισω λοιπον απο το μαυρο τραπεζακι καθομαι και η αποσταση απο τα ηχεια ειναι 2.5 μετρα και το ανοιγμα αυτων 2 μετρα και 1 μετρο απο τον πισω τοιχο .
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Ρωτάς, σου απαντώ και κοροϊδεύεις ρε;;;; Θα έρθω για σουβλάκια στην Κόρινθο, με το φίλο μου τον Μάνο και δεν θα σου πούμε τίποτα!
Eλα εσυ και θα τα βρουμε ολα.... :tongue: :laugh: :laugh:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.395
Reaction score
125.551
Ποιο ειναι το MLP
Είναι τόπος σατανιστικής χαϊενδολατρείας δια κλειστών οφθαλμών, όπου οι ανθρωποθυσιες λαμβάνουν χώρα σε κάθε ματωμένη πανσέληνο, προτιμούνται παρθένες μπροσθοβαρες. Σφάξτες.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Είναι τόπος σατανιστικής χαϊενδολατρείας δια κλειστών οφθαλμών, όπου οι ανθρωποθυσιες λαμβάνουν χώρα σε κάθε ματωμένη πανσέληνο, προτιμούνται παρθένες μπροσθοβαρες. Σφάξτες.
Τοκανα εικονα και σκιαχτηκα βρε.....σκεφτηκα της μπροστοβαρες στον καναπε μου και μου χαθηκε η τονικη εγκεφαλικη ισσοροπια ρε Κωστα.....τι θα κανω τωρα?
 





Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
Απορώ πώς δεν έχεις καταλάβει ότι αφού είχα κάποτε γούστα όμοια με του Πάρι....
Το ψυχαναλυτικο site....
'Χαλαρωστε... "
 
Last edited:
  • Love
Reactions: PMC

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Το ψυχαναλυτικο site....
Χαλαρωστε...
ειμαστε σε αναβρασμο τωρα με τις μετρησεις συν το sweet spot που το θελουμε ποιο μπροστα αστα γ@ματα....
 

Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Καμιά μέτρηση της προκοπής έχεις από την κατάσταση μετά, εκτός από την εικόνα που ήδη ανάρτησες;
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Καμιά μέτρηση της προκοπής έχεις από την κατάσταση μετά, εκτός από την εικόνα που ήδη ανάρτησες;
οχι αγορι.....δεν κρατησαμε τα πειστηρια των μετρησεων....σημασια εχει οτι το συνολικο ηχητικο αποτελεσμα,ο εστιασμος και η απιστευτη συνεργεια με το sub επιτευχθηκαν πραγματικα και αμα θετε το πιστευετε ρε.....
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.668
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top